وکالت در امور حقوقی ( مدنی ) کیفری ( جزایی) ، قبول وکالت و مشاوره در امور داخلی و مهاجرتی

وکیل پایه یک دادگستری ، وکیل کیفری ( جزایی ) ، وکیل حقوقی ( مدنی ) ، وکیل خانوادگی (طلاق و ازدواج ) ، وکیل ملکی ، وکیل دیوان عدالت اداری ، وکیل مهاجرتی ، وکیل مهاجرین و اتباع خارجه ، وکیل ثبت احوال ، وکیل داوری وصلح و سازش ، وکیل ایرانیان مقیم خارجه از کشور ، وکیل دادگاه تجدید نظر ، وکیل وصول مطالبات ، وکیل بانکی ، وکیل ارزی ، وکیل بازرگانی ، وکیل تصادفات و خسارات بیمه ای ، وکیل ثبتی ، وکیل اخذ نمایندگی و ایزو ، وکیل امور قراردادها
برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید 
   www.yasnahome.com
www.yasnasa.com
 www.yasnairan.com
www.yasnalawyer.com
www.yasnamigration.com
 (نقش وکیل و مشاورخوب این است که احتمال خطاها را کم کند و در تصمیم گیری درست شما را یاری نماید )

 

موسسه حقوقي و بین المللی و داوری  سپند آفرین یسنا  با بهره گيري از حقوقدانان و وکلاي مجرب  و همچنين اساتيد دانشگاهي  و متخصصين رشته هاي مختلف که همواره هميار ما بوده و هستند و عميقا نيز به اين مهم مي باليم، با تفکرِ « شايسته سالاري و تخصص گرايي »  اهداف  ارائه ي خدمات حقوقي خود را در سطح داخلي و بين المللي دنبال مي کند.
 معتقديم که به دليل عدم آشنايي با مسائل پيچيده ي حقوقي  بروز خسارات جبران ناپذير مادي و معنوي بر اشخاص محتمل بوده  و  در راستاي حفظ منافع و ممانعت از ايجاد خسارت، روشن ترين راه را استفاده از دانش و توانمندي صاحبنظران و متخصصان دانسته، که به يقين چنين اقدامي باعث افزايش قدرت ريسک و کاهش آسيب خواهد بود.
 لذا با اين ديدگاه برآن شديم تا با شکل دهي خدمات حقوقي از جمله قبول وکالت  و ارائه ي مشاوره به صورتخصصي ، انفرادي يا گروهي به اشخاص حقيقي و حقوقي  باجديت قدم برداريم و آمادگي انعقاد قرارداد در زمينه هاي گوناگون را داريم.همچنين اين موسسه براي نخستين بار شايد در سطح جهان نسبت به تشکيل «گروه مذاکره کننده»  اقدام نموده که به صورت حرفه اي در راستاي نيل به اهداف مخاطبان آمادگي مذاکره با طرفهاي قرارداد را دارا مي باشد.
قابل توجه است که از حضور ديگر  حقوقدانان، کارشناسان ، پژوهشگران و خبرگان در هر مکاني که هستند با آغوشي باز استقبال مي نماييم. در زير نيز نمونه هايي از زمينه ي فعاليت اين موسسه به استحضار رسانده مي شود.
 قبول وکالت در دعاوي بين المللي
قرارداد فروش بين المللي کالا ، روشهاي پرداخت و تضمين پرداخت در قراردادهاي بين المللي ، حمل و نقل ، بيمه، ايجاد نمايندگي و شعبه در خارج از کشور و داخل کشور، سرمايه گذاري در ايران، تعيين قانون حاکم بر قرارداد، صلاحيت قضايي و حل و فصل دعاوي، صادرات و واردات با طرف خارجي، گمرک و … .
 قبول وکالت در دعاوي حقوقي( مدنی )
ثبتي، بيمه اي، بانکي، گمرک،  صادرات و واردات، خانواده، املاک، اجاره، ارث، نکاح، طلاق، نفقه، مهريه، جهيزيه، تنظيم سند رسمي، بازرگاني، اختلافات ناشي از قراردادها ، تجارت الکترونيکي ، گشايش اعتبارات اسنادي داخلي، و… .
 قبول وکالت در دعاوي کيفري( جزائی)
جعل، استفاده از سند مجعول، کلاهبرداري، خيانت در امانت، قتل، توهين، نشراکاذيب، فروش مال غير ،  انتقال منافع ،  سرقت، مواد مخدر،  رابطه نامشروع ، قاچاق کالا و ارز، جرائم رايانه اي ، جرائم محيط زيستي ، جرائم اقتصاديو غیره  .
قبول وکالت در کلیه امور مهاجرتی
مهاجرت عبارت‌است از جابه‌جایی مردم از مکانی به مکانی دیگر برای کار یا زندگی . مردم معمولاً به دلیل دور شدن از شرایط یا عوامل نامساعد دورکننده‌ای مانند فقر، کمبود غذا ، بلایای طبیعی ، جنگ ، بیکاری و کمبود امنیت مهاجرت می‌کنند . دلیل دوم می‌تواند شرایط و عوامل مساعد جذب کننده مانند امکانات بهداشتی بیشتر، آموزش بهتر، درآمد بیشتر و مسکن بهتر در مقصد مهاجرت باشد
اگرچه آزادی حرکت و کوچ اغلب به‌ عنوان حقوق فردي شناخته می‌شود ، ولی این آزادی حرکت و کوچ در داخل مرزهای یک کشور و ملت مي باشد به‌علاوه، این آزادی اغلب منحصر به شهروندان آن کشور است و افراد دیگر را دربر نمی‌گیرد. در حال حاضر هیچ کشوری آزادی کامل برای رفت ‌وآمد و کوچ کردن را فراتر از مرزهای خود نمی‌ دهد و قوانین حقوق بشر بین‌المللی اجازه داخل شدن به مرزهای کشور دیگر را نمی ‌دهد.
  تنظيم پيش نويس قرارداد
بين المللي، بيع متقابل، پرفورما اينويس، حمل و نقل دريايي و زميني و  هوايي ،  صلح، هبه، اجاره، بيمه، مزارعه، بيع، جعاله، عاريه، وقف، مضاربه، ماده 10 قانون مدني، حفظ محرمانه اطلاعات، تبادل اطلاعات، حقوق مالکيت معنوي و تجاري  و … .

 قبول وکالت در مراجع

دادسرا عمومي و انقلاب، دادسراي نظامي، دادگاه عمومي جزايي، دادگاه انقلاب، دادگاه نظامي 1 و2-دادگاه عمومي حقوقي، دادگاه خانواده، دمحاکم تجديدنظر، ديوان عالي کشور، ديوان عدالت اداري ، شوراي حل اختلاف،  شعب تشخيص و هيات حل اختلاف  اداره کار ، هيات هيا حل اختلاف مالياتي،  مراکز و موسسات داوري داخلي يا بين المللي، محاکم صلاحيتدار خارجي و در حدود صلاحيت و غیره
 گروه مذاکره کننده در امور
اقتصادي، صنعتي، الکترونيک،  رايانه اي (نرم افزارو سخت افزار) ، بيمه،  حسابداري و حسابرسي، قالبسازي، بازرگانی (صادرات و واردات) ، امور خدمات بنکی بین المللی ، نقل و انتقالات مالی و ارزی  و غیره
 داوری جهت حل و فصل اختلافات در عرصه ي داخلي و بين المللي
موسسه حقوقی و بین المللی سپند افرین یسنا  در جهت ارائه ی خدمات خود و با توجه به اهداف مشخص، متخصصین و صاحب نظرانی را جهت حل و فصل اختلاف و به عنوان داور معرفی می نماید. حسب نوع اختلاف و اهمیت موضوع انتخاب داور یا هیات داوری مقدور است.
بدین منظور و در جهت برآورده کردن نیاز فوق ، موسسه حقوقی و بین المللی سپند آفرین یسنا   متشکل از وکلای باتجربه  این زمینه را فراهم کرده است تا بتوانید تنها از طریق تماس تلفنی از سراسر کشور از مشاوره تخصصی وکلا  در زمینه های مختلف حقوقی بهره مند شوید.
بنابراین بهتر است قبل از هرگونه اقدام که درآینده بار حقوقی خواهد داشت با یک وکیل متخصص (همانند کاری که افراد در کشورهای پیشرفته انجام می دهند) مشورت نمائیم تا جلوی خسارات آتی را بگیریم و در صورت بروز اختلافات قبل از اقدام حقوقی حتما با یک وکیل مشورت کنیم که چه بسی یک مشورت ساده و صرف هزینه ای اندک جلوی خسارات و راه های طولانی دادگاهها و اطاله وقت مان را بگیرد .
موسسه حقوقي بین المللی یسنا هميار و پشتيبان شماست.
در اين همياري چتر امنيت و اطمينان خاطر بر كليه روابط تجاري شما سايه انداز خواهد بود. ما با ارائه خدمات مشاوره اي و حقوقي تخصصي به شما همواره حقوق شما را تضمين كرده و به شما اين اطمينان خاطر را مي دهيم كه حق را مي شود محافظت نموده و در جريان رسيدگي آنرا احقاق نمود.

 

 

بخاطر سوگندی که برای احیای عدالت یاد کردی نه یک روز بلکه هزاران سال بگذار آوازه شاد بودنت چنان در شهر بپیچد تا رو سیاه شوند آنان که غمگین دیدنت را شرط بسته اند.
مدیر عامل موسسه یسنا
مهدی افشارزاده