آمریکا، مهاجرت ، وکالت ، اقامت ، ثبت شرکت ، تحصیلی ، اخذ نمایندگی ، خرید و اجاره ملک ، سرمایه گذاری ، بازرگانی ، خدمات بانکی ، خدمات ارزی ، خدمات بیمه ای ، وقت سفارت ، گرفتن پاسپورت ، گرین کارت

خذ اقامت ایالات متحده امریکا ، اخذ ویزای ایالات متحده امریکا ، قبول وکالت ایالات متحده امریکا ،مهاجرت ایالات متحده امریکا ، گرفتن پاسپورت ایالات متحده امریکا ، ثبت شرکت ایالات متحده امریکا ، گرفتن شریک تجاری ایالات متحده امریکا ، اخذ نمایندگی بین المللی ایالات متحده امریکا ، سرمایه گذاری ایالات متحده امریکا ، خرید و اجاره ملک ایالات متحده امریکا ، ویزای تحصیلی ایالات متحده امریکا ، ویزای کاری ایالات متحده امریکا ، امور بازرگانی ایالات متحده امریکا ، صادرات و واردات ایالات متحده امریکا ، خدمات بانکی و ارزی ایالات متحده امریکا ، نقل و انتقالات مالی ارزی ایالات متحده امریکا ، خدمات بیمه ای ایالات متحده امریکا ، رفع دیپورتی ایالات متحده امریکا ، رفع ریجکتی ایالات متحده امریکا ، گرفتن وقت سفارت کشور ایالات متحده امریکا (ایالات های واشینگتن  ، نیویورک ، کالیفرنیا ، ایلینویز ، تکزاس ، پنسیلوانیا، آریزونا، تکزاس ، کالیفرنیا و غیره ) 
برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید 
   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com
 (نقش وکیل و مشاورخوب این است که احتمال خطاها را کم کند و در تصمیم گیری درست شما را یاری نماید )

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا آمادگی پیگیری تمامی امور حقوقی ایرانیان در کشور ایالات متحده امریکا  را دارد .خدمات حقوقی ( گرفتن وکیل و مشاور ) از آن جهت ضروری می باشد که در حال حاضر تعداد  زیادی از ایرانیان به دلایل مختلف  در کشورایالات متحده امریکا زندگی می کنند و به دلیل تعلق مادی و معنوی نیازمند دریافت خدمات حقوقی و پیگیری امور در مراجع قضایی و اداری هستند.

 خدماتی این  موسسه حقوقی و بین المللی یسنا قادر به انجام آن در کشور امریکا می باشد به شر ذیل می باشد :

1-  پذیرش وکالت و مشاوره در اخذ انواع ویزای و گرفتن وقت سفارت کشور ایالات متحده  امریکا.
2- پذیرش وکالت و مشاوره در اخذ اقامت و گرین کارت کشور ایالات متحده  امریکا.
3-پذیرش  وکالت و مشاوره در رفع ریجکتی ( ریجکت شدن ) از سفارت کشور ایالات متحده  امریکا.
4- پذیرش  وکالت و مشاوره در رفع اخراج شدن ( دیپورت ) کشور ایالات متحده امریکا.
5- پذیرش وکالت و مشاوره در ثبت شرکت در کشور ایالات متحده  امریکا(ایالات های واشینگتن  ، نیویورک ، کالیفرنیا ، ایلینویز ، تکزاس ، پنسیلوانیا، آریزونا، تکزاس ، کالیفرنیا و غیره )
.
6- پذیرش  وکالت و مشاوره در ثبت شعبه در کشور ایالات متحده  امریکا (ایالات های واشینگتن  ، نیویورک ، کالیفرنیا ، ایلینویز ، تکزاس ، پنسیلوانیا، آریزونا، تکزاس ، کالیفرنیا و غیره )
.
7- پذیرش  وکالت و مشاوره در گرفتن شریک تجاری در کشور ایالات متحده امریکا (ایالات های واشینگتن  ، نیویورک ، کالیفرنیا ، ایلینویز ، تکزاس ، پنسیلوانیا، آریزونا، تکزاس ، کالیفرنیا و غیره )
.
8- پذیرش وکالت و مشاوره در امور بازرگانی و تجاری ( صادرات و واردات ، حمل و نقل بین المللی ، امور گمرکی و ترخیص کالا ، تنظیم قراردادهای بین المللی ) در کشور ایالات متحده  امریکا (ایالات های واشینگتن  ، نیویورک ، کالیفرنیا ، ایلینویز ، تکزاس ، پنسیلوانیا، آریزونا، تکزاس ، کالیفرنیا و غیره )
.
9- پذیرش وکالت و مشاوره خرید و پیش خرید و اجاره املاک و مستغلات  مسکونی و اداری و تجاری در کشور ایالات متحده  امریکا (ایالات های واشینگتن  ، نیویورک ، کالیفرنیا ، ایلینویز ، تکزاس ، پنسیلوانیا، آریزونا، تکزاس ، کالیفرنیا و غیره )
.
10- پذیرش  وکالت و مشاوره در کلیه خدمات بانکی و نقل و انتقالات ارزی در کشور ایالات متحده  امریکا (ایالات های واشینگتن  ، نیویورک ، کالیفرنیا ، ایلینویز ، تکزاس ، پنسیلوانیا، آریزونا، تکزاس ، کالیفرنیا و غیره )
.
11- پذیرش وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی و جزایی در کشور ایالات متحده  امریکا (ایالات های واشینگتن  ، نیویورک ، کالیفرنیا ، ایلینویز ، تکزاس ، پنسیلوانیا، آریزونا، تکزاس ، کالیفرنیا و غیره )
.
 عدم آگاهی اشخاص از مسائل مهاجرتی ، قضایی و حقوقی در زندگی روز مره که موجب تشکیل پرونده‌های قضایی غیرضروری، سردرگمی در محاکم قضایی و در نهایت افزایش ضرر و زیان و حتی ورشکستگی آنان میشود ، برای ارتقای آگاهی‌های حقوقی و صرفه جویی در وقت و هزینه و انجام کلیه معاملات با مراجعه با موسسه  حقوقی بین المللی  یسنا می توانید با خیال آسوده به نتیجه دلخواه خود برسند.
موسسه حقوقی بین المللی سپند آفرین   یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص کلیه دعاوی حقوقی و کیفری ( جزائی ) و دفاع از جرائم  ارتکابی و همچنین امور ( مهاجرت واخذ اقامت موقت و اخذ تابعیت مضاعف ، معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خدمات تسهیلاتی و بانکی، امور بازرگانی و غیره ) در کشورایالات متحده امریکا پذیرا می باشد.

پذیرش وکالت و مشاوره در اخذ  اقامت کشور ایالات متحده  امریکا ( گرفتن گرین کارت و  پاسپورت )

بر اساس قوانین مهاجرت به امریکا  دارندگان گرین کارت اجازه دارند به طور دائم در ایالات متحده  آمریکا زندگی کنند و از حق کار در این کشور برخوردار شوند. گرین کارت” راهمانطور که گفته شد می‌توان از راه های گوناگون کسب کرد.

مزایای شهروندی کشور ایالات متحده امریکا

  1-  حق رای
برخورداری از حق دادن رای به عنوان ساده ترین راه تاثیر گذاری بر روش راهبردی کشوری که در آن زندگی می کنید.
2- حفظ اقامت
تنها راه ممکن برای تضمین اینکه شما تا همیشه حق دارید در امریکا بمانید شهروندی امریکا است. اقامت دائم همواره امکان ابطال به دلیل حضور طولانی مدت در خارج از ایالات متحده  امریکا را دارد.
3- مصونیت از اخراج شدن کشور ایالات متحده امریکا
در صورت ارتکاب به جرم، خطر ابطال اقامتتان وجود دارد. اما وقتی که شهروند ایالات متحده  امریکا بشوید، حتی در صورت  ارتکاب به جرم هم از امریکا اخراج نخواهید شد.
4-  مزایای دولتی ایالات متحده  امریکا
افرادی که اقامت دائم دارند از همه ی مزایایی که دولت برای شهروندان امریکا در نظر می گیرد برخوردار نمی شوند. این مزایا برای شهروندان امریکایی هر ساله در حال افزایش هستند.
5- مهاجرت اعضای خانواده به کشور ایالات متحده امریکا
شهروندان امریکایی ایالات متحده  اعضای بیشتری از خانواده ی خود را می توانند به عنوان مهاجر وارد امریکا کنند. شهروندان بالای 21 سال می توانند بدون انتظار در صف برای گرفتن ویزا اسپانسر اعضای خانواده ی خود بشوند. این امکان در مورد همسر و فرزندان خردسال هم وجود دارد. آن ها همچنین می توانند اسپانسر فرزندان بزرگسال و خواهر و برادر هم بشوند. دارندگان گرین کارت نمی توانند اسپانسر پدر و مادر و خواهر و برادر خود بشوند. و مدت زمانی که طول می کشد تا بتوانند همسر یا فرزندان خود را به امریکا ببرند هم طولانی تر است.
6- مشاغل فدرال کشور ایالات متحده امریکا
انواع مشخصی از مشاغل با نمایندگی های دولتی نیاز به شهروندی کشور ایلات متحده  امریکا دارند. مثل مشاغل بخش انرژی و یا دفاع.
7- وضعیت مالیاتی کشور ایالات متحده
شرایط مالیاتی برای شهروندان و دارندگان گرین کارت یکسان نیست.
8- کمک های مالی فدرال کشور ایالات متحده امریکا
در حالی که کمک های مالی زیادی در اختیار دارندگان گرین کارت امریکا است، خدمات بیشتر و بیشتری وجود دارد که فقط در اختیار شهروندان کشور ایالات متحده  امریکایی است.

پذیرش وکالت و مشاوره در اخذ اقامت کشور  ایالات متحده امریکا  از طرق سرمایه گذاری ( گرفتن پاسپورت )

 

  روشهای جدید‌ مهاجرت به کشور ایالات متحده  امریکا و اخذ گرین کارت

 اگر قصد مهاجرت به کشور ایالات متحده  امریکا را دارید، در این قسمت با جدید‌ترین شیوه‌های مهاجرت به آمریکا آشنا می‌گردید. در حال حاضر کشور ایالات متحده  امریکا دارایبرنامه‌ای ویژه به نام مهاجرات از طریق کاری (EB3) میباشد که بهترین روش برای متقاضیان مهاجرت به امریکا است که شرایط سرمایه گذاری در خارج را نداشته و دارای مدرک زبان در سطح بالا نیستند. علاوه برآن  برنامه مهاجرت به کشور ایالات متحده    امریکا از طریق سرمایه گذاری (EB5) نیز برای کسانی که تمایل به کسب گیرین کارت از ان طریق را دارند نیز وجود دارد. در ادامه به شرایط اخذ گرین کارت کشور ایالات متحده  امریکا بر اساس جدیدترین روشها  و قوانین مهاجرتی ایالات متحده امریکا پرداخته شده است.

الف : مهاجرت به امریکا از طریق اشتغال EB3

مهاجرت به امریکا از طریق کاری EB3 ساده‌ترین روش اخذ گرین کارت و مهاجرت به کشور ایالات متحده    آمریکا می‌باشد. شما می‌توانید از طریق این برنامه اقامت دایم کشور ایالات متحده  آمریکا را برای همه اعضای خانوادتان (همسر و فرزندان زیر ۲۱ سال) کسب نمایید. مهاجرت به کشور ایالات متحده  امریکا از طریق کاری EB3 یکی از برنامه‌های نسبتا جدید وزارت مهاجرت امریکا برای اخذ اقامت دائم و گیرین کارت امریکا می‌باشد و تنها شرط لازم برای واجد شرایط بودن برای مهاجرت به امریکا از طریق کاری EB3 داشتن پیشنهاد کار از شرکتهای معتبر در آمریکا می‌باشد که به تایید وزارت کار امریکا و نیز مهاجرت آمریکا رسیده باشد.
 موسسه حقوقی و بین المللی سپند آفرین  یسنا  توانسته است با همکاری یکی‌ از بزرگترین و معتبرترین سازمانهای حقوقی کشور آمریکا از شرکتهای آمریکائی در شغل‌هایی که با کمبود نیروی کار در امریکا مواجه هستند و نیاز به تخصص ندارند (مجوز استخدام نیروی کار خارجی‌ برای این مشاغل پیش از این از طرف وزارت کار کشور ایالات متحده  آمریکا صادر شده است) تعداد محدودی فرصت شغلی کسب نماید که از این طریق افراد می‌توانند واجد شرایط برنامه EB3 گردند.
لازم به ذکر است که اخذ اقامت دائم از این روش یکی از کم شرط‌ترین روشهای مهاجرت به  کشور ایالات متحده  امریکا محسوب می‌شود و افراد بدون نیاز به مدرک زبان (ایلتس یا تافل)، شرط سرمایه گذاری و یا مالی نیز می‌توانند از این طریق گیرین کارت امریکا را برای خود و سایر اعضای خانواده اخذ نمایند.
لازم به ذکر است که این سازمان دارای پروندههای موفق بسیاری میباشد (کلیک برای مشاهده جزئیات) و آمادگی دارد که با افتخار و به عنوان نمونه حسن انجام کار به مشتریان جدید و علاقه مندان برنامه مهاجرت به امریکا از طریق EB3 ارائه نمائید. یشنهادات کاری مناسب روش EB3 معمولا مشاغل در زمینه‌های صنعتی، خدماتی و فروش می‌باشد.
برنامه مهاجرتی EB3 برخلاف ویزاهای موقت کاری که معمولاً ۱ساله می‌باشند، اقامت دائم (گیرین کارت) می‌باشد و چند روز پس از ورود موکلین به آمریکا گرین کارت دائمی و غیر مشروط کشور ایالات متحده  آمریکا به ایشان اعطاء خواهد شد. تعهد انجام کار فقط برای متقاضی اصلی بوده (نه سایر افراد خانواده) و پس از اتمام تعهد ۱سال کار برای شرکت، مانند هر شهروند آمریکایی دیگری,می‌توانند مشغول به انجام هر کار دیگری از قبیل شغل جدید در هر زمینه ای, ادامه تحصیل, افتتاح یک بیزنس گردند و در هر شهر دیگری در آمریکا  که مایل باشند زندگی نمایند. همچنین پس از حضور در کشور ایالات متحده  امریکا به مدت ۲.۵ سال، در پایان سال چهارم می‌توانند پاسپورت این کشور را دریافت کنند.
مراحل برنامه مهاجرت به کشور ایالات متحده  آمریکا از طریق EB3 در تصویر مقابل تشریح گردیده است. لازم به ذکر است که کلیه مراحل فوق توسط وکیل رسمی‌ مهاجرت به آمریکا سازمان مهاجرتی  انجام می‌گیرد. همچنین جزئیات روش اخذ مجوز کار Labor Certificate در این لینگ توضیح داده شده است . همچنین پس از صدور مجوز کاری توسط وزارت کار کشور ایالات متحده  آمریکا، موکل میتواند به صورت رسمی‌ در وب سایت وزارت کار آمریکا تأییده خود را مشاهده نماید و در جریان پیشرفت پرونده خود قرار بگیرد. طول مدت زمان اخذ اقامت از این طریق حدود 2 سال می باشد .
 با توجه به اینکه در حال حاضر به غیر از EB3، تنها برنامه مهاجرتی کشور ایالات متحده   آمریکا که منجر به اخذ گیرین کارت میگردد، برنامه سرمایه گذاری آمریکا می‌باشد، برای خانواده هایی که قصد سرمایه گذاری ندارند، برنامه مهاجرتی EB3 بهترین گزینه حال حاضر می‌باشد.

شرايط مهاجرت به آمریکا از طریق کار EB3

1-  داشتن پیشنهاد کاری از کارفرمای مورد تائید وزارت کار کشور ایالات متحده  آمریکا (پیشنهاد کاری را ما برای شما تهیه می کنیم )
2-  انجام کار برای کارفرما در شغل مربوطه به مدت ١ سال
3- داشتن سلامت جسمانی و عدم سوء پیشینه

مزایای مهاجرت به ایالات متحده  امریکا از طریق EB3

1- امکان اقدام برای افراد با هرگونه مدرک تحصیلی و عدم نیاز به مدرک رسمی زبان انگلیسی (ایلتس یا تافل)
2- عدم نیاز به سرمایه گذاری، سابقه کار و یا شرط مالی
3- اخذ گیرین کارت دائمی در بدو ورود برای تمام افراد خانواده
4- داشتن شغل در بدو ورود ایالات متحده  امریکا

 ب : مهاجرت به امریکا از طریق سرمایه گذاری EB5

مهاجرت به کشور ایالات متحده  امریکا از طریق سرمایه گذاری EB5 یکی از بهترین و سریع‌ترین برنامه‌های مهاجرتی از طریق سرمایه گذاری می‌باشد. با توجه به محدودیتهای موجود در روش سرمایه گذاری  برای ایرانیان این روش به عنوان یک روش بسیار مناسب جایگزین ان برنامه گردیده است. سرعت بالای اخذ اقامت دائم و گیرین کارت امریکا از طریق سرمایه گذاری EB5 که تنها ١٢ تا ١٨ ماه طول می‌کشد و نیز کم شرط بودن این روش از مهم‌ترین ویژگیهای این برنامه مهاجرتی می‌باشد که در ادامه به ان پرداخته گردیده است.

شرایط لازم

 جهت اخذ اقامت دائم کشور آمریکا از طریق سرمایه گذاری EB5 متقاضی نیاز به نشان دادن ١٠٠٠٠٠٠$ دارایی که از راه قانونی به دست آماده باشد و تعهد به سرمایه گذاری به مبلغ ۵٠٠٠٠٠$ در یک پروژه عمرانی یا تجاری در یکی از شهرهای امریکا است. این ۵٠٠٠٠٠$ پس از ۵ سال با سود به سرمایه گذار برگردانده می‌شود.

ویژگیهای بسیار عالی EB5

1- عدم نیاز به مدرک زبان انگلیسی
 2- عدم نیاز به تحصیلات عالیه
3- عدم نیاز به سابقه مدیریت
4- بازگشت سرمایه پس از ۵ سال

روش اقدام

برنامه مهاجرت به امریکا از طریق سرمایه گذاری به نسبت سایر برنامه‌های مهاجرتی مانند کانادا کم شرط محسوب می‌گرددروش اقدام ولی نحوه تشکیل پرونده و به ویژه چگونگی سرمایه گذاری در روش EB5 نیاز به دقت و تجربه بالائی دارد و مدریت و همکاری یک تیم باتجربه از وکلا، مدیران سرمایه گذاری شرت اصلی موفقیت است. در ادامه مراحل تشکیل پرونده برای مهاجرت و اخذ گرین کارت آمریکا از طریق سرمایه گذاری EB5 تشریح گردیده است.
1- ارزیابی پروژه‌های موجود برای سرمایه گذاری و انتخاب کم ریسک‌ترین و پربازده‌ترین پروژه از نظر مالی
2- انجام سرمایه گذاری ۵٠٠٠٠٠$ دلاری در پروژه انتخاب شده (بازگشت کل مبلغ سرمایه گذاری در صورت عدم قبولی)
3-تشکیل پرونده مهاجرتی از طریق سرمایه گذاری EB5 آمریکا
4- انجام آزمایشات پزشکی
5- انجام مصاحبه و اخذ گرین کارت موقت آمریکا
6-ورود به آمریکا و زندگی در هر شهر دلخواه
7- اخذ گرین کارت دائم آمریکا پس از ٢ سال
8- بازپرداخت تمام مبلغ سرمایه گذاری با سود به سرمایه گذار پس از ۵ سال
9-  درخواست برای اخذ اقامت شهروندی آمریکا پس از ۵ سال

ویژگیهای منحصربه فرد موسسه حقوقی و بین المللی سپند آفرین یسنا

 

 موسسه حقوقی و بین المللی سپند آفرین  یسنا  با همکاری بزرگ‌ترین سازمانهای حقوقی و سرمایه گذاری کشور ایالات متحده امریکا، با مطالعات دقیق و صرف وقت فقط کم ریسک‌ترین و مطمئن‌ترین این پروژه‌ها را برای مهاجرت به امریکا انتخاب می‌نامید. همکاری با معتبر‌ترین و با تجربه ترین وکلای مهاجرتی به آمریکا، کار‌شناسان سرمایه گذاری و صاحبان پروژه‌های EB5 باعث شده است که همیشه بهترین پروژه‌ها را از لحاظ ریسک، سرمایه گذاری و مهاجرتی به مشتریان خود ارائه نمائیم. ویژگی انحصاری پروژه‌های EB5 این شرکت به قرار زیر است:
 1- بدون احتیاج به راه اندازی و یا مدیریت مستقیم موکل در پروژه‌ای که در ان سرمایه گذاری کرده است (موکل امکان زندگی در هر  شهری در کشور ایلات متحده  امریکا را دارد)
2- پروژه‌های ارائه شده تمامآ و از پیش توسط وزارت مهاجرت کشور ایالات متحده  امریکا تائید گردیده‌اند که موجب افزایش شانس قبولی و اخذ گرین کارت امریکا می‌گردد.
3- پرداخت تمام مبلغ سرمایه گذاری (۵٠٠٠٠٠$) به موکل در صورت عدم قبولی پرونده برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مهاجرت به کشور ایالات متحده  آمریکا از طریق سرمایه گذاری EB5 لطفآ فرم ارزیابی ما را تکمیل فرمائید. نتیجه تا مدت ٢۴ ساعت برای شما ارسال می‌گردد.

ج :  مهاجرت به کشور ایالات متحده  امریکا از طریق خرید بیزینس E2

 مهاجرت به امریکا از طریق خرید بیزینس سریع‌ترین روش اخذ ویزای اقامت موقت کشور ایالات متحده  امریکا (قابل تبدیل به گیرین کارت پس از ورود به کشور ایالات متحده  امریکا) می‌باشد که بر اساس ان متقاضیانی که اقدام به سرمایه گذاری ١۵٠ هزار دلاری در آمریکا نمایند اقامت طولانی مدت آمریکا را دریافت می‌کنند.
ویزای مهاجرت به امریکا از طریق خرید بیزینس بسیار سریع بوده و معمولا در مدت زمان حدود ٢ تا ٣ ماه برای متقاضی اصلی، همسر و تمام فرزندان زیر ٢١ سال صادر می‌شود. ویزای E-2 به راحتی تا زمانی که متقاضی یک بیزینس در آمریکا داشته باشد برای قابل تمدید می‌باشد. پس از ورود به آمریکا از طریق ویزای E-2 متقاضی و تمام همراهان می‌توانند از طریق برنامه‌های EB3 و یا EB5 تقاضای اخذ اقامت دائم و گرین کارت آمریکا را نمایند.

شرایط لازم

1- سرمایه گذاری ١٥٠ هزار دلاری در یک بیزنس واجد شرایط این روش مهاجرتی به کشور ایالات متحده  آمریکا
2-  حداقل ارزش اموال و دارائیها ٣٠٠ هزار دلار

ویژگیهای بسیار عالی

ویژگیهای بسیار عالی مهاجرت به امریکا و اخذ اقامت اقامت موقت طولانی مدت کشور ایالات متحده  آمریکا E2  ( قابل تبدیل به اقامت دائم پس از ورود به امریکا) از طریق خرید بیزنس شامل موارد زیر است:
1- سریعترین روش اخذ ویزای موقت امریکا  (حدود ٢ تا ٣ ماه)
2-  بدون نیاز به مدرک تحصیلی بالا
3- عدم وجود شرایط سنی
 4- عدم نیاز به مدرک زبان
5- قابل تبدیل به اقامت دائم پس از ورود به امریکا
6- هزینه پایین‌تر نسبت به سایر روشهای مهاجرت سرمایه گذاری
7- ارائه ویزا به فرزندان تا ٢١ سال

روش اقدام

 با توجه به شرایط مورد نیاز برای پذیرش از طریق برنامه  E2، پرونده‌های مهاجرتی به امریکا از این طریق اکثرا مورد پذیرش قرار می‌گیرد. مهم‌ترین فاکتور موفقیت در پذیرش پروندهای مهاجرت به امریکا از طریق E2، انجام سرمایه گذاری در یک بیزنس مورد تایید وزارت  مهاجرت آمریکا می‌باشد.  موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با همکاری با معتبرترین موسسات حقوقی خرید و فروش بیزینس در امریکا بهترین بیزنس‌ها برای مهاجرت به آمریکا از طریق E2 را جهت اخذ ویزا در اختیار موکلین خود می‌گذارد.

وکالت و مشاوره در اقامت کشور ایالات متحده امریکا  از طریق ثبت شرکت ( گرفتن پاسپورت )

 

 تشكيل شركت يكي از مهمترين گامهاي ورود به دنياي تجارت است از اينرو موسسه حقوقی و بین المللی سپند آفرین  یسنا  با افتخار از اينكه  همواره شما را در اين گامها یاری می کند به ارائه خدمات حقوقي براي متقاضيان در سراسر دنيا از جمله ايالات متحده آمريكا ميپردازد.
شركتهای آمريكايي را نميتوان، تنها تركيبي از مسئوليتهاي محدود و شرايط حراست از سرمايه دانست چرا كه مهمترين چيزي كه در ذهن شخصي كه با يك شركت آمريكايي روبرو مي شود اينست كه اين شركت هدفي بزرگ براي تبديل شدن به تجارتي بزرگ را در سر دارد.
دسترسي به تاسيس شركتهاي آمريكايي با توانايي  موسسه حقوقی و بین المللی سپند آفرین  یسنا  بسيار آسانتر از آن چيزي خواهد بود كه در ذهن متقاضيان باشد. تنها بايد به اين نكته توجه داشت كه آمريكاي واحد تنها جنبه بين المللي دارد و در واقع درباره آمريكا بايد به هريك از ايالتها بعنوان منطقه اي جدا نگريست و در نتيجه مناسبترين ايالت را انتخاب كرد.

خدمات موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  برای ثبت شرکت در ایالات متحده آمریکا، شامل موارد ذیل میباشد:

1- تسريع امور قانوني و تنظيم قرارهاي دايره ثبت منطقه
2- بررسي نام مورد نظر براي ثبت شركت و تطبيق نام و سيلابها طبق قانون
3- تدارك تذكاريه و پيشنويس اعلان رسمي ثبت شركت
4- تنظيم اساسنامه شركت مطابق با قوانين شركتهاي منطقه
5- انجام امور ثبتي با عامل ثبت شركتها در اداره امور ثبت
6- پرداخت هزينه هاي قانوني مراحل ثبت
7- گواهي هاي مرتبط با شخصيت حقوقي
8- تدارك فرمهاي شركت از قبيل قراردادها و امور حقوقي
9- پذيره نويسي جهت بازگشايي حساب بانكي
10- پذيره‌نويسي ها جهت اجاره دفتر
11- ثبت اسامي مديران و مالكين شركت
12- ثبت اسامي سهامداران و تعيين ميزان سهام هريك از سهامداران
كليه مندرجات فوق جهت ثبت شركت مسئوليت محدود در ایالات متحده آمریکا الزامي است.

انتخاب ماهیت و نوع تجارت :

بسته به نوع فعالیت تجاری که در این حیطه در آمریکا دارید نوع اختیارات و مالیات پرداختی شما متغییر خواهد بود.
ثبت شرکت در امریکا در ۴ قالب و مفهوم قابل انجام می باشد
1- شرکت انحصاری
2- شرکت مشارکتی
3- شرکت مسئولیت محدود
4- شرکت سهامی

راه اندازي شركت در امریکا

ایالات متحده امریکا  براي شرکت هاي كه به دنبال کسب و کار بهینه هستند ارزش بسياري قائل مي باشد . کمیت خدمات کسب و کار، سرمایه های فکری، ظرفیت مالی، سیستم های حمل و نقل و دسترسی به بازار، اين کشور را به کارآمد ترین محل کسب و کار در جهان تبدیل کرده است.
1- حداقل میزان سرمایه 1 دلار می باشد
2- افزایش سهام ممکن است باعث افزایش هزینه تشکیل پرونده اولیه شود
3-  حداقل یک مدیر مورد نیاز است
4- داشتن اقامت برای مدیران مورد نیاز نمی باشد
5-هیئت مدیره لازم نیست در اساسنامه لیست شود
6- نام گذاري شركت شامل اسم كامل شرکت، و یا نام اختصاری
7- نام شرکت نباید مشابه نام شرکت دیگری باشد.

  دفاتر

هزینه دفتر مجازی (شامل تسهیلات تلفن، فکس و ارسال میل) ماهیانه  معادل ۴۰۰ دلار می باشد که باید به صورت فصلی از قبل پرداخت شود. علاوه بر این  معادل ۱۲۰۰ دلار  سپرده قابل استرداد باید ظرف ۳۰ روز از خاتمه قرارداد دفتر شما واریز شود. دفتر، مطابق با ملزومات شما در دسترس می باشد.

مالیات ثبت شرکت در آمریکا

ایالت دلاور دارای نرخ های مالیات بر درآمد شرکتی ۰% برای شرکت هایی است که در این ایالت دایر نیستند. اگرچه تمام شرکت های دلاور باید یک مالیات سالانه بر نمایندگی شرکت را پرداخت نمایند.

حسابداری

هزینه حسابداری، مبتنی بر تعداد تقریبی صورت های ماهیانه و گردش های مالی سالانه پیش بینی شده، تعیین می شود.
 به منظور شروع رویه ثبت، نیازمند موارد زیر خواهیم بود:
1- پنجاه درصد  هزینه ثبت شرکت
2- یک فرم درخواست تکمیل شده
3- یک کپی تایید شده از گذرنامه هر یک از سرپرستان/ سهامداران
4- دو مورد از قبض های خدمات شهری که مربوط به ۳ ماه اخیر هستند

پذیرش  وکالت و مشاوره در خدمات ویزای برای  ایالات متحده امریکا

 

موسسه حقوقی و بین المللی سپند آفرین  یسنا   در کنار دیگر فعالیت های خود،  خدمات مشاوره اخذ ویزای B1/B2 برای متقاضیانی که به دیدن کشور پهناور آمریکا علاقه مندند و ویزای F1 برای متقاضیان ادامه تحصیل در آمریکا را در برنامه های خود دارد .شایان ذکر است که اخیرا سفارت امریکا راحت تر  ویزای  امریکا به خصوص ویزای توریستی آمریکا را صادر میکنند واساسا کاربا سختی و مشکلات سابق نمی باشد . بنابرین میتوانید با خاطری آسوده تر کار را به کارشناسان ما بسپارید.
 بنا‌‌‌‏بر وب‌‌‌‏سایت رسمی اداره مهاجرت آمریکا، شهروند هر کشوری که خواهان ورود به خاک ایالت متحده باشد، می‌‌‌‌‏بایست یکی از انواع ویزای ورود به این کشور را دارا باشد.که در این بخش به توضیح انواعی از ویزا که   لیست خدمات ما جای دارد می پردازیم.

ویزای توریستی آمریکا   (B1  , B2)

ویزای B1 در گروه ویزای توریستی کشور ایالات متحده  امریکا با هدف بازرگانی و تجاری می باشد. هدف از اخذ این نوع ویزا یکی از موارد زیر باید باشد:
1- فرد متقاضی، قصد کار کردن در یکی از کمپانی های کشور ایالات متحده  آمریکا را دارد و برای مشاوره به آمریکا می رود.
2- متقاضی از طرف یک شرکت خاصی به کشور ایالات متحده  آمریکا می آید، تا موقتا در جلسه، کنفرانس، مشاوره و … شرکت کند.
3- فرد متقاضی برای تحقیقات راجع به تجارت به کشور ایالات متحده  آمریکا سفر کند.
4- فرد درخواست کننده قصد سرمایه گذاری در کشور ایالات متحده  آمریکا را داشته و می خواهد حساب باز کرده و یا دفتری اجاره کند.
5- و دسته آخر ورزشکارانی هستند که حقوقی دریافت نمی کنند و از طریق ویزای B1 برای بازدید تجاری وارد آمریکا می شوند.
نکته مهمی که در خصوص ویزای B1 یا همان ویزای بازدید تجاری وجود دارد، بحث همراه بردن خانواده است، که ویزای B1 فقط به خود فرد متقاضی داده می شود و خانواده وی امکان همراهی فرد را ندارند و همینطور B1  ویزای کار نیست، یعنی فرد درخواست کننده با داشتن این ویزا امکان کار کردن در آمریکا را ندارد.
حداقل مدت زمان صدور این نوع ویزا 3 ماهه و برای افرادی که بار اول متقاضی این نوع ویزا می باشند شش ماهه صادر می گردد. اما این حق برای بخش روادید محفوظ است که طول ویزا را به صلاحدید خود صادر نماید.

ویزای B2 ویزای توریستی امریکا برای افرادی است که قصد بازدید از امریکا را براب یکی از دلایل زیر دارند

1-  دیدار از اقوام و دوستان مقیم کشور ایالات متحده آمریکا
2- جهت انجام معایتان پزشکی در کشور ایالات متحده آمریکا
3- شرکت در سمینارها و دوره های اموزشی کوتاه چندروزه مرتبط با شغل و تحصیلات متقاضی.
4-شرکت در نمایشگاههای بین المللی
5- بازدید از مکانهای آموزشی و یا ورزشی
 6- با هدف تفریح و بازدید از جاذب های توریستی کشور ایالات متحده  آمریکا
7- شرکت در برنامه های بشردوستانه
برای افرادی که برای بار اول متقاضی این نوع ویزا می باشند به مدت شش ماهه صادر می گردد.  ویزای B2، شامل حق کار نمی شود یعنی شما اجازه کار در طی این مدت را ندارید.

یا ویزای دانشجویی (F1)

این ویزا مختص کسانی است که تمایل به ادامه تحصیل در ایالات متحده  امریکا هستند. برای  تحصیل در کالج یا دانشگاه های معتبر آمریکا و یا کلاسهای زبان انگلیسی در یک دانشگاه یا موسسه زبان انگلیسی، ویزای تحصیل لازم است. برای اخذ این نوع ویزا ، مدارک متفاوتی نسبت به ویزاهای توریستی مورد نیاز است .

نکات مهم :

1- اخذ ویزای آمریکا در تمام سفارتخانه های آمریکا در اقسا نقاط جهان پس از مصاحبه حضوری در سفارت آمریکا و بهمراه انگشت نگاری صورت میگیرد.
2- گرفتن ویزای آمریکا بدون مصاحبه و انگشت نگاری غیرممکن است. اگر اشخاص و یا شرکت هایی مدعی اخذ ویزای آمریکا بدون حضور در سفارت و انگشت نگاری هستند، به گفته این افراد اعتماد نکنید. نه تنها سرمایه خود را از دست میدهید، بلکه ممکن است به دلیل ورود اسم شما در لیست سیاه، برای تمام عمر از ورود به آمریکا و یا حتی اروپا هم محروم شوید.
3- مدت زمان اخذ ویزای آمریکا حداقل 2 هفته تا حداکثر 40 روز

پذیرش  وکالت و مشاوره در اخذ اقامت تحصیلی در کشور ایالات متحده امریکا

 

 مهاجرت تحصیلی به کشور ایالات متحده  آمریکا بواسطه قدمت دانشگاه های ممتاز در سیستم تحصیلی آمریکا و امکانات بسیار ویژه ای که کشور آمریکا در اختیار دانشجویان خارجی برای تحصیل در آمریکا قرار می دهد، کشور آمریکا همواره کانون توجه علاقه مندان به تحصیل در مراکز معتبر علمی و همه افرادی که متقاضی اخذ اقامت و یا گرین کارت آمریکا بوده اند، بوده است. دانشگاه ها و مراکز آموزشی آمریکا سرآمد دانشگاه های برتر دنیا هستند و تقریبا تمامی رشته ی دانشگاهی را پوشش می دهند. نظام آموزشی آمریکا با دوره کارشناسی 4 ساله، دوره کارشناسی ارشد 2 ساله و دوره دکترای 3 تا 5 ساله همراه است.

تحصیل در مدارس کشور کشور ایالات متحده  آمریکا

 تحصیل در مقاطع دبستان و دبیرستان کشور ایالات متحده  آمریکا در بهترین مدارس خصوصی و دولتی آمریکا میسر است و کشور آمریکا برای از بین بردن دغدغه خانواده ها در رشد و تربیت دانش آموزان در محیطی بیگانه، شرایط ویژه ای را نظیر محیا کردن خوابگاه های دانشجویی با امکانات پیشرفته، تهیه غذای اسلامی و حلال، فراهم کردن بستر نظارت مستمر اولیای دانش آموز بر روند تحصیلی و زندگی در آمریکا و بسیاری دیگر از امکانات را جهت تسهیل و بهبود بخشیدن زندگی در حین تحصیل در آمریکا بوجود آورده است.
هزینه های تحصیل و زندگی در آمریکا در دوره دبیرستان و دانشگاه در حدود 25 تا 30 هزا دلار آمریکا است که این هزینه شامل هزینه مدرسه، خوابگاه، غذا، بیمه و …  می باشد.
گفتنی است که دانش آموزان پس از سپری کردن دوره دبیرستان در آمریکا امکان ورود به بهترین دانشگاه های کشور آمریکا را دارا می شوند، و با توجه به درآمد قشر تحصیل کرده در کشور آمریکا که میزان 10 تا 12 هزار دلار به صورت ماهیانه می باشد، صرف هزینه برای تحصیل فرزندانتان در آمریکا، سرمایه گذاری بسیار ارزشمندی در راستای آینده ایشان می باشد.
لازم به ذکر است که دانشجویان مشغول به تحصیل در کشور آمریکا پس از اتمام دوره تحصیلی خود به راحتی می توانند جهت دریافت گرین کارت آمریکا اقدام نمایند و پس از گذراندن 5 سال به شهروند آمریکا تبدیل شوند.
نکته دیگر این است یک شهروند آمریکایی می تواند جهت دریافت اقامت آمریکا برای افراد خانواده خود اقدام نمایند و این بدان معنی است که خانواده دانشجو نیز می تواند به وی ملحق شود.

تحصیل در مقطع لیسانس کشور ایالات متحده آمریکا

متقاضیان تحصیل در مقطع لیسانس در کشور  ایالات متحده آمریکا می بایست با در دست داشتن گواهی مبنی بر اتمام 12 سال تحصیل دوره های دبستان و دبیرستان (یعنی مدرک پیش دانشگاهی در ایران) می توانند جهت اخذ پذیرش در دانشگاه های کشور آمریکا اقدام نمایند.
داوطلبانی که آخرین مدرک تحصیلی شان مدرک دیپلم ایران می باشد می توانند با گذراندن دوره پیش دانشگاهی خود در کشور ایالات آمریکا وارد دانشگاه شوند.
برای اخذ پذیرش از دانشگاه های کشور ایالات متحده آمریکا، اخذ نمره 6 در آزمون آیلتس و یا نمره های مشابه در آزمون تافل الزامی است ولی داوطلب می تواند دوره های آموزش زبان انگلیسی را در کشور آمریکا و قبل از شروع دوره های دانشگاهی خود سپری کنند.

پذیرش  وکالت و مشاوره در خرید و اجاره املاک و مستغلات در کشور ایالات متحده امریکا

یکی راههای کمک به اخذ اقامت کشور کشور ایالات متحده امریکا   خرید املاک و مستغلات مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی ، کشاورزی برای زندگی و همچنین دفتر کار برای ثبت شرکت و شریک تجاری است.
موسسه حقوقی و بین المللی سپند آفرین یسنا  مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز مشاوره و وکالت در  خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط در کشور ایالات متحده امریکا   می باشد .  و همچنین این موسسه  تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور ایالات متحده امریکا  برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد.

 پذیرش  وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور کشور ایالات متحده امریکا

موسسه حقوقی و بین المللی سپند آفرین  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  اتریش  به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرش وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور ایالات متحده امریکا   .
2-پذیرش  وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور ایالات متحده امریکا و بلعکس .
3-پذیرش وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از کشور ایالات متحده امریکا به ایران و بلعکس .
4- پذیرش وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور ایالات متحده امریکا .
5- پذیرش وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور ایالات متحده امریکا  برای ایرانیان .
6- پذیرش  وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در کشور ایالات متحده امریکا .

موسسه حقوقی و بین المللی  سپند آفرین یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور ایالات متحده امریکا   به شرح ذیل می باشد:

1- پذیرش و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور ایالات متحده امریکا  .
2-پذیرش  وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور کشور ایالات متحده امریکا  .
3- پذیرش  وکالت و مشاوره در صدور ( LC ) ضمانت نامه بانکی در کشور ایالات متحده امریکا   .
4- پذیرش  وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور ایالات متحده امریکا   .
5- پذیرش  وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و کشور ایالات متحده امریکا   .

هزینه های زندگی

هزینه های زندگی در آمریکا برای دانشجویان به صورت میانگین بین 600 تا 800 دلار در ماه می باشد که شامل هزینه های مسکن، غذا، رفت و آمد، بیمه و سایر هزینه هایی است که دانشجو ملزم به پرداخت آن ها در زمان تحصیل و در مقطع لیسانس در کشور آمریکا می باشد. هزینه های دانشگاه های آمریکا نیز بصورت میانگین سالیانه 12 تا 15 هزار دلار می باشند، البته این مبلغ شامل دانشگاه های با رتبه علمی 1 تا 10 آمریکا نمی شود و لیکن دانشگاه های رتبه 10 تا 100 آمریکا هم جزء برترین دانشگاه های دنیا محسوب می شوند.

حق کار

دانشجویان مقطع کارشناسی کشور ایلات متحده آمریکا مجوز کار در محدوده ای 10 ساعته بصورت هفتگی دارا می باشند و میانگین حقوق این افراد حدودا بین 13 تا 15 دلار به ازای هر ساعت می باشد که که مجموع درآمد های حاصله از کار دانشجویی میتواند براحتی هزینه های تحصیل فرد را در یک سال پوشش دهد.

تحصیل در مقطع دکترای کشور ایالات متحده  آمریکا

موسسه حقوقی و بین المللی سپند آفرین  یسنا با استفاده از روابط طولانی مدت خود با بسیاری از دانشگاه های ایالات متحده  آمریکا می توانند شرایط ویژه ای جهت اخذ پذیرش تحصیلی در گروه اول ما را که متقاضی اخذ ویزای تحصیلی هستند، ارائه کند.

پذیرش  وکالت و مشاوره در خرید و اجاره املاک و مستغلات در کشور ایالات متحده امریکا

 

 یکی راههای کمک به اخذ اقامت کشور ایالات متحده امریکا   خرید املاک و مستغلات مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی ، کشاورزی برای زندگی و همچنین دفتر کار برای ثبت شرکت و شریک تجاری است.
موسسه حقوقی و بین المللی سپند آفرین  یسنا مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز مشاوره و وکالت در  خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط در کشور کشور ایالات متحده امریکا   می باشد .  و همچنین این موسسه  تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور  کشور ایالات متحده امریکا   برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد.

 پذیرش  و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  ایالات متحده امریکا

موسسه حقوقی بین المللی سپند آفرین   یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور   ایالات متحده امریکا  به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرش وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور  ایالات متحده امریکا  .
2-پذیرش  وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور ایالات متحده امریکا  و بلعکس .
3- پذیرش وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از ایالات متحده امریکا    به ایران و بلعکس .
4-پذیرش  وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور ایالات متحده امریکا  .
5-پذیرش  وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور ایالات متحده امریکا  برای ایرانیان .

پذیرش وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در کشور ایالات متحده امریکا

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور ایالات متحده امریکا  به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرش  و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور ایالات متحده امریکا .
2- پذیرش  وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور ایالات متحده امریکا.
3-پذیرش  وکالت و مشاوره در صدور ( LC ) ضمانت نامه بانکی در کشور ایالات متحده امریکا.
4- پذیرش وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور ایالات متحده امریکا.
5- پذیرش  وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و ایالات متحده امریکا.

هزینه های زندگی در  کشور  ایالات متحده امریکا

هزینه زندگی در آمریکا: یکی از مهم ترین دغدغه های اشخاصی که مایل به مهاجرت به کشور آمریکا را هستند، برآورد خرج و مخارج در یک کشور جدید است. ما در این مطلب، هزینه های زندگی در آمریکا را برای شما بررسی می کنیم..
با فرض این که ماهیانه ۶۵۰۰ دلار به طور خالص درآمد داشته باشید، به نظر می رسد می‌توانید زندگی خوبی داشته باشید.
هزینه‌های درمانی در آمریکا بالا است، اما شما وقتی کار می‌کنید بیمه بسیار خوبی هم خواهید داشت و اگر چه مثلاً هزینه یک سرم وصل کردن ممکن است تا ۱۰۰۰ دلار باشد، اما چیزی که شما پرداخت می‌کنید بیشتر از ۵۰ دلار نمی باشد.
یکی از هزینه های سنگین برای ساکنین آمریکا، هزینه مسکن می باشد که در بیشتر شهرهای آمریکا به طور معمول مردم، آپارتمان را برای زندگی انتخاب می کنند. هزینه اجاره آپارتمان ها بسته به مدت زمان اجاره و همچنین محل آپارتمان و متراژ آن متغیر است.
در اکثرمناطق آمریکا، اجاره یک آپارتمان یک خوابه بین ۵۰۰ دلار تا ۸۰۰ دلار در ماه است. هزینه اجاره آپارتمان در یکی از شهر های بزرگ نظیر نیویورک، بوستون، سانفرانسیسکو، لس آنجلس و … به مراتب بیشتر است به عنوان مثال اجاره یک آپارتمان دو خوابه در داخل و یا خونه شهر های نیویورک و نیوجرسی بین ۱۱۰۰ تا ۱۵۰۰ دلار در ماه است.
آپارتمان ها معمولاً دارای امکاناتی نظیر سیستم تهویه هوا، ماشین ظرفشویی، مایکروویو و دیگر امکانات لازم برای زندگی می باشند. البته تمام آپارتمان ها دارای امکانات نیستند و یا این که برای در اختیار گذاشتن برخی از امکانات هزینه را به طور ماهیانه دریافت می کنند. بعضی اوقات چنانچه قرارداد بلند مدت برای اجاره آپارتمان ببندید امکان استفاده از اینترنت رایگان نیز دراختیار شما قرار می گیرد.
آپارتمان ها در آمریکا معمولا مبله نمی باشند. چرا که در صورت مبله بودن هزینه اجاره آنها بسیاربالا می رود. به عنوان مثال اجاره بهای یک آپارتمان یک خوابه مبله ماهیانه بین ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ دلار است. البته همانطور که قبلاً هم به آن اشاره شد اجاره آپارتمان های مبله در شهر های بزرگ بیشتر از قیمت گفته شده خواهد بود.
میانگین درآمد یک نفر پس از کسر مالیات و به صورت خالص ۲۷۷۰ دلار است.
میانگین هزینه های زندگی در کشور آمریکا نیز به شرح زیر است :
آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر ۸۹۶ دلار
آپارتمان یک خوابه خارج از شهر ۷۰۰ دلار
آپارتمان سه خوابه در مرکز شهر ۱۵۵۰ دلار
آپارتمان سه خوابه در خارج از شهر ۱۲۰۰ دلار

خدمات موسسه حقوقی و بین المللی سپند آفرین یسنا  در کشور  ایالات متحده امریکا  شامل موارد زیر می شود:

1- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور  ایالات متحده امریکا.
2- اخذ گواهی بانکی در کشور  ایالات متحده امریکا.
3- افتتاح حساب بانکی بنام شرکت امریکایی  ثبت شده در کلیه مناطق کشور ایالات متحده امریکا.
4- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور  ایالات متحده امریکا.
5- اخذ بیمه سلامت کشور ایالات متحده امریکا.
6- اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده امریکایی  در کلیه مناطق کشور ایالات متحده امریکا.
7- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت  امریکایی در کلیه مناطق کشور   ایالات متحده امریکا.
8- اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور  ایالات متحده امریکا برای اشخاص حقیقی و حقوقی
9- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور  ایالات متحده امریکا .
10- – خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور  ه ایالات متحده امریکا  .
11- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در کشور ایالات متحده امریکا توسط سرمایه گذار
12- آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در  کشور ایالات متحده امریکا.
13- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور  ایالات متحده امریکا به اشخاص حقیقی و حقوقی
14- نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور ایالات متحده امریکا.
15- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور ایالات متحده امریکا.
16- درخواست بیمه اجتماعی کشور ایالات متحده امریکا.
17–تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور ایالات متحده امریکا.
18- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور ایالات متحده امریکا.
19- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور ایالات متحده امریکا.
20- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور ایالات متحده امریکا.
21- دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور ایالات متحده امریکا.
22- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور ایالات متحده امریکا.
23- دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور ایالات متحده امریکا.
24- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور ایالات متحده امریکا.
25- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور ایالات متحده امریکا
26- امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور ایالات متحده امریکا.
27- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای ایالات متحده امریکا .
28- ساپورت و کمک خریدار به مدت 90 روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور ایالات متحده امریکا  .
29- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور ایالات متحده امریکا .
30- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب،برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور ایالات متحده امریکا  .
31- اخذ ویزا ( اتحادیه اروپا شینگن ) ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور ایالات متحده امریکا  .
  موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.