یونان،مهاجرت ، وکالت ، اقامت ، ثبت شرکت ، تحصیلی ، اخذ نمایندگی ، خرید و اجاره ملک ، سرمایه گذاری ، بازرگانی ، خدمات بانکی ، خدمات ارزی ، خدمات بیمه ای ، وقت سفارت ، گرفتن پاسپورت

اخذ اقامت یونان (اروپا ،شینگن ) ، اخذ ویزای یونان (اروپا ،شینگن) ، قبول وکالت یونان (اروپا ،شینگن) ، مهاجرت یونان (اروپا ،شینگن) ، گرفتن پاسپورت یونان (اروپا ،شینگن) ، ثبت شرکت یونان (اروپا ،شینگن) ، گرفتن شریک تجاری یونان (اروپا ،شینگن) ، اخذ نمایندگی بین المللی یونان (اروپا ،شینگن) ، سرمایه گذاری یونان (اروپا ،شینگن) ، خرید و اجاره ملک یونان (اروپا ،شینگن) ، ویزای تحصیلی یونان (اروپا ،شینگن) ، ویزای کاری یونان (اروپا ،شینگن) ، امور بازرگانی یونان (اروپا ،شینگن) ، صادرات و واردات یونان (اروپا ،شینگن) ، خدمات بانکی و ارزی یونان (اروپا ،شینگن) ، نقل و انتقالات مالی ارزی یونان (اروپا ،شینگن) ، خدمات بیمه ای یونان (اروپا ،شینگن) ، رفع دیپورتی یونان (اروپا ،شینگن) ، رفع ریجکتی یونان (اروپا ،شینگن) ، گرفتن وقت سفارت کشور یونان (اروپا ،شینگن) (شهرهای آتن ، سالونیک، پیره ،پاتراس ، پریستری ، لاریسا، کالیته‌آ ، نیکایا ، کالاماریا و غیره )
برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید 
   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com
 (نقش وکیل و مشاورخوب این است که احتمال خطاها را کم کند و در تصمیم گیری درست شما را یاری نماید )

 موسسه حقوقی بین المللی سپند آفرین  یسنا آمادگی پیگیری تمامی امور حقوقی ایرانیان در کشور یونان و کل اروپا را دارد .خدمات حقوقی ( گرفتن وکیل و مشاور ) از آن جهت ضروری می باشد که در حال حاضر تعداد  زیادی از ایرانیان به دلایل مختلف  در کشور  یونان و کل اروپا زندگی می کنند و به دلیل تعلق مادی و معنوی نیازمند دریافت خدمات حقوقی و پیگیری امور در مراجع قضایی و اداری هستند.

 خدماتی این  موسسه حقوقی و بین المللی یسنا قادر به انجام آن در کشور  یونان ” اتحایه اروپا ، شینگن “می باشد به شر ذیل می باشد :

1- پذیرش  وکالت و مشاوره در اخذ انواع ویزای و گرفتن وقت سفارت کشور  یونان” اتحایه اروپا ، شینگن “
2- پذیرش  وکالت و مشاوره در اخذ اقامت کشور یونان” اتحایه اروپا ، شینگن “
3- پذیرش  وکالت و مشاوره در رفع ریجکتی ( ریجکت شدن ) از سفارت کشور یونان” اتحایه اروپا ، شینگن “
4- پذیرش  وکالت و مشاوره در رفع اخراج شدن ( دیپورت ) کشور یونان” اتحایه اروپا ، شینگن “
5- پذیرش  وکالت و مشاوره در ثبت شرکت در کشور یونان” اتحایه اروپا ، شینگن “
6- پذیرش  وکالت و مشاوره در ثبت شعبه در کشور یونان” اتحایه اروپا ، شینگن “
7- پذیرش  وکالت و مشاوره در گرفتن شریک تجاری در کشور یونان” اتحایه اروپا ، شینگن “
8- قبول وکالت و مشاوره در امور بازرگانی و تجاری ( صادرات و واردات ، حمل و نقل بین المللی ، امور گمرکی و ترخیص کالا ، تنظیم قراردادهای بین المللی ) در کشور یونان” اتحایه اروپا ، شینگن “
9- پذیرش  وکالت و مشاوره خرید و پیش خرید و اجاره املاک و مستغلات  مسکونی و اداری و تجاری در کشور یونان
10- پذیرش  وکالت و مشاوره در کلیه خدمات بانکی و نقل و انتقالات ارزی در کشور یونان” اتحایه اروپا ، شینگن “
11- پذیرش  وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی و جزایی در کشور یونان” اتحایه اروپا ، شینگن “
عدم آگاهی اشخاص از مسائل مهاجرتی ، قضایی و حقوقی در زندگی روز مره که موجب تشکیل پرونده‌های قضایی غیرضروری، سردرگمی در محاکم قضایی و در نهایت افزایش ضرر و زیان و حتی ورشکستگی آنان میشود ، برای ارتقای آگاهی‌های حقوقی و صرفه جویی در وقت و هزینه و انجام کلیه معاملات با مراجعه با موسسه  حقوقی بین المللی سپند آفرین  یسنا می توانید با خیال آسوده به نتیجه دلخواه خود برسند.
موسسه حقوقی بین المللی سپند آفرین  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص کلیه دعاوی حقوقی و کیفری ( جزائی ) و دفاع از جرائم  ارتکابی و همچنین امور ( مهاجرت واخذ اقامت موقت و اخذ تابعیت مضاعف ، معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خدمات تسهیلاتی و بانکی، امور بازرگانی و غیره ) در کشور یونان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  پذیرا می باشد.

پذیرش  وکالت و مشاوره در اخذ اقامت کشور یونان” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  ( گرفتن پاسپورت )

موسسه حقوقی بین المللی سپند آفرین  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت در کشور   یونان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  پذیرا می باشد.
سرمایه گذاری و  تاسیس شرکت تجاری در کشور  یونان  ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  یکی از راههای سریع و آسان اخذ اقامت در این کشور می باشد. شخص اقدام کننده می تواند به همراه کلیه اعضای خانواده خود برای این اقامت اقدام نماید.

مزایای اقامت کشور یونان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

1- تحصیل
2- استفاده از خدمات درمانی و بهداشتی
3- وام های بلند مدت با بهره های پایین
4- سفر به کشورهای عضو اتحادیه اروپا بدون ویزا
5- زندگی در سراسر اروپا
6- دریافت اقامت دائم
7- تجارت آزاد با سراسر دنیا
8- افتتاح حساب بانکی تجاری در سراسر اروپا
9- استفاده از سوبسیدها و مشوق های اقتصادی ویژه
10- ایجاد فرصت های اقتصادی عالی
11- دسترسی به تولیدکنندگان برتر اروپا و امکان ایجاد همکاری در تولید محصولات بازار مشترک و یا تحت لیسانس
12- نزدیک بودن کشور  یونان به ایران
13- وجود پروازهای مستقیم از ایران
14- عدم نیاز به حضور دائم در  یونان

پذیرش  وکالت و مشاوره در اقامت کشور یونان از طریق سرمایه گذاری ( گرفتن پاسپورت )

 

موسسه حقوقی بین المللی سپند آفرین  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در کشور  یونان  ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  پذیرا می باشد.
کشور یونان” اتحادیه اروپا ، شینگن ”   از جمله کشورهایی است که امکان اخذ ویزا و اقامت دایم از طریق سرمایه گذاری را فراهم می نمائد؛ سرمایه گذاری در یونان اجازه اقامت در یونان را در اختیار فرد قرار می دهد و پس از مدت مقرر شده فرد از حق شهروندی و یا اقامت دایم یونان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  بهره مند می گردد.
یونان” اتحادیه اروپا ، شینگن ”   به عنوان مهد تمدن مغرب زمین و زادگاه دموکراسی کشوری آرام است که امکان دسترسی به اروپا را فراهم می نماید. مهاجرت سرمایه گذاری به یونان یکی از مناسب ترن راهها برای اقامت فرد در اروپا می باشد. اخذ اقامت یونان” اتحادیه اروپا ، شینگن ”   از طریق سرمایه گذاری از راه های متفاوتی امکان پذیر می باشد. کشور یونان از سال 2013 اقدام به جذب سرمایه های خارجی نموده است.
به طور کلی مهاجرت سرمایه گذاری به یونان” اتحادیه اروپا ، شینگن ”   نیازمند دارایی معادل 300000 یورو می باشد ، هم چنین الزامی می باشد که فرد برای 10 نفر ایجاد اشتغال نماید که از این 10 نفر 3 نفر باید دارای تابعیت یونانی باشند . بعد از گذشت 5 سال از زمان سرمایه گذار ی در صورت پابرجا ماندن سرمایه گذاری امکان اقامت دایم کشور یونان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  یعنی اقامت دائم اروپایی شنگن فراهم خواهد شد.
کشور یونان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  در واقع شرایط راحتی را برای اقامت از طریق سرمایه گذاری فراهم می نماید و به همین دلیل هم متقاضیان بسیاری از زمان آغاز این امکان در یونان اقدام به سرمایه گذاری و اخذ اقامت می نمایند.

مزایای اخذ اقامت کشور یونان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  از طریق سرمایه گذاری

1-  به دست آرودن اجازه اقامت در یونان” اتحادیه اروپا ، شینگن “
2-  شروع به کسب و کار بدون نیاز به اخذ اقامت کاری یونان” اتحادیه اروپا ، شینگن “
3- برخورداری از امکانات آموزشی برای فرزندان شخص
4-  ساخت سریع دارایی
5- امکان انتخاب آزادانه محل کارو زندگی پس از اخذ اقامت دایم یونان
4- عدم نیاز به دانستن و یا مدرک زبان انگلیسی یا یونانی
5- امکان افتتاح حساب در بانک های اروپایی
6- امکان استفاده از مزایای تحصیلات رایگان در اروپا
7- امکان اخذ اقمت برای افراد زیر 21 سال
8- ملزم نبودن به سکونت در این کشور
9- امکان فروش ملک و اقامت به فرد خارجی دیگر
10- راه اندازی اشتغال در صورت تمایل

اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در یونان روش های مختلفی دارد که می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 

انواع روش های سرمایه گذاری در یونان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
الف)اخذ ویزا از طریق خرید ملک مسکونی
ب)اخذ ویزا از طریق تمکن مالی
ج)اخذ ویزا از طریق ثبت شرکت

روند اخذ ویزای اقامت از طریق سرمایه گذاری کشور یونان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

روند درخواست اقامت از طریق سرمایه گذاری کشور یونان حدود 40 روز طول می کشد از زمان سرمایه گذاری تا زمانی که اجازه اقامت صادر می شود متقاضی سرمایه گذاری در ملک کشور یونان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  قبل از درخواست برای ویزا ساخته شده است و فردی که می خواهد در کشور یونان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  سرمایه گذاری و اقامت کند باید حتما سابقه کیفری نداشته باشد و بیمه بهداشت و درمان برای پوشش هر اقامت در کشور یونان نیاز دارند و ویزای اقامت کشور یونان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  را می تواند پس از 5 سال ارائه  سرمایه گذاری نگهداری و تمدید کرد.هزینه درخواست ویزا به حدود 15.000یورو علاوه بر مالیات ارزش افزوده از 23 % به پرداخت کشور یونان در خرید املاک جدید وجود دارد. و اعضای خانواده شامل همسر و تمام فرزندان زیر 18 کودکان 18 و بالاتر می توانید واجد شرایط  برنامه اقامت کشور یونان به تازگی به والدین هر دو سرمایه گذاری و همسر تمدید می شود.
مالیات افراد غیر مقیم در کشور یونان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  مالیات بر درآمد  در یونان از درآمد حاصل از خارج از کشور پرداخت و مالیات بر درآمد در نرخ 22 % شروع می شود درآمد اجاره از ملک کشور یونان” اتحادیه اروپا ، شینگن ”   که در نرخ مالیات از 11 % به 33 % هزینه های خاصی کسر از درآمد ناخالص هستند مالیات بر سود سرمایه است که در 15 % در فروش املاک است.و اجازه اقامت به متقاضی که در یونان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  می خواهند زندگی کنند می توانند در کشور یونان کسب و کار راه اندازی کنند در کشور یونان پس از اخذ ویزا اجازه اقامت کشور یونان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  اجازه می دهد  تا به آزادی  در سراسر منطقه اتحادیه اروپا شنگن مسافرت کنند.

مدارک مورد نیاز برای اخذ اقامت کشور یونان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

1- نامه عدم سوء پیشینه ( متقاضی و همسر و افراد بالای ۱۸ سال )
2- نامه بیمه سلامت ( در این مورد موارد خاصی که خود سفارت اعلام می کند را باید در تست سلامت عنوان کرد مطرح کرد و برای تمام اعضای خانواده الزامی است )
3- نامه تمکن مالی ( تنها به اسم متقاضی )
4- عکس پاسپورتی
5- گواهی خرید ملک در یونان ( ارزش ملک باید در این گواهی ثبت شده باشد . )
6- تکمیل فرم های اطلاعات شخصی
اخذ اقامت طلایی از طریق خرید ملک

قانون اقامت طلایی یونان” اتحادیه اروپا ، شینگن “

شهروندان غیر اروپایی و اعضای خانواده آنها می‌توانند با خرید ملک به ارزش حداقل ۲۵۰هزار یورو اجازه اقامت این کشور را اخذ نمایند. این اقامت ۵ساله خواهد بود و در صورت عدم تغییر مالکیت ملک، هر 5 سال تمدید خواهد شد.
این فرصت جهت اجازه اقامت بلند مدت و امکان اقامت و سفر های مکرر به کلیه کشور های اتحادیه اروپا بدون هیچ گونه محدودیتی را شامل می شود.

مزایای اخذ اقامت طلایی کشور یونان” اتحادیه اروپا ، شینگن “

1- امکان دستیابی به پاسپورت یونان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  پس از گذشت 6 سال از خرید ملک با رعایت شرایط و قوانین مربوط به این قانون
2- امکان ورود آزادانه به کلیه کشور های اتحادیه اروپا و امکان اقامت و رفت و آمد بدون محدودیت
3- امکان اخذ اقامت طلایی تنها با 250000 یورو سرمایه گذاری
4- امکان سرمایه گذاری و تجارت در زمینه های گوناگون و متنوع
5- امکان اخذ اقامت بلند مدت برای سرپرست خانواده فرزندان زیر 21 سال، همسر و والدین سرپرست و والدین همسر
6- امکان دسترسی به بالاترین خدمات درمانی و بیمه های بین المللی
7- امکان استفاده از خدمات آموزشی و تحصیل در کلیه مقاطع تحصیلی در کلیه کشور های اروپایی
8- امکان افتتاح حساب بانکی و نقل و انتقال پول در کلیه کشور های اروپایی

پذیرش وکالت و مشاوره در اقامت کشور یونان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  از طریق ثبت شرکت ( گرفتن پاسپورت )

 

موسسه حقوقی و بین المللی سپند آفرین یسنا با همکاری کارشناسان خبره و وکلای معتبر در حال فعالیت در  کشور یونان  و با داشتن سالها تجربه در زمینه ثبت شرکت در کشور یونان و گسترش فعالیت های تجاری و دریافت اقامت اروپا و همکاری مستمر با شرکتها ، سازمانها و اتاق های بازرگانی در  کشور یونان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”   و به عنوان نماینده برخی از آژانسهای جذب سرمایه گذاری در اروپا جهت  ثبت شرکت در کشور یونان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” و همچنین دریافت اقامت بر مبنای ثبت شرکت در کشور یونان برای شما عزیزان آمادگی خود را جهت انجام پروسه های  ثبت شرکت در کشور یونان و همچنین  دریافت اقامت برای شما عزیزان اعلام میدارد.
با ثبت  شرکت بین المللی خود درکشور یونان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”   میتوانید کسب وکار خود را در سطح جهانی با هویتی کاملا بین المللی گسترس داده و از مزایای آن جهت افزایش سود شرکت و اخذ اقامت کشور کشور  یونان  و اروپا برخوردار شوید.
تاسیس یک شرکت در یونان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
قوانین ثبت شرکت در یونان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  براساس نظام فرانسوی است.

انواع شرکتهای اصلی در قوانین یونان معادل های فرانسوی هستند:

1-  شرکت با مسئولیت محدود  S.A.R.L. (Société à Responsabilité Limité)
2-    شراکت   (Société en Nom Collectif)
3-   مشارکت محدود  (Société en Commandite)
4-    شرکت عمومی با مسئولیت محدود  (Société Anonyme)

خدمات ما برای ثبت شرکت در کشور یونان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

مشاوره در زمینه انتخاب مدل های ثبت شرکت در یونان” اتحادیه اروپا ، شینگن “
1- انجام امور حقوقی و ثبت شرکت در یونان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  توسط وکلای رسمی شرکت
2- اخذ ویزا برای انجام کارهای ثبت شرکت در یونان ( مرحله مقدماتی )
3- افتتاح حساب بانکی ( حقوقی ) از طریق ثبت شرکت در یونان” اتحادیه اروپا ، شینگن “
4- تهیه دفتر مجازی یا حقیقی به همراه تلفن، فکس، ایمیل و وب سایت با پسوند کشور یونان” اتحادیه اروپا ، شینگن “
5- دریافت اقامت ۱ ساله برای مدیرعامل و خانواده از طریق ثبت شرکت در یونان” اتحادیه اروپا ، شینگن “

مراحل ثبت شرکت در یونان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  و دریافت اقامت

1- تشکیل پرونده از طریق گروه وکلا در یونان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  و هماهنگی با وزارت بازرگانی و وزارت امور خارجه و دریافت تاییدیه و موافقت دولت یونان نسبت به Business Plan و اجازه فعالیت تجاری برای متقاضی.
2-  تعیین وقت مصاحبه در سفارت و دریافت ویزای D برای فرد متقاضی و خانواده ایشان حضور در یونان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  جهت دریافت اقامت یکساله و انجام مراحل ثبت شرکت.
3- بعد از گذشت یکسال و ارائه گزارش کاری شرکت ، اقامت تمدید خواهد شد.
4- بعد از ۳ سال اقامت در یونان و در صورت ارائه فعالیت تجاری مثبت ، فرد متقاضی و خانواده ایشان حق تقاضای دائم پیدا خواهند نمود.

مزایای ثبت شرکت در کشور یونان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

1- مالکیت ۱۰۰% (بدون نیاز به شریک محلی)
2- دسترسی به تمام نواحی اروپای شینگن برای مسافرت، تجارت و اقامت طولانی مدت
3- امکان درخواست اقامت دائم پس از ۳ سال
4- امکان درخواست پاسپورت ۵ سال بعد از اخذ اقامت دائم
5- امکان اخذ آسان ویزا برای تمامی نقاط دنیا
6- افتتاح حساب شرکتی و شخصی
7- استفاده از مارک تجاری (برند) اروپائی
8- قوانین تجاری و گمرکی آزاد در داخل اتحادیه اروپا

مدارک مورد نیاز ثبت شرکت در یونان و اقامت

1- نام شرکت (توسط خود شما ارائه میشود)
2- پر نمودن فرم ثبت شرکت در یونان” اتحادیه اروپا ، شینگن “
3- اسکن پاسپورت سهامداران و مدیرعامل
4- طرح توجیهی اقتصادی ( Business Plan )
5- سند مالکیت و پرینت حساب بانکی
6- کپی از آخرین مدرک تحصیلی‌
7- وکالتنامه (که باید توسط موکل امضا شود)

پذیرش  وکالت و مشاور در اقامت کشور یونان” اتحادیه اروپا ، شینگن ”   از طریق تمکن مالی

 

شما تنها با اثبات تمکن مالی و درآمد خود می‌توانید از طریق موسسه حقوقی و بین المللی سپند آفرین یسنا در کمترین زمان ممکن و به سهولت به شرایط اقامت دائم برسید. ارائه یک فرصت استثنایی برای اخذ اقامت در یک کشور عضو اتحادیه اروپا و شنگن ( کشور  یونان )  در جهت زندگی و یا اخذ مجوز سفر آزادانه در سراسر اروپا.
یکی از منحصر به فردترین مجوزهای اقامت در اروپای شنگن و کشور  یونان ، مجوز اقامت غیرکاری از طریق اثبات تمکن مالی است. در این نوع مجوز، متقاضیان با اثبات تمکن مالی در کشور خود، می توانند برای خود و همسر و فرزندان تحت تکفل، اقامت اروپای شنگن را از طریق هر یک از کشور    یونان  ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  پس از ارائه کامل مدارک، بدون ریسک دریافت کنند.

اثبات تمکن مالی یا تونایی مالی

الف – با اجازه کار
1- سرمایه گذاری به مبلغ ۳۰۰٫۰۰۰ یورو در یونان (برای تجارت در قالب کارهای بزرگ)
2- اثبات وجود ۶۰٫۰۰۰ یورو در حساب بانکی یونان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  یا کشورهای دیگر .
3- اقامت دو ساله صادر و هر دو سال یک بار به شرط ادامه کسب و کار تمدید می‌گردد.
4- در این صورت اقامت با اجازه کار صادر می‌گردد اما شرط فعال نمودن واحد تجاری و نیز حضور در یونان لازم است.

ب – بدون اجازه کار

در صورتیکه متقاضی با ارایه مدارک مالی (حقوق، اسناد مالکیت، اجاره نامه ملکی، حساب بانکی در ایران و یا کشورهای دیگر) ثابت نماید که قادر به پرداخت ماهیانه ۲۰۰۰ یورو برای خود و ۴۰۰ یورو برای هریک از افراد تحت تکفل خود می باشد ابتدا اقامت دو ساله یونان را دریافت می‌نماید.وپس از ان در صورتیکه قوانبن را رعایت کنید و تخلفی نباشد سه سال یک بار تمدید می‌گردد. در این حالت فرزندان زیر ۱۸ سال امکان همراهی متقاضی را دارند.
میتوانید در کشور یونان اقامت واقعی نداشته و صرفاً از خدمات کارت اقامت یونان” اتحادیه اروپا ، شینگن ”   استفاده نماید.

مدارک لازم جهت اقامت تمکن مالی

۱ – پاسپورت
۲- گواهی شغلی مدارک شرکت :
روزنامه رسمی، آگهی تاسیس، آگهی تغییرات، اساسنامه، فیش واریز مالیات، لیست بیمه شرکت
یا برای مشاغل آزاد جواز کسب
۳ – ارایه گواهی سهام شرکت که نشان دهنده میزان سود دهی سهام باشد.
۴ – حساب بانکی در ایران و یا خارج کشور با معادل یورو (بخصوص حساب سپرده بسیار موثر است)
۵ – اجاره نامه مستغلات که محضری ثبت شده باشد.
۶ – میزان حقوق و دستمزد : فیش حقوقی معتبر که به همراه مالیات برحقوق تایید کننده آن باشد
۷ – حکم بازنشستگی و فیش حقوقی آن
۸ – هرگونه اسناد مالکیت که نشان دهنده تمکن مالی باشد
۹ – اثبات هرگونه درآمد دیگر
۱۰ – ۴ قطعه عکس
۱۱ – شناسنامه متقاضی و کلیه افراد تحت تکفل
۱۲ – عدم سوء پیشینه برای متقاضی و کلیه افراد تحت تکفل
۱۳ – گواهی سلامت که به تایید سفارت یونان رسیده باشد
کلیه مدارک فوق در صورت وجود باید ترجمه شده و ممهور به مهر دادگستری و وزارت خارجه باشند.

پذیرش وکالت و مشاوره در اخذ ویزای کشور یونان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

موسسه حقوقی بین المللی سپند آفرین  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ انواع ویزا در کشور  یونان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  پذیرا می باشد.
کشور  یونان عضو اتحادیه اروپا و پیمان شنگن می باشد و برای سفر به کشور  یونان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”   نیاز به ویزا شنگن دارید .

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای یونان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

مدارکی که باید علاوه بر فرم تکمیل‌شده در وقت ملاقات و انجام مصاحبه همراه داشته باشید، شامل موارد زیر است.
توجه: از همه‌ی مدارک باید یک کپی هم موجود باشد. اصل مدارک بعد از مطابقت به شما برگردانده می‌شود و کپی آن‌ها در پرونده‌ شما در سفارت یونان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”   می‌ماند.
1- شناسنامه ایرانی
2- کپی باید از صفحه یک و دو شناسنامه تهیه شود.
3- گذرنامه
4- سه قطعه عکس رنگی

اسنادی مبنی بر وضعیت شغلی متقاضی

1- برای کارمندان بخش دولتی: ترجمه‌ی آخرین حکم کارگزینی
2- برای کارمندان بخش خصوصی‌: گواهی اشتغال به کار
3- برای صاحبان شرکت‌های خصوصی: ترجمه‌ی روزنامه رسمی شرکت به همراه رزومه‌ی شرکت به زبان انگلیسی، دو سری کپی از اصل مدارک فارسی.
4- برای دانشجویان و اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها: کارت بین‌المللی دانشجویی یا کارت عضویت هیئت علمی.
5- برای مشاغل آزاد: ترجمه جواز کسب و یا کارت بازرگانی
6- مشروح عملیات آخرین ماه حساب بانکی شخصی: پرینت حساب بانکی باید روی سربرگ رسمی بانک به زبان انگلیسی و مهرشده به سفارت ارائه شود.
7- ترجمه‌ یک سند مالکیت دو سری کپی از اصل مدارک فارسی
8- بیمه مسافرتی
9-  بلیط هواپیما یا رزرواسیون قطعی رفت و برگشت به مقصد یکی از شهرهای  یونان
10- واچر قطعی هتل در یک یا چند شهر هتل دریونان  برای کل مدت اقامت

پذیرش وکالت و مشاوره در اخذ ویزای تحصیلی کشور یونان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

 

 موسسه حقوقی بین المللی  سپند آفرین یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ ویزای تحصیلی در کشور   یونان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  پذیرا می باشد.
کشور یونان مهد تمدن و هنر با قدمتی هزار ساله می باشد و دانشگاه های یونان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  هم با ارائه امکانات آموزش عالی و ارتباط با دانشگاه های مطرح اروپا محل مناسبی برای تحصیل است، افراد بسیاری هم تحصیل در یونان را از طریق اخذ ویزای تحصیلی(نوع D) این کشور برای ادامه تحصیل انتخاب می نمایند.
تحصیل در یونان” اتحادیه اروپا ، شینگن ”   بیشتر به زبان یونانی ارائه می شود و فقط تحصیل در برخی سطوح تحصیلات عالی و در برخی رشته ها به زبان انگلیسی امکان پذیر است. تحصیل در دانشگاه های یونان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  نیاز به ارائه مدرک زبان هم دارد.
با توجه به این که تحصیل در اکثر مقاطع و رشته ها در یونان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  به زبان یونانی است، میتوانید با طی یک دوره سه ماهه با هزینه 1500 یورو در یونان” اتحادیه اروپا ، شینگن ”   اقدام به یادگیری این زبان نمایید. دانشگاه های پزشکی در یونان از معتبرترین دانشگاه های پزشکی دنیا است و دانشجو این امکان را دارد که پس از اتمام تحصیل در رشته های پزشکی در دانشگاه های یونان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  در تمام کشورهای دنیا مشغول به کار شده و یا اینکه این رشته را به صورت تخصصی ادامه دهد. درکشور یونان تعداد 22 دانشگاه وجود دارد.
سال تحصیلی در دانشگاه های یونان دو ترمه است و از 13 هفته تحصیلی تشکیل میشود. دانشگاه آتن از مهم ترین دانشگاه های یونان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  و جهان می باشد.
تحصیل در این کشور در مراکز آموزش عالی فنی ودانشگاه ها و مدارس پلی تکنیک و مراکز هنرهای زیبا و یا در مراکز عالی فنی صورت می گیرد. البته تحصیل در برخی رشته های در یونان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  به صورت دانشگاهی نیست  و در آموزشگاه های این کشور ارائه می شود. رشته هایی نظیر: گردشگری، هنر، مذهب، ارتش و نیروی دریایی.
یونان درای 15 مراکز آموزش عالی است که دوره تحصیل در آن ها 4 سال است و هر سال شامل 8 ترم است. از رشته هایی که در این مراکز ارائه می شود: هنرهای گرافیکی، صنایع کشاورزی، بهداشت و رفاه و صنایع غذایی و بسیاری دیگر از رشته ها را می توان نام برد.

هزینه تحصیل در یونان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

تحصیل در یونان به طور کلی سالیانه مشمول هزینه ای به میزان 6500 یورو می گردد که البته این میزان با توجه به رشته و شهر محل تحصیل دانشجو متغیر است. هم چنین تحصیل در برخی رشته ها در مقطع کارشناسی ارشد و هم چنین تحصیل در دانشگاه های خصوصی یونان” اتحادیه اروپا ، شینگن ”   مشمول پرداخت شهریه تحصیلی می شود. هزینه زندگی در مناطق و شهرهای مختلف یونان متفاوت است.

تحصیل در مقطع کارشناسی در یونان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

مدت زمان تحصیل در مقطع لیسانس در یونان 3 تا 4 سال است. با تحصیل در این مقطع امکان بهره مندی از خدمات درمانی رایگان در حین تحصیل وجود دارد. البته تحصیل در مقطع لیسانس در یونان بیشتر به زبان یونانی ارائه می گردد.

تحصیل در یونان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  در مقطع کارشناسی ارشد

مدت زمان تحصیل در یونان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  در مقطع فوق لیسانس 2 سال است. تحصیل در برخی از رشته ها در این مقطع به زبان انگلیسی امکان پذیر است وامکان بهره مندی از خدمات درمانی رایگان در حین تحصیل هم وجود دارد.

تحصیل در مقطع دکترا در یونان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

دکترا در دانشگاه های یونان  حدوداً 3 سال به طول می انجامد . دانشجویان موطف به ارائه پایان نامه پس از اتمام تحصیل هستند.
دانشجویان در هنگام تحصیل در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس در یونان کارت های خاص دانشجویی دارند که با استفاده از آن می توانند از تخفیف های ویژه در وسایل حمل و نقل عمومی، تئاتر، سینما، موزه و گالری هنری بهزه مند شوند. هم چنین امکان استفاده از وام هم برای دانشجویان هر سه مقطع در یونان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  وجود دارد.
سازمانی به نام IKY در یونان و یک سری مؤسسات خصوصی و عمومی در یونان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  به دانشجویان یونانی و اروپایی و هم چنین کشورهای جهان سوم بورسیه تحصیلی می دهد. این سازمان بورسیه های وِیژه های برای انجام تحقیقات کارشناسی ارشد نیز ارائه می دهد. هزینه کمک تحصیل و یا کمک مالی به دانشجویان از طریق افراد و مؤسسات خصوصی هم ارائه میشود.

پذیرش وکالت و مشاوره در خرید و اجاره املاک و مستغلات در کشور یونان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

 

یکی راههای کمک به اخذ اقامت کشور یونان ( اتحادیه اروپا ، شینگن )  خرید املاک و مستغلات مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی ، کشاورزی برای زندگی و همچنین دفتر کار برای ثبت شرکت و شریک تجاری است.
موسسه حقوقی و بین المللی سپند آفرین  یسنا مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز مشاوره و وکالت در  خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط در کشور یونان  ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) می باشد .  و همچنین این موسسه  تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور  یونان  ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد.

پذیرش  وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور یونان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  یونان به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرش  وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور  یونان” اتحادیه اروپا ، شینگن “
2- پذیرش  وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور یونان و بلعکس .
3- پذیرش  وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از یونان  به ایران و بلعکس .
4- پذیرش  وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور یونان” اتحادیه اروپا ، شینگن “
5- پذیرش  وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور یونان برای ایرانیان .

پذیرش  وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در کشور یونان” اتحادیه اروپا ، شینگن “

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور یونان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرش  و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور یونان” اتحادیه اروپا ، شینگن ”   .
2- پذیرش  وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور یونان” اتحادیه اروپا ، شینگن “
3- پذیرش  وکالت و مشاوره در صدور ( LC ) ضمانت نامه بانکی در کشوریونان” اتحادیه اروپا ، شینگن “
4- پذیرش  وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور یونان” اتحادیه اروپا ، شینگن “
5- پذیرش  وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و یونان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

هزینه های زندگی در کشور یونان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

يونان در جنوب شرقي اروپا قرار دارد که از سمت شرق با ترکيه هم مرز است. پايتخت اين کشور شهر اسطوره اي و تاريخي آتن است که سالانه صدها هزار نفر گردشگر را به خود جذب ميکند. از ديگر شهرهاي مهم يونان ميتوان به ستالونيک، پاترا، ايراکليون و لاريسا اشاره نمود. زبان رسمي مردم يونان، يوناني است ولي مردم يونان معمولاً ميتوانند به زبان انگليسي نيز صحبت بکنند. يونان سه نوع آب و هواي مديترانه اي، معتدل و آلپي دارد. در کل کشور يونان بيشتر زمستانهاي باراني و تابستان هاي خشک دارد. با اين حال يونان به کشور هزار جزيره معروف است که هرکدام از مناطق آن ويژگي هاي طبيعي متفاوتي دارد.
واحد پول يونان يورو است و اقتصاد اين کشور بر پايه توليدات داخلي است که توريسم و گردشگري از منابع اصلي درآمد يونان است. اقتصاد يونان در سال هاي بحران اخير اروپا بسيار آسيب ديد و بيکاري از اصلي ترين مشکلات مردم يونان است که اين کشور در سال هاي اخير با آن دست و پنجه نرم ميکند. هم چنين بحران پناهجويان غيرقانوني از مشکلات اصلي يونان به خصوص در سال هاي اخير بوده است.
هزينه زندگي در يونان را ميتوان در حدود 800 يورو در ماه دانست؛ به طور کلي هزينه هاي زندگي در يونان 67/46 درصد بيشتر از هزينه زندگي در ايران است. بيشترين هزينه صرف مسکن مي شود. براي مثال هزينه اجاره يک آپارتمان در مرکز شهر را ميتوان حدود 250 يورو دانست. هزينه خريد خانه در مرکز شهر نيز چيزي حدود1 ميليون و 270 هزار يورو است

اتحادیه اروپا ( شینگن )  یک اتحادیه اقتصادی و سیاسی است که از 28 کشور اروپایی تشکیل شده است:

1- آلمان پایتخت برلین 2- فرانسه پایتخت پاریس 3- ایتالیا پایتخت رم 4- اسپانیا پایتخت مادرید 5- بلژیک پایتخت بروکسل 6- بلغارستان پایتخت صوفیه 7- قبرس پایتخت نیکوزیا 8- جمهوری چک پایتخت کپنهاک 9- استوانی پایتخت تالین 10- فنلاند پایتخت هلسینکی 11- یونان پایتخت آتن 12- مجارستان پایتخت بوداپست 13- جمهوری ایرلند پایتخت دوبلین 14- لتونی پایتخت ریگا 15- لیتوانی پایتخت ویلنیوس 16- لوکزامبورگ پایتخت لوکزامبورگ 17- مالت پایتخت والتا 18- هلند پایتخت آمستردام 19- لهستان پایتخت ورشو 20- پرتغال پایتخت لیسبون 21- رومانی پایتخت بخارست 22- اسلواکی براتیسلاوا 23- اسلوونی پایتخت لیوبلیانا 24- سوئد پایتخت استکهلم 25- کرواسی زاگرب

 خدمات موسسه حقوقی و بین المللی سپند آفرین یسنا  در کشور یونان” اتحادیه اروپا ، شینگن ” شامل موارد زیر می شود:

1- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور یونان ” اتحایه اروپا ، شینگن “(شهرهای آتن ، سالونیک، پیره ،پاتراس ، پریستری ، لاریسا، کالیته‌آ ، نیکایا ، کالاماریا و غیره )
2- اخذ گواهی بانکی در کشور یونان ” اتحایه اروپا ، شینگن “(شهرهای آتن ، سالونیک، پیره ،پاتراس ، پریستری ، لاریسا، کالیته‌آ ، نیکایا ، کالاماریا و غیره )
3- افتتاح حساب بانکی بنام شرکت یونانی ثبت شده در کلیه مناطق کشور یونان ” اتحایه اروپا ، شینگن “(شهرهای آتن ، سالونیک، پیره ،پاتراس ، پریستری ، لاریسا، کالیته‌آ ، نیکایا ، کالاماریا و غیره )
4- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور یونان ” اتحایه اروپا ، شینگن “(شهرهای آتن ، سالونیک، پیره ،پاتراس ، پریستری ، لاریسا، کالیته‌آ ، نیکایا ، کالاماریا و غیره )
5- اخذ بیمه سلامت کشور یونان ” اتحایه اروپا ، شینگن “(شهرهای آتن ، سالونیک، پیره ،پاتراس ، پریستری ، لاریسا، کالیته‌آ ، نیکایا ، کالاماریا و غیره )
6- اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده یونانی در کلیه مناطق کشور یونان ” اتحایه اروپا ، شینگن “(شهرهای آتن ، سالونیک، پیره ،پاتراس ، پریستری ، لاریسا، کالیته‌آ ، نیکایا ، کالاماریا و غیره )
7- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت یونانی در کلیه مناطق کشور یونان ” اتحایه اروپا ، شینگن “(شهرهای آتن ، سالونیک، پیره ،پاتراس ، پریستری ، لاریسا، کالیته‌آ ، نیکایا ، کالاماریا و غیره )
8- اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور یونان (اتحادیه اروپا ، شینگن )برای اشخاص حقیقی و حقوقی
9- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور یونان (اتحادیه اروپا ، شینگن )
10- – خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور یونان ” اتحایه اروپا ، شینگن “(شهرهای آتن ، سالونیک، پیره ،پاتراس ، پریستری ، لاریسا، کالیته‌آ ، نیکایا ، کالاماریا و غیره )
11- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در یونان (اتحادیه اروپا ، شینگن ) توسط سرمایه گذار
12- آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در یونان ” اتحایه اروپا ، شینگن “(شهرهای آتن ، سالونیک، پیره ،پاتراس ، پریستری ، لاریسا، کالیته‌آ ، نیکایا ، کالاماریا و غیره )
13- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور یونان (اتحادیه اروپا ، شینگن ) به اشخاص حقیقی و حقوقی
14- نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور یونان ” اتحایه اروپا ، شینگن “(شهرهای آتن ، سالونیک، پیره ،پاتراس ، پریستری ، لاریسا، کالیته‌آ ، نیکایا ، کالاماریا و غیره )
15- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور یونان ” اتحایه اروپا ، شینگن “(شهرهای آتن ، سالونیک، پیره ،پاتراس ، پریستری ، لاریسا، کالیته‌آ ، نیکایا ، کالاماریا و غیره )
16- درخواست بیمه اجتماعی کشور یونان ” اتحایه اروپا ، شینگن “(شهرهای آتن ، سالونیک، پیره ،پاتراس ، پریستری ، لاریسا، کالیته‌آ ، نیکایا ، کالاماریا و غیره )
17–تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور یونان ” اتحایه اروپا ، شینگن “(شهرهای آتن ، سالونیک، پیره ،پاتراس ، پریستری ، لاریسا، کالیته‌آ ، نیکایا ، کالاماریا و غیره )
18- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور یونان ” اتحایه اروپا ، شینگن “(شهرهای آتن ، سالونیک، پیره ،پاتراس ، پریستری ، لاریسا، کالیته‌آ ، نیکایا ، کالاماریا و غیره )
19- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور یونان ” اتحایه اروپا ، شینگن “(شهرهای آتن ، سالونیک، پیره ،پاتراس ، پریستری ، لاریسا، کالیته‌آ ، نیکایا ، کالاماریا و غیره )
20- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور یونان ” اتحایه اروپا ، شینگن “(شهرهای آتن ، سالونیک، پیره ،پاتراس ، پریستری ، لاریسا، کالیته‌آ ، نیکایا ، کالاماریا و غیره )
21- دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور یونان ” اتحایه اروپا ، شینگن “(شهرهای آتن ، سالونیک، پیره ،پاتراس ، پریستری ، لاریسا، کالیته‌آ ، نیکایا ، کالاماریا و غیره )
22- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور یونان ” اتحایه اروپا ، شینگن “(شهرهای آتن ، سالونیک، پیره ،پاتراس ، پریستری ، لاریسا، کالیته‌آ ، نیکایا ، کالاماریا و غیره )
23- دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور یونان” اتحایه اروپا ، شینگن “(شهرهای آتن ، سالونیک، پیره ،پاتراس ، پریستری ، لاریسا، کالیته‌آ ، نیکایا ، کالاماریا و غیره )
24- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور یونان ” اتحایه اروپا ، شینگن “(شهرهای آتن ، سالونیک، پیره ،پاتراس ، پریستری ، لاریسا، کالیته‌آ ، نیکایا ، کالاماریا و غیره )
25- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور یونان (اتحادیه اروپا ، شینگن ) در تهران ( کشور جمهوری اسلامی ایران )
26- امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور یونان  ” اتحایه اروپا ، شینگن “(شهرهای آتن ، سالونیک، پیره ،پاتراس ، پریستری ، لاریسا، کالیته‌آ ، نیکایا ، کالاماریا و غیره )
27- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای یونان ” اتحایه اروپا ، شینگن “(شهرهای آتن ، سالونیک، پیره ،پاتراس ، پریستری ، لاریسا، کالیته‌آ ، نیکایا ، کالاماریا و غیره )
28- ساپورت و کمک خریدار به مدت 90 روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور یونان ” اتحایه اروپا ، شینگن “(شهرهای آتن ، سالونیک، پیره ،پاتراس ، پریستری ، لاریسا، کالیته‌آ ، نیکایا ، کالاماریا و غیره )
29- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور یونان” اتحایه اروپا ، شینگن “(شهرهای آتن ، سالونیک، پیره ،پاتراس ، پریستری ، لاریسا، کالیته‌آ ، نیکایا ، کالاماریا و غیره )
30- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب،برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور یونان ” اتحایه اروپا ، شینگن “(شهرهای آتن ، سالونیک، پیره ،پاتراس ، پریستری ، لاریسا، کالیته‌آ ، نیکایا ، کالاماریا و غیره )
31- اخذ ویزا ( اتحادیه اروپا شینگن ) ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور یونان ” اتحایه اروپا ، شینگن “(شهرهای آتن ، سالونیک، پیره ،پاتراس ، پریستری ، لاریسا، کالیته‌آ ، نیکایا ، کالاماریا و غیره )
  موسسه حقوقی و بین المللی سپند آفرین  یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.