آرژانتین،مهاجرت ، وکالت ، اقامت ، ثبت شرکت ، تحصیلی ، اخذ نمایندگی ، خرید و اجاره ملک ، سرمایه گذاری ، بازرگانی ، خدمات بانکی ، خدمات ارزی ، خدمات بیمه ای ، وقت سفارت ، گرفتن پاسپورت

اخذ اقامت آرژانتین ، اخذ ویزای آرژانتین ، قبول وکالت آرژانتین ،مهاجرت آرژانتین ، گرفتن پاسپورت آرژانتین ، ثبت شرکت آرژانتین ، گرفتن شریک تجاری آرژانتین ، اخذ نمایندگی بین المللی آرژانتین ، سرمایه گذاری آرژانتین ، خرید و اجاره ملک آرژانتین ، ویزای تحصیلی آرژانتین ، ویزای کاری آرژانتین ، امور بازرگانی آرژانتین ، صادرات و واردات آرژانتین ، خدمات بانکی و ارزی آرژانتین ، نقل و انتقالات مالی ارزی آرژانتین ، خدمات بیمه ای آرژانتین ، رفع دیپورتی آرژانتین ، رفع ریجکتی آرژانتین ، گرفتن وقت سفارت کشور آرژانتین( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره )
برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید 
   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com
 (نقش وکیل و مشاورخوب این است که احتمال خطاها را کم کند و در تصمیم گیری درست شما را یاری نماید )

موسسه حقوقی بین المللی سپند آفرین  یسنا آمادگی پیگیری تمامی امور حقوقی ایرانیان در کشور آرژانتین ( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره )  را دارد .خدمات حقوقی ( گرفتن وکیل و مشاور ) از آن جهت ضروری می باشد که در حال حاضر تعداد  زیادی از ایرانیان به  دلایل مختلف  در کشور  آرژانتین  زندگی می کنند و به دلیل تعلق مادی و معنوی نیازمند دریافت خدمات حقوقی و پیگیری امور در مراجع قضایی و اداری هستند.

 خدماتی این  موسسه حقوقی و بین المللی یسنا قادر به انجام آن در کشور  آرژانتین ( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره )  می باشد به شر ذیل می باشد :

1- پذیرش  وکالت و مشاوره در اخذ انواع ویزای و گرفتن وقت سفارت کشور  آرژانتین  .
2- پذیرش  وکالت و مشاوره در اخذ اقامت کشور آرژانتین  .
3- پذیرش  وکالت و مشاوره در رفع ریجکتی ( ریجکت شدن ) از سفارت کشور آرژانتین  .
4- پذیرش  وکالت و مشاوره در رفع اخراج شدن ( دیپورت ) کشور آرژانتین  .
5- پذیرش  وکالت و مشاوره در ثبت شرکت در کشور آرژانتین ( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره )   .
6- پذیرش  وکالت و مشاوره در ثبت شعبه در کشور آرژانتین ( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره )   .
7- پذیرش  وکالت و مشاوره در گرفتن شریک تجاری در کشور آرژانتین  ( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره ).
8- پذیرش  وکالت و مشاوره در امور بازرگانی و تجاری ( صادرات و واردات ، حمل و نقل بین المللی ، امور گمرکی و ترخیص کالا ، تنظیم قراردادهای بین المللی ) در کشور آرژانتین ( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره )  .
9- پذیرش  وکالت و مشاوره خرید و پیش خرید و اجاره املاک و مستغلات  مسکونی و اداری و تجاری در کشور آرژانتین  ( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره ).
10- پذیرش  وکالت و مشاوره در کلیه خدمات بانکی و نقل و انتقالات ارزی در کشور آرژانتین  ( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره ).
11- پذیرش  وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی و جزایی در کشور آرژانتین ( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره )  .
عدم آگاهی اشخاص از مسائل مهاجرتی ، قضایی و حقوقی در زندگی روز مره که موجب تشکیل پرونده‌های قضایی غیرضروری، سردرگمی در محاکم قضایی و در نهایت افزایش ضرر و زیان و حتی ورشکستگی آنان میشود ، برای ارتقای آگاهی‌های حقوقی و صرفه جویی در وقت و هزینه و انجام کلیه معاملات با مراجعه با موسسه  حقوقی بین المللی  یسنا می توانید با خیال آسوده به نتیجه دلخواه خود برسند.
 موسسه حقوقی بین المللی سپند آفرین  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص کلیه دعاوی حقوقی و کیفری ( جزائی ) و دفاع از جرائم  ارتکابی و همچنین امور ( مهاجرت واخذ اقامت موقت و اخذ تابعیت مضاعف ، معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خدمات تسهیلاتی و بانکی، امور بازرگانی و غیره ) در کشور آرژانتین  ( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره )  پذیرا می باشد.

  قبول  وکالت و مشاوره در اخذ  اقامت کشور آرژانتین ( گرفتن پاسپورت )

موسسه حقوقی بین المللی سپند آفرین  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت در کشور آرژانتین  پذیرا می باشد.
 سرمایه گذاری و  تاسیس شرکت تجاری در کشور  آرژانتین  یکی از راههای سریع و آسان اخذ اقامت در این کشور می باشد. شخص اقدام کننده می تواند به همراه کلیه اعضای خانواده خود برای این اقامت اقدام نماید.

 روش های اخذ اقامت آرژانتین  عبارتند از :

1-  اخذ اقامت آرژانتین  از طریق سرمایه گذاری
2- اخذ اقامت آرژانتین  از طریق ثبت شرکت
3- اخذ اقامت آرژانتین  از طریق خرید ملک
4- اخذ اقامت آرژانتین  از طریق کار
5- اخذ اقامت آرژانتین  از طریق تحصیل
6- اخذ اقامت آرژانتین  از طریق ازدواج

مزایای اقامت کشورآرژانتین  ( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره )

1- امکان خرید منقول و غیرمنقول ملک در آرژانتین  .
2- امکان اخذ وام سرمایه گذاری با سود بسیار پایین .
3-امکان انتقال ارز به آرژانتین .
4-اجازه کار .
5-نزدیکی سطح مخارج زندگی در آرژانتین و ایران
6- دارندگان پاسپورت آرژانتین بدون اخذ ویزا می توانند به 155 کشور جهان سفر نمایند.
7-امکان تحصیل رایگان فرزندان مقیم در مدارس و دانشگاه های آرژانتین .
8- امکان تجارت با کشورهای قاره آمریکا و سایر کشورهای جهان .

قبول وکالت و مشاوره در اقامت کشور   آرژانتین   از طرق سرمایه گذاری ( گرفتن پاسپورت )

 

موسسه حقوقی بین المللی سپند آفرین  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در کشور آرژانتین  پذیرا می باشد.

سرمایه گذاری در آرژانتین  ( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره )

کشور آرژانتین از جمله کشور هایی است که در زمینه اقتصادی رو به پیشرفت می باشد. سرمایه گذاری در آرژانتین ( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره )    از جمله مواردی است که افراد تمایل به انجام آن دارند. افراد سرمایه گذار زمانی که شروع به فعالیت در کشور می نمایند سود آوری و پیشرفت برایشان بسیار مهم و حائز اهمیت است.
 سرمایه گذاری در آرژانتین ( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره )   از موضوعاتی است ک باعث می شود افراد در کشور پیشرفت داشته باشند و بتوانند به اهداف خود برسند.
  هدف فرد از سرمایه گذاری ایجاد شغل و سود آوری می باشد. فرد با ورود سرمایه به کشور و انجام اقدامات لازمه می تواند جهت اقامت در آرژانتین  ( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره )  و در نهایت اخذ تابعیت آرژانتین  اقدام نماید. افراد برای شروع سرمایه گذاری در کشور آرژانتین  در ابتدا باید شرکت ثبت نمایند.
 این شرکت باید به نام متقاضی اصلی باشد. و همه ی فر آند شرکت و انجام کار ها از طریق نفر اصلی انجام می گیرد. در ابتدا یک حساب بانکی به نام فرد در کشور مورد نظر یاز خواهد شد. میزان سرمایه گذاری و مبلغ وارد شده به کشور 30000 دلار می باشد. مبلغ وارد شده به حساب فرد در کشور آرژانتین ( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره )   انتقال پیدا می کند. در زمانی که در کشور باشید و به این پول نیاز باشد فقط فرد اصلی اجازه ی برداشت از این پول را خواهد داشت.

از معیار های اصلی جهت اخذ ویزای سرمایه گذاری در آرژانتین ( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره )   :

ورود سرمایه به میزان مورد نیاز
ایجاد شرکت در مناطق معتبر ( انتخاب مناطق باید طوری باشد که افراد بتوانند در آن قسمت سودهی داشته باشند. )
سرمایه کذار باید به رشد و اقتصاد کشور کمک کند
شرکتی که در کشور برزیل شروع به کار می کند باید یک سری اصول را رعایت نماید. این شرکت باید در یک زمان دو ساله ۱۰ شغل جدید را ایجاد نماید، در این صورت فرد می تواند جهت اقامت دائم اقدام نماید.

پروسه سرمایه گذاری در آرژانتین  ( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره )   :

اگر قصد سرمایه گذاری در آرژانتین  ( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره )  را دارید بهتر است بدانید که انجام سرمایه گذاری در آرژانتین  نیازمند پروسه ای می باشد که این پروسه بدین صورت است که شخص متقاضی سرمایه گذاری در آرژانتین  باید یک شرکت را ثبت نماید و آن فرد به عنوان صاحب شرکت باشد و پس از آن فرد باید یک حساب بانکی در آرژانتین  را افتتاح نماید پس از افتتاح حساب و به ثبت رساندن شرکت فرد متقاضی باید سرمایه ای حداقل 10000 دلار را وارد شرکت نماید.

اخذ اقامت و تابعیت آرژانتین ( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره )   از طریق سرمایه گذاری:

اگر قصد مهاجرت به آرژانتین ( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره )     را دارید می توانید از طریق سرمایه گذاری در آرژانتین  اقدام نمایید. سرمایه گذاری در آرژانتین  یکی از انواع راههای مهاجرت می باشد که می توانید از این طریق به اقامت و تابعیت آرژانتین  دست یابید در واقع آرژانتین  جز معدود کشورهایی است که به افراد اجازه سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آرژانتین  را می دهد به همین دلیل براحتی می توانید برای سرمایه گذاری در آرژانتین  اقدام نمایید نکته مهمی که در اینجا وجود دارد این است که پس از اینکه فرد متقاضی سرمایه گذاری در آرژانتین  شرکت خود را به ثبت رساند پس از گذشت ۳ سال از فعالیت اقتصادی در آرژانتین  فرد متقاضی می تواند اقامت دائم آرژانتین  را اخذ نماید و پس از آن درخواست تابعیت آرژانتین  را نماید و اقامت و تابعیت آرژانتین  را از طریق سرمایه گذاری در آرژانتین  اخذ نماید.
شما عزیزان می توانید با مراجعه به سایت های معتبر حقوقی اطلاعات کاملی را از سرمایه گذاری در آرژانتین  اخذ نمایید همچنین این امکان را دارید که از مشاورین و وکیل مهاجرت به آرژانتین  استفاده نمایید و اطلاعات کاملی در مورد  مهاجرت به آرژانتین  و سرمایه گذاری در آرژانتین  را اخذ نمایید.

مدارک لازم برای اخذ ویزای آرژانتین ( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره )    :

1- شناسنامه فرد متقاضی
2- پاسپورت فرد متقاضی در صورتی که مدت اعتبار آن کمتر از ۶ ماه نباشد.
3- دو قطعه عکس رنگی ۴x۶ از فرد متقاضی با زمینه سفید
4- نامه تمکن مالی فرد متقاضی
5- بیمه نامه سلامت فرد متقاضی
6- گواهی عدم سو پیشینه فرد متقاضی

مزایای سرمایه گذاری در آرژانتین ( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره )    :

سرمایه گذاری در آرژانتین ( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره )    برای افرادی که اقدام به سرمایه گذاری می نمایند مزایایی را دارد از جمله این مزایا بدین صورت است که فرد متقاضی مهاجرت به آرژانتین  پس از سرمایه گذاری در آرژانتین  اقامت دائم آرژانتین  را اخذ می نماید و پس از آن براحتی و در هر زمانی که مایل بودند می توانند به کشور خود باز گردند و سپس به آرژانتین  برگردند و هر زمان که مایل بودند در آرژانتین  بمانند.
نکته بسیار مهمی که در اینجا وجود دارد این است که اشخاصی که تابعیت آرژانتین  را اخذ کرده اند به راحتی می توانند ویزای ۵ ساله برای ایالت متحده آمریکا اخذ نمایند و به آمریکا مهاجرت نمایند همچنین نکته مهم دیگر این است که این ویزای ۵ ساله آمریکا قابل تمدید نیز می باشد.

 قبول وکالت و مشاوره در خرید و اجاره املاک و مستغلات در کشور  آرژانتین ( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره )

 یکی راههای کمک به اخذ اقامت کشور  آرژانتین  ( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره )   خرید املاک و مستغلات مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی ، کشاورزی برای زندگی و همچنین دفتر کار برای ثبت شرکت و شریک تجاری است.
موسسه حقوقی و بین المللی سپند آفرین  یسنا مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز مشاوره و وکالت در  خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط در کشور اکراین  می باشد .  و همچنین این موسسه  تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور آرژانتین  ( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره )   برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد.

پذیرش وکالت و مشاوره در اقامت کشور آرژانتین  از طریق ثبت شرکت ( گرفتن پاسپورت )

 

 موسسه حقوقی و بین المللی سپند آفرین  یسنا  با همکاری کارشناسان خبره و وکلای معتبر در حال فعالیت در  کشور آرژانتین  و با داشتن سالها تجربه در زمینه ثبت شرکت  و گسترش فعالیت های تجاری و دریافت اقامت اروپا و همکاری مستمر با شرکتها ، سازمانها و اتاق های بازرگانی در کشور آرژانتین  و همچنین دریافت اقامت برای شما عزیزان اعلام میدارد.

 روند ثبت شرکت در آرژانتین  ( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره )

معمولا افرادی که قصد ثبت شرکت در آرژانتین( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره ) را دارند با تنوع شرکت ها برای ثبت مواجه هستند در این جا لازم است که به شما پیشنهاد شود برای ثبت شرکت در آرژانتین   معمولا با ثبت شرکت با مسئولیت محدود آغاز شود و  اساسنامه ی شرکت به دقت نگاشته شود  ولی معمولا روند ثبت شرکت در آرژانتین   بدین گونه پیش میرود که چندی تن از سهام داران شرکت تبعه ی آرژانتین   هستند و میزان آورده ی خود از شرکت سهم میبرند برای ثبت شرکت در آرژانتین   میزان آورده ایی که لازم است 50000 دلار است که این مبلغ جزو دارایی  های فرد و شرکت به حساب می آید و بایستی نزد حساب معلومی که دارایی شرکت نشان داده شود زمانی که شرکت ثبت شد اقامتی که به فرد مهاجر داده میشود یک ساله است که این اقامت به مدت پنج سال تمدید میشود و بعد از آن فرد می تواند درخواست اقامت داییم از دولت آرژانتین   داشته باشد به شرط این که نشان دهد در این پنج سال  شرکت فعالیت داشته است و این روند صوری نبوده است و حتی میتواند درخواست اقامت همراهان خود  را نیز داشته باشد و برای آنها نیز اقامت داییم آرژانتین   را درخواست کند وسپس این اقامت را دریافت نماید تمام جا به جایی های مالی بایستی از طریق بانک مرکزی آرژانتین   انجام شود و این پول ها برای بار اول باید به مدت  ۳۰  روز در بانک بماند و بعد از میتوانند این وجوهات برداشت کنند و مانند اشخاص آرژانتین   بتوانند از کمک هزینه های مالی بانک های آرژانتین   استفاده کنند و حتی دریافت سود از پول خود نیز داشته باشند ولی شرکت با مسئولیت محدود که بیشتر مورد توجه است با همان یک عضو میتاند به ثبت برسد و روند ثبت نام شرکت و آدرس و  محل سکونت را قید کند و شماره تلفن های شرکت را اعلام کند و میتواند با این روند به درخواست قامت آرژانتین   بینجامد.

مزایای ثبت شرکت در آرژانتین   ( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره )

ثبت شرکت آرژانتین   دارای مزایای زیر است:
1-کسب و کار آنلاین در آرژانتین ، یک صنعت سودآور است. آرژانتینی ها در حال حاضر 10 میلیارد دلار در سال در اینترنت صرف می کنند، گرچه تنها 65 درصد کشور دارای دسترسی به اینترنت هستند. با افزایش دسترسی به اینترنت، انتظار می رود که این بخش از اقتصاد به سرعت رشد کند.
2- از سال 2013، هفتاد درصد از جمعیت آرژانتین طبقه متوسط است. رشد سالانه تولید ناخالص داخلی 6٪ نیز به این معنی است که درآمد خانواده افزایش می یابد؛ به این معنی که تقاضا برای محصولات و خدمات شرکت های خارجی به سرعت در حال افزایش است.
مزیت بعدی ثبت شرکت در آرژانتین   ، مالیات های منقضی برای توزیع سود سهام به غیر ساکنان، چه شرکت یا فردی، وجود ندارد.

مقررات ثبت شرکت در آرژانتین   ( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره )

به منظور تسهیل فعالیت های تجاری شرکت در آرژانتین   ، سرمایه گذاران باید مقررات زیر را در نظر بگیرند:
1-بر اساس قانون شرکت ها، یک شرکت آرژانتینی باید حداقل یک مدیر و دو سهامدار از هر ملیتی داشته باشد.
2-حداقل الزام سرمایه ای برای یک شرکت آرژانتینی وجود ندارد.
3- هر شرکت مجاز است که گزارشات سالانه خود را برای تأیید جزئیات مربوط به شرکت برای ثبت نام عمومی از جمله اسم و آدرس همه مدیران، آدرس اصلی محل کسب و کار و جزئیات سهامداران و سهام آنها داشته باشد.
3-یک شرکت خصوصی آرژانتین برای حفظ یک آدرس ثبت شده محلی است.
4- هر شرکت خارجی باید یک نماینده قانونی آرژانتین را به عنوان حامی مالی عمل کند. این نماینده می تواند یک آرژانتین یا یک اقامت دائم باشد.
همه بخش ها در آرژانتین   100٪ مالکیت خارجی را اجازه نمی دهند. مالکیت خارجی در خدمات بهداشتی، خدمات پستی  محدود شده است.

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در آرژانتین

تعیین اسم شرکت که مورد درخواست ثبت در آرژانتین   است.
نام کامل، تاریخ تولد، آدرس و ملیت همه مدیران.
نام کامل و آدرس همه سهامداران
اشیاء شرکت، مشخص کردن فعالیت اصلی
مقدار سرمایه و تعداد سهام مشترک هر عضو
تمام اسناد امضا شده در خارج از کشور باید توسط کنسولگری آرژانتین   تأیید شود
برای ثبت یک شرکت در آرژانتین   ، چهار هفته طول می کشد.
گواهی هویت (پاسپورت، کارت هویت ملی، گواهینامه رانندگی عکاسی).
گواهینامه آدرس مسکونی (صورتحساب گاز / برق یا صورت حساب بانکی / اعتباری در سه ماه گذشته)

پذیرش  وکالت و مشاوره  در اخذ ویزای تحصیلی کشور آرژانتین

 

موسسه حقوقی بین المللی سپند آفرین   یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ ویزای تحصیلی در کشور آرژانتین  پذیرا می باشد.
    شخص مسافر و یا وکیل و نماینده  مسافر می‌توانند جهت اخذ ویزا آرژانتین با در دست داشتن مدارک معتبر جهت دریافت ویزا توریستی که  نیازی به مصاحبه با شخص مسافر نیست ولی برای ویزای تجاری آرژانتین و هم‌چنین ویزای کاری قوانین متفاوت می‌باشد.
ویزای آرژانتین میتواند به صورت Single (یکبار ورود) یا Multiple (چندبار ورود) که با داشتن آن قادرید به دفعات وارد خاک آرژانتین شوید. توجه کنید که اگر قصد دارید تا در آینده نزدیک نیز به این کشور سفر کنید درخواست ویزای Multiple دهید. ضمنا امکان تمدید ویزا برای ویزاهای توریستی و کمتر از 6 ماه در آرژانتین وجود ندارد، البته اگر مشکلی (مانند پزشکی) برای شما در آرژانتین رخ دهد امکان تمدید وجود دارد.

مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزا کشور آرژانتین :

اصل پاسپورت امضا شده توسط صاحب پاسپورت
در صورتی که قبلا به کشور سفر کرده اید و در پاسپورت های قدیمی خود ویزا دارید از آنها کپی تهیه فرمائید
دو  قطعه عکس 6 در 4 رنگی با پس زمینه سفید
شناسنامه و کارت ملی
فرم تمکن مالی و گردش 3 ماه آخر سپرده با موجودی حداقل 20 میلیون تومانی
گواهی اشتغال به کار و یا جواز کسب یا ثبت شرکت و یا گواهی اشتغال به تحصیل
جهت ویزا تحصیلی فرم ریز نمرات تحصیلی و فرم دعوت نامه تحصیلی از دانشگاه آرژانتین و آخرین مدرک تحصیلی

 انواع ویزا آرژانتین :

ویزا گردشگری
ویزا تحصیلی

 نکاتی در مورد ویزا های کشور آرژانتیتن :

هنگام در خواست ویزا کشور آرژانیتن شما می توانید در خواست ویزا 1 یا چند بار ورود را بدهید .
امکان تمدید ویزا توریسیتی در کشور آرژانتین وجود ندارد .

پذیرش وکالت و مشاوره در اخذ ویزای تحصیلی در کشور آرژانتین

 

موسسه حقوقی و  بین المللی  سپند آفرین یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ ویزای تحصیلی در کشور  آرژانتین  به شرح ذیل می باشد:

شروع سال تحصیلی در آرژانتین

سال تحصیلی در آرژانتین از ماه مارس تا نوامبر می باشد. دانشجویان خارجی مستقیما از موسسه ی آموزشی که انتخاب کرده اند، درخواست می کنند و باید نسخه ای از گواهی های مدرسه را نشان دهند. پس از ارائه ی یک محل، دانشجویان برای ویزای تحصیلی درخواست می دهند، که معمولا دو سال اعتبار دارند برای درخواست بورسیه تحصیلی در آلمان نیز شما مراحلی مشابه را می توانید پیگیری کنید تا به نتیجه برسید.

زبان در آرژانتین

دانش زبان اسپانیایی برای انجام مطالعه در آرژانتین ضروری است .اگر چه زبان انگلیسی به عنوان یک زبان تجاری به رسمیت شناخته شده است، اسپانیایی زبان زندگی روزمره است و زبان تمام دوره های دانشگاه بر اساس آن می باشد.
همچنین یک روند رو به رشد از خارجی هایی که به آرژانتین آمده اند به خصوص برای به دست آوردن گواهی زبان اسپانیایی و استفاده از (CELU) وجود دارد که مورد تأیید وزارت آموزش و پرورش و وزارت امور خارجه می باشد، که دارنده ی مهارت در زبان را تایید می کند. این آزمون دو بار در سال در دانشگاه های خاص برگزار می شود.

شرایط تحصیل در آرژانتین

آرژانتین کشوری است در امریکای جنوبی پایتخت آن بوئنوس ایرس است. زبان رسمی این کشور اسپانیایی و جمعیت آن ۴۱ میلیون نفر است. واحد پول آرژانتین پزو نام دارد. آرژانتین از لحاظ وسعت پس از برزیل دومین کشور آمریکای جنوبی و در بین کشورهای جهان هشتمین کشور از لحاظ وسعت است. آرژانتین سومین اقتصاد بزرگ آمریکای لاتین را دارد و سطح زندگی در آن بالا است. ۹۷ درصد از جمعیت آرژانتین اروپایی‌تبار هستند که بیشترشان از نوادگان مهاجران ایتالیایی و اسپانیایی هستند.
 آرژانتین وسعتی به مساحت ۲۷۹۱۸۱۰ کیلومتر مربع از این قاره را اشغال کرده که بین آند (رشته کوه) در غرب و اقیانوس اطلس جنوبی در شرق و جنوب واقع شده‌ است. این کشور از شمال با پاراگوئه از شمال شرق با برزیل و اروگوئه و از جنوب و غرب با شیلی مرز مشترک دارد.

سیستم اموزشی:

آرژانتین بسیار مناسب برای تحصیل در مقاطع بالاست زیرا در اینجا تحصیل کردن و درس خواندن در دانشگاه ها کاملا مجانی و رایگان است. (البته به زبان اسپانیایی). و علاوه بر رایگان بودن دانشگاه ها، شرایط خاص زیادی برای دانشجو ها قائل می شوند و حتی ماهیانه پول هم به دانشجو پرداخت می کنند. سطح دانشگاه ها خیلی عالی و بالا می باشند. ضمنا برای دانشگاه هیچ گونه امتحان ورودی و … وجود ندارهد.
اما در برخی از دانشگاه ها برای مقطع لیسانس داشتن نمره زبان B1 و گواهی از طرف سازمان سروانتس اخذ می شود. سیاست های آموزشی اینجا کمی متفاوت از ایران است زیرا راحت هرکسی می تواند وارد دانشگاه شود و هر رشته ای که می خواهد بخواند، همچنین برای هر کسی حتی افراد خارجی شرایط تحصیل را فراهم می کنند، اما اینکه دانشجو بتواند در دانشگاه بماند بستگی به خودش دارد زیرا واقعا باید درس خواند و تلاش کرد. بدلیل سطح آموزشی و علمی خوب و بالا سخت گیری وجود خواهد داشت.
در کل در آرژانتین بیش از 1500 موسسه و دانشگاه علمی و تحقیقاتی وجود دارند که بسیاری از آنها در پی جذب دانشجویان بین المللی هستند و از آنجایی که هزینه زندگی در آرژانتین خیلی بالا نیست به همین دلیل شرایط خاصی را برای دانشجویان بین المللی تدارک دیده اند. ضمناً این نکات را اضافه کنم آرژانتین و شیلی بالاترین سرانه ی توسعه انسانی و توسعه یافتگی رو در آمریکای لاتین دارند.

لیست دانشگاه های ممتاز و معروف ارژانتین:

 وزارت علوم ایران تنها 3 دانشگاه اول آرژانتین را قبول دارد اما با ارزشیابی و نظرات کمیته فنی و ارزیابی و ضوابط خاص سایر دانشگاه ها قابل ارزیابی خواهند بود.
 وزارت علوم کشور آرژانتین کلیه مدارک از دانشگاه های ایران را با شرایط مشابه با ایران و ارزیابی پذیرش خواهد کرد.
University of Buenos Aires
 National University of La Plata
 Buenos Aires Institute of Technology
 National University of Córdoba
National University of Rosario
 Pontificia Universidad Católica Argentina
University of San Andrés
 Universidad Austral

هزینه های تحصیل در آرژانتین

هزینه ها در دانشگاه های خصوصی در آرژانتین بالاتر و به طور گسترده ای بین دوره ها متفاوت است، اما هنوز هم نسبتا کم است. این هزینه ها می تواند از ARS8000 به 24،000 ($ US1000- 3000) برای یک سال باشد و با ترکیب این هزینه ها با هزینه های زندگی، دانشجویان می توانند محدوده ی ARS15،700 – 31700 ( US$ 2000 – 4000) را درهر سال انتظار داشته باشند.

پذیرش  وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور آرژانتین  ( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره )

 

موسسه حقوقی و  بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  آرژانتین  به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرش  وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور  آرژانتین( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره )     .
2- پذیرش  وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور آرژانتین  و بلعکس .
3- پذیرش  وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از آرژانتین  به ایران و بلعکس .
4- پذیرش  وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور آرژانتین ( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره )    .
5- پذیرش  وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور آرژانتین  برای ایرانیان .

 پذیرش  وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در کشور آرژانتین  ( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی سپند آفرین   یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور آرژانتین ( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره )    به شرح ذیل می باشد:
1-پذیرش و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور آرژانتین ( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره )    .
2- پذیرش وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور آرژانتین ( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره )    .
3-پذیرشوکالت و مشاوره در صدور ( LC ) ضمانت نامه بانکی در کشور آرژانتین  .
4- پذیرش وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور آرژانتین .
5- پذیرش وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و آرژانتین .

 هزینه های زندگی در  کشور آرژانتین

 مبلغ شهریه در دانشگاه های خصوصی کشور آرژانتین بیش تر خواهد بود، که تا حد بسیاری بستگی به ساختار دوره ها خواهد داشت. مبلغ این هزینه ها حدود 8000 تا 24000 دلار – دلار آرژانتین ( 1000 تا 3000 دلار – دلار آمریکا ) برای یک سال خواهد بود. علاوه بر مبلغ شهریه دانشجویان ملزم به پرداخت دیگر هزینه های زندگی خواهند بود لذا از دانشجویان انتظار می رود که مبلغی حدود 15700 تا 31700 دلار – دلار آرژانتین ( حدود 2000 تا 4000 دلار آمریکا ) برای یکسال را در اختیار داشته باشند.

خدمات موسسه حقوقی و بین المللی سپند آفرین یسنا  در کشور آرژانتین شامل موارد زیر می شود:

 

1- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور  آرژانتین ( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره )  .
2- اخذ گواهی بانکی در کشور  آرژانتین ( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره ) .
3-  افتتاح حساب بانکی بنام شرکت آرژانتینی ثبت شده در کلیه مناطق کشور آرژانتین( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره ) .
4- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور  آرژانتین .( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره )
5- اخذ بیمه سلامت کشور آرژانتین( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره ) .
6- اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده آرژانتینی در کلیه مناطق کشور  آرژانتین( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره ) .
7- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت  آرژانتینی در کلیه مناطق کشور آرژانتین ( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره )    .
8-  اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور آرژانتین برای اشخاص حقیقی و حقوقی
9- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور آرژانتین ( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره ) .
  10-  خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور  آرژانتین ( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره ) .
11- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در کشور آرژانتین توسط سرمایه گذار
12- آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در  کشور آرژانتین.
13- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور  آرژانتین به اشخاص حقیقی و حقوقی
14-  نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور آرژانتین.
15- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور آرژانتین..
16- درخواست بیمه اجتماعی کشور آرژانتین.
17- تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور آرژانتین.
18- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور آرژانتین.
19- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور آرژانتین.
20- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور آرژانتین.
21- دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور آرژانتین.
22- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور آرژانتین..
23-  دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور آرژانتین.
24- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور آرژانتین.
25- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور آرژانتین در تهران ( کشور جمهوری اسلامی ایران )
26- امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور آرژانتین.
27- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای آرژانتین.
28- ساپورت و کمک خریدار به مدت 90 روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور آرژانتین.
29- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور  آرژانتین.
30- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب،برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور  آرژانتین.
31- اخذ ویزا   ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور آرژانتین.
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.

 

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.