قزاقستان ،مهاجرت ، وکالت ، اقامت ، ثبت شرکت ، تحصیلی ، اخذ نمایندگی ، خرید و اجاره ملک ، سرمایه گذاری ، بازرگانی ، خدمات بانکی ، خدمات ارزی ، خدمات بیمه ای ، وقت سفارت ، گرفتن پاسپورت

اخذ اقامت قزاقستان ، اخذ ویزای قزاقستان ، قبول وکالت قزاقستان ،مهاجرت قزاقستان ، گرفتن پاسپورت قزاقستان ، ثبت شرکت قزاقستان ، گرفتن شریک تجاری قزاقستان ، اخذ نمایندگی بین المللی قزاقستان ، سرمایه گذاری قزاقستان ، خرید و اجاره ملک قزاقستان ، ویزای تحصیلی قزاقستان ، ویزای کاری قزاقستان ، امور بازرگانی قزاقستان ، صادرات و واردات قزاقستان ، خدمات بانکی و ارزی قزاقستان ، نقل و انتقالات مالی ارزی قزاقستان ، خدمات بیمه ای قزاقستان ، رفع دیپورتی قزاقستان ، رفع ریجکتی قزاقستان ، گرفتن وقت سفارت کشور قزاقستان ( شهرهای آستانه ، آلماتي، كاراگاندا، چيمكنت، سمي پالاتنيسك، تركستان و بندر آكتائو از )
برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید 
   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com
 (نقش وکیل و مشاورخوب این است که احتمال خطاها را کم کند و در تصمیم گیری درست شما را یاری نماید )

 موسسه حقوقی بین المللی سپند آفرین  یسنا آمادگی پیگیری تمامی امور حقوقی ایرانیان در کشور قزاقستان را دارد .خدمات حقوقی ( گرفتن وکیل و مشاور ) از آن جهت ضروری می باشد که در حال حاضر تعداد  زیادی از ایرانیان به  دلایل مختلف  در کشور  قزاقستان  ( شهرهای آستانه ، آلماتي، كاراگاندا، چيمكنت، سمي پالاتنيسك، تركستان و بندر آكتائو از ) زندگی می کنند و به دلیل تعلق مادی و معنوی نیازمند دریافت خدمات حقوقی و پیگیری امور در مراجع قضایی و اداری هستند.

خدماتی این  موسسه حقوقی و بین المللی سپند آفرین  یسنا قادر به انجام آن در کشور  قزاقستان  ( شهرهای آستانه ، آلماتي، كاراگاندا، چيمكنت، سمي پالاتنيسك، تركستان و بندر آكتائو از ) می باشد به شر ذیل می باشد :

1- پذیرش  وکالت و مشاوره در اخذ انواع ویزای و گرفتن وقت سفارت کشور قزاقستان.
2- پذیرش  وکالت و مشاوره در اخذ اقامت کشور قزاقستان.
3- پذیرش  وکالت و مشاوره در رفع ریجکتی ( ریجکت شدن ) از سفارت کشور  قزاقستان.
4- پذیرش  وکالت و مشاوره در رفع اخراج شدن ( دیپورت ) کشور قزاقستان.
5- پذیرش  وکالت و مشاوره در ثبت شرکت در کشور قزاقستان ( شهرهای آستانه ، آلماتي، كاراگاندا، چيمكنت، سمي پالاتنيسك، تركستان و بندر آكتائو از ).
6- پذیرش  وکالت و مشاوره در ثبت شعبه در کشور قزاقستان ( شهرهای آستانه ، آلماتي، كاراگاندا، چيمكنت، سمي پالاتنيسك، تركستان و بندر آكتائو از ).
7- پذیرش  وکالت و مشاوره در گرفتن شریک تجاری در کشور قزاقستان ( شهرهای آستانه ، آلماتي، كاراگاندا، چيمكنت، سمي پالاتنيسك، تركستان و بندر آكتائو از ).
8- پذیرش  وکالت و مشاوره در امور بازرگانی و تجاری ( صادرات و واردات ، حمل و نقل بین المللی ، امور گمرکی و ترخیص کالا ، تنظیم قراردادهای بین المللی ) در کشور قزاقستان.
9- پذیرش  وکالت و مشاوره خرید و پیش خرید و اجاره املاک و مستغلات  مسکونی و اداری و تجاری در کشور قزاقستان ( شهرهای آستانه ، آلماتي، كاراگاندا، چيمكنت، سمي پالاتنيسك، تركستان و بندر آكتائو از ).
10- پذیرش  وکالت و مشاوره در کلیه خدمات بانکی و نقل و انتقالات ارزی در کشور قزاقستان ( شهرهای آستانه ، آلماتي، كاراگاندا، چيمكنت، سمي پالاتنيسك، تركستان و بندر آكتائو از ).
11- پذیرش  وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی و جزایی در کشور قزاقستان ( شهرهای آستانه ، آلماتي، كاراگاندا، چيمكنت، سمي پالاتنيسك، تركستان و بندر آكتائو از ).
عدم آگاهی اشخاص از مسائل مهاجرتی ، قضایی و حقوقی در زندگی روز مره که موجب تشکیل پرونده‌های قضایی غیرضروری، سردرگمی در محاکم قضایی و در نهایت افزایش ضرر و زیان و حتی ورشکستگی آنان میشود ، برای ارتقای آگاهی‌های حقوقی و صرفه جویی در وقت و هزینه و انجام کلیه معاملات با مراجعه با موسسه  حقوقی بین المللی  یسنا می توانید با خیال آسوده به نتیجه دلخواه خود برسند.
موسسه حقوقی و بین المللی سپند آفرین  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص کلیه دعاوی حقوقی و کیفری ( جزائی ) و دفاع از جرائم  ارتکابی و همچنین امور ( مهاجرت واخذ اقامت موقت و اخذ تابعیت مضاعف ، معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خدمات تسهیلاتی و بانکی، امور بازرگانی و غیره ) در کشور قزاقستان پذیرا می باشد.

 پذیرش   وکالت و مشاوره در اخذ  اقامت کشور قزاقستان ( گرفتن پاسپورت )

موسسه حقوقی بین المللی سپند آفرین  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت در کشور  قزاقستان پذیرا می باشد.

روش های اخذ اقامت کشور قزاقستان

1-  اخذ اقامت قزاقستان از طریق سرمایه گذاری
2- اخذ اقامت قزاقستان از طریق ثبت شرکت
3-  اخذ اقامت قزاقستان از طریق خرید ملک
4- اخذ اقامت قزاقستان از طریق کار
5- اخذ اقامت قزاقستان از طریق تحصیل
6- اخذ اقامت قزاقستان از طریق ازدواج

مزایای اقامت کشور قزاقستان

1- پایین بودن هزینه زندگی در قزاقستان.
2- امنیت بسیار بالا برای زندگی در قزاقستان
3- تنوع غذایی در قزاقستان بسیار زیاد می باشد و غذا های گرجی بسیار خوشمزه می باشد .
4- جمعیت کشور قزاقستان بسیار پایین می باشد و ترافیک در این کشور به ندرت وجود دارد .
5- کشور قزاقستان دارای طبیعت بسیار زیبا و آب هوای بسیار پاک می باشد .

پذیرش  وکالت و مشاوره در اقامت کشور   قزاقستان از طرق سرمایه گذاری ( گرفتن پاسپورت )

 

 موسسه حقوقی بین المللی سپند آفرین  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در کشور  قزاقستان پذیرا می باشد.
سرمايه گذاري در قزاقستان هرچند در قزاقستان محدوديتي براي ورود سرمايه وجود ندارد ولي ورود سرمايه تابع قوانين خاص خود مي باشد.
بدين ترتيب كه در مرحله اول نياز به ثبت يك شركت حقوقي است. با تأسيس شركتي از نوع مسؤليت محدود به راحتي مي توان سرمايه را به صورت مستقيم و از طريق بانك با درج در كميته ماليات به عنوان سرمايه اوليه وارد شده در شركت به ثبت رسانيد. ثبت سرمايه به عنوان سرمايه گذار خارجي ارائه طرح فعاليت تجاري به آژانس سرمايه گذاري قزاقستان يا كميته سرمايه گذاري در وزارت تجارت قزاقستان و يا اعلام و ثبت سرمايه مستقيم وارداتي در مراكز مذكور. . در صورت تأييد طرح مي توان از تخفيف هاي مالياتي و معافيت هاي گمركي برخوردار شد. . خروج اصل سرمايه آزاد است ولي خروج سود حاصل از سرمايه گذاري منوط به تسويه حساب مالياتي است.
ماليات در قزاقستان پرداخت ماليت براي كليه افراد حقيقي و حقوقي و هم چنين افراد خارجي كه بدون اخذ اقامت دائم مشغول كسب و كار هستند الزامي است. انواع ماليات: 1- ماليات بر ارزش افزوده 2- ماليات بر توليد وخدمات 3- ماليات بر درآمد 4- دارندگان اموال (از جمله ملك، زمين، خودرو و…) 5- آلودگي هاي محيطي و اضافات 1- ثبت شركت در قزاقستان: نمايندگي يا شعبه: ثبت شعبه يا نمايندگي صرفاً مجوزي براي ارائه خدمات و يا محصولات شركت اصلي بوده و امكان انجام فعاليت توليدي را نخواهد داشت. ضمناً هيچ گونه دارايي از خود نداشته و كليه دارايي هاي آن متعلق به شركت اصلي خواهد بود.

زمینه های سرمایه گذاری در کشور قزاقستان را می توان به شرح زیر اعلام نمود:

 بخش کشاورزی

1-کشت انواع دانه های روغنی مثل سویا،تخم آفتابگردان،پنبه و کنجله
2- كشت انواع غلات مثل گندم جو ، ذرت
3-راه اندازي خطوط ماشينهاي مثل تراكتور و كمباين
4- سرمايه گذاري در بخش دامپروري مثل پرورش دام ، ايجاد مواد غذايي حلال و توليد انواع لبنيات

 بخش صنعت:

1- با توجه به وجود پنبه و دام و همچنين وجود منطقه اقتصادي ويژه نساجي در استان قزاقستان جنوبي ،توليد انواع نخ و پشم سود آور مي باشد.
2-  توليد انواع فرش ماشيني: توليد انواع خودروهاي سواري ارزان قيمت مثل سمند ، پژو و پرايد بازار قزاقستان
3- جنوبي ساليانه حداقل به 10000 خودرو نيازمند مي باشد و ديگر ساير استانها را در نظر بگيريم اين رقم خيلي برآورد بالاتري خواهد داشت.
4-توليد انواع داروهاي مورد نياز كشور با توجه به اينكه بيش از 90 درصد نياز دارويي كشور در استان قزاقستان جنوبي بعنوان يكي از قطبهاي توليددار و داراي توجيه اقتصادي مي باشد.
5- راه اندازي خط توليد انواع مصالح ساختماني مثل سيمان ، انواع كاشي و سراميك و لوازم بهداشتي.

 بخش تجارت : در بخش تجارت خارجي مي تواند به صادرات:

1- انواع محصولات ساختماني
2- انواع فرآوردهاي غذايي
3- صادرات انواع دارو
4- صادرات انواع محصولات نساجي
5- صادرات انواع محصولات برقي)كابل ، ترانس ف تابلوهاي برق و…)
6- و در بخش وادرات مي توان به واردات:
7- انواع محصولات نساجي
8- انواع غلات و دانه هاي روغنی )گندم ، جو ، سويا      ….
9- انواع آهن آلات
10-انواع موادمعدن خصوصاً مواد معدني مورد استفاده در توليد كودهاي معدني

قبول وکالت و مشاوره در خرید و اجاره املاک و مستغلات در کشور  قزاقستان و اخذ اقامت ( گرفتن پاسپورت )

یکی راههای کمک به اخذ اقامت کشور قزاقستان خرید املاک و مستغلات مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی ، کشاورزی برای زندگی و همچنین دفتر کار برای ثبت شرکت و شریک تجاری است.
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز مشاوره و وکالت در  خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط در کشور قزاقستان می باشد .  و همچنین این موسسه  تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور گرجستان  برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد.

پذیرش  وکالت و مشاوره در اقامت کشورقزاقستان از طریق ثبت شرکت ( گرفتن پاسپورت )

 

موسسه حقوقی و بین المللی سپند آفرین یسنا  با همکاری کارشناسان خبره و وکلای معتبر در حال فعالیت در  کشور گرجستان   و با داشتن سالها تجربه در زمینه ثبت شرکت  و گسترش فعالیت های تجاری و دریافت اقامت اروپا و همکاری مستمر با شرکتها ، سازمانها و اتاق های بازرگانی در کشور  مالزی  و همچنین دریافت اقامت برای شما عزیزان اعلام میدارد.
نجام هر گونه فعالیت تولیدی و یا خدماتی در قزاقستان نیاز به ثبت شرکت و یا گرفتن لیسانس کار شخصی ) صرفا در یک زمینه مشخص( می باشد,در غیر اینصورت شخص خاطی از کشور قزاقستان اخراج می گردد.

بطور کلی شرکتهای خارجی به دو گونه کلی خود را در قزاقستان به ثبت می رسانند:

-نمایندگی یا شعبه

-شخصیت حقوقی محلی

ثبت شعبه یا نمایندگی صرفا مجوزی برای ارائه خدمات و یا محصولات شرکت اصلی بوده و امکان انجام فعالیت تولیدی را نخواهد داشت ضمنا هیچگونه دارایی  از خود نداشته و کلیه داراییهای آن متعلق به شرکت اصلی خواهد بود بنابراین ثبت شعبه و یا نمایندگی برای یک شرکت خارجی در قانون کشور قزاقستان به منزله ایجاد یک شخصیت حقوقی جدید نبوده و نمی تواند از ظرفیتهای فعالیت یک شرکت داخلی بهره ببرد بنابراین اکثر شرکتهای خارجی که قصد انجام فعالیت های تولیدی یا خدماتی در قزاقستان را دارند اقدام به ثبت شرکت حقوقی محلی می نمایند.

شخصیت حقوقی

در قزاقستان هر فردی به صورت شخصی و یا به صورت مشارکتی می تواند مجوز انجام فعالیت تجاری را دریافت نماید ولی شخصیت حقوقی تاسیس ننموده باشد در این حالت مجوز صادره برای فرد یا افراد مزبور صرفا جهت انجام فعالیت مشخص شده بوده و بهیچ وجه خواص یک شرکت را در بر نخواهد داشت به این نوع  مجوزها Individual Proprietorship (IP)  یا به روسیep  می گویند.(شرایط ثبت و توضیحات تکمیلی در فایل پیوست انگلیسی) که توسط آن انجام یک بیزینس خاص برای فرد ممکن می شود.
معمولا شرکتها به دو صورت شرکتهای سهامی  Joint-Stock Company (JSC) و شرکتهای مسئولیت محدود به ثبت می رسند نوع شرکتهای سهامی به دو گونه خاص و عام(با قابلیت فروش سهام در بازار)بوده و بدلیل نیاز به سرمایه بالا (حداقل US$482,500)جهت تاسیس و پیچیدگیهای تاسیس صرفا جهت موسسات مالی معظم مانند بانکها و شرکتهای بیمه مورد استفاده قرار می گیرد و عمده شرکتها در نوع مسئولیت محدود( the Limited Liability Partnership (LLP به ثبت می رسند البته انواعی از شرکت نزدیک به LLP نیز وجود دارند که در موارد خاص در امور تجاری به ثبت می رسند مانند:SLP-LP-UP-PC  که توضیحات آن به پیوست درج گردیده ولی قالب شرکتها در قزاقستان بصورت LLP می باشند .
این شرکتها از لحاظ تعداد شرکا برای ثبت محدودیتی نداشته و هر تعداد شریک با مشخص نمودن میزان سهم الشرکه از میزان سهم قابل پذیرش می باشد.
شرکا می توانند شخصیت های حقیقی و یا حقوقی بوده و میزان سهم آنها به حقیقی یا حقوقی بودن آنها مرتبط نمی باشد مثلا می توان تمام سهم یک شرکت متعلق به شرکت دیگری باشد.
الزاما نیازی به محلی و یا حتی مقیم بودن سهامداران نبوده وهر خارجی بواسطه دارا بودن ویزا تجاری وداشتن مدارک مورد نیاز مانند کارت RNN(ثبت مشخصات فرد در اداره مالیا ت) و کپی ترجمه و تایید شده قانونی پاسپورت می تواند به ثبت شرکت اقدام نماید یعنی کل سهام یک شرکت مسئولیت محدود می تواند از ابتدا در اختیار افراد خارجی باشد.
مدت زمان ثبت یک شرکت LLPمعمولا 20 الی 25 روز می باشد ولی شرکتهای ثبت کننده در زمان 10 روز و دریافت هزینه دو برابر این کار را به انجام می رسانند.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت به شرح زیر می باشد:

1- اساسنامه ثبت شرکت به دو زبان روسی و قزاقی در 3 نسخه
2- صورت جلسه تاسیس شرکت به دو زبان روسی  و قزاقی و در 3 نسخه
3- آدرس حقوقی شامل مدارک خرید ملک و یا قرارداد اجاره بهمراه موافقت نامه کتبی و رسمی شده مالک در خصوص امکان انجام کار اداری یا تجاری از سوی مستاجر
4- کپی پاسپورت برابر اصل شده شرکا به دو زبان روسی و قزاقی
5- کپی کارت RNN برابر اصل شده مدیر عامل
6- برگه درخواست ثبت شرکت(تقاضا نامه)
7- فیش واریز نقدی در حساب دادگستری به میزان 7600 تنگه برای LLP
8- نام مورد درخواست جهت ثبت شرکت به زبان روسی یا انگلیسی که قبلا به ثبت نرسیده باشد.
9- وکالت نامه رسمی جهت ثبت شرکت در صورت انجام امور توسط شخص ثالث

پس از ثبت اولیه در اداره دادگستری و تعیین نام مدارک زیر جهت ثبت در اداره مالیات و ثبت قطعی شرکت نیاز می باشد.

 

1-گواهی ثبت در اداره آمار
2- ساخت مهر و ارائه نمونه اثر آن
3- افتتاح حساب بانکی به نام شرکت
همچنین 20 روز پس از ثبت قطعی شرکت گزارش صورت وضعیت مالی شرکت به کمیته مالیات ارائه می گردد.
حداقل سرمایه اولیه ثبت شده شرکت میزان 120000 تنگه معادل تقریبا 1000 دلار می باشد که در زمان اعلام در اساسنامه جایی ثبت نمی شود ولی پس از افتتاح حساب در حساب شرکت واریز می گردد.
چنانچه شرکت بخواهد در آینده اقدام به راه اندازی کارگاه و یا کارخانه و یا فروشگاه بنماید این موضوع در اساسنامه درج می گردد البته برای راه اندازی فروشگاه نیازی به ثبت شرکت نمی باشد و شخص با ارائه مدارک انجام تجارت شخصی که در ابتدا قید شد Individual Proprietorship (IP)  و شرایط آن در فایل پیوست می باشد می تواند اقدام به راه اندازی فروشگاه بنماید و در این زمینه نیازی به مراجعه به اصناف نبوده و اصولا اصناف به مانند ایران در قزاقستان عمل نمی کنندبلکه بیشتر در قالب اتحادیه ویا انجمن در جهت منافع جمع حرکت می شود.اما سرکشی های دولتی در زمینه هر شغل صورت پذیرفته و چنانچه موازین قانونی رعایت نگردد مطابق قانون با آنان رفتار می شود و در زمینه راه اندازی کسب و کارهایی که نیاز به تخصص دارند کمیته ای وجود دارد که جهت صدور مجوز آن شغل مدارک را بررسی و پس از تایید مجوز مربوطه صادر می گردد.
جهت راه اندازی کارخانه ابتدا باید طرح آن را بصورت کامل با ذکر دقیق مشخصات شامل تجهیزات ,نیروی کار و…… به کمیته مذکور ارائه گردد.
سپس مکان کارخانه و ماشین آلات نصب  و راه اندازی گردد و بعد از بازدید مکان توسط ناظرین کمیته و تایید مجوز راه اندازی صادر می گردد.
برای ثبت یک شخصیت حقوقی در مراجع ثبتی (وزارت دادگستری و دفاتر منطقه ایش) همه اسناد مورد نیاز می بایست تحویل مراجع ذی صلاح گردد.

لیست اسناد مورد نیاز برای ثبت:

1- اظهار نامه ذیل فرم تاسیس که به امضاء موسس یا نماینده مجاز موسس رسیده باشد،
2- لیستی از اجزاء و دیگر اسناد به زبان ملی کشور و نیز زبان روسی. همه اسناد باید خوب درون گیره پوشه قرار گرفته و دارای شماره باشند،
3- کپی های اسنادی که هویت ریاست و موسس شخصیت حقوقی را تائید می کنند و نیز کپی گواهی مودی مالیاتی.

اگرموسس این شخصیت حقوقی شخصیت حقوقی دیگریست تحویل مدارک ذیل ضروری می باشد:

 1- صورت حساب دیون معوقه از اداره مالیات که شخصیت حقوقی موسس به دولت جمهوری قزاقستان بدهکار می باشد یا مدرکی دال بر عدم بدهکاری،
2- یک کپی محضری از گواهی ثبت دولتی یا ثبت دوباره،
3- یک کپی محضری از کارت آمار ( در صورت امکان)،
4- یک کپی محضری از گواهی مالیات دهنده.
شخصیت های حقوقی با مشارکت خارجی در قالب پروسه ای که از طرف دولت برای ثبت این نوع شرکت ها تاسیس گشته به ثبت می رسند.

اسناد ذیل نیز باید به مراجع مربوط تحویل شوند:

1- رسیدی قانونی صادره توسط ثبات تجاری یا هر نوع سند قانونی دیگر مبنی بر اینکه شخصیت حقوقی خارجی در حال تاسیس یک شخصیت حقوقی مطابق با قوانین آن کشور خارجی می باشد که این اسناد می بایست به زبان رسمی کشور و نیز زبان روسی ترجمه رسمی شده باشند،
2- کپی گذرنامه یا دیگر اسناد که هویت موسس را روشن سازند زمانی که موسسین ملیت خارجی دارند که البته  باید به زبان رسمی کشور و زبان روسی ترجمه رسمی شده باشند،
3- اسناد مربوط به آدرس شخصیت حقوقی،
4- رسید یا دیگر اسناد دال بر پرداخت هزینه مربوط به ثبت شخصیت حقوقی یا ثبت حساب شعبات و نمایندگی ها به حساب بودجه دولت،
برای گشودن شعبه یا دفتر نمایندگی شخصیت حقوقی خارجی مدارک ذیل مورد نیاز می باشند:
1- صورتحساب ثبت سوابق،
2- مقررات شعبه یا دفتر نمایندگی که توسط مدیر دستگاه آن شخصیت حقوقی تائید شده باشد،
3- وکالتنامه که توسط مدیر دستگاه شخصیت حقوقی مورد نظر به نفع مسئول شعبه و یا دفتر نمایندگی صادر شده باشد و ترجمه رسمی آن به زبان رسمی کشور و زبان روسی،

تصمیم کتبی شخصیت حقوقی برای تاسیس شعبه یا دفتر نمایندگی به همراه ترجمه رسمی آن به زبان رسمی کشور و نیزبه زبان روسی،

1- رسیدی قانونی صادره از ثبات تجاری یا دیگر اسناد قانونی دال بر اینکه شخصیت حقوقی مفروض که در صدد گشودن شعبه یا دفتر نمایندگی در جمهوری قزاقستان می باشد شخصیتی حقوقی مطابق با قوانین کشور مطبوع آن شخصیت حقوقی می باشد به همراه ترجمه رسمی به زبان رسمی کشور و زبان روسی،
2- سندی رسمی دال بر اینکه این شخصیت حقوقی در کشور محل تاسیسش ثبت نام مالیاتی گردیده است به همراه ترجمه رسمی به زبان رسمی کشور و زبان روسی،
3- یک کپی قانونی از اساسنامه شخصیت حقوقی خارجی به همراه ترجمه رسمی به زبان رسمی کشور و زبان روسی،
4- یک کپی از اسناد سهم الشرکه ای شخصیت حقوقی به همراه ترجمه رسمی به زبان رسمی کشور و نیز زبان روسی،
5- سندی که مصدق آدرس شخصیت حقوقی باشد،
6- رسید یا سند دیگری دال بر پرداخت هزینه ثبت دولتی مربوط به شخصیت حقوقی یا ثبت حسابهای شعبات و دفاتر نمایندگی.
مدت زمان ثبت دولتی

کمتر از یک روز کاری پس از روز تقاضا در صورت ارائه تمام مدارک ضروری

1- کسب و کارهای کوچک
2- کسب و کارهای متوسط و بزرگ
3- ثبت سوابق شعبات و دفاتر نمایندگی که تجارت خود را بر اساس اساسنامه استانداردانجام می دهند

کمتر از سه روز کاری پس از روز تقاضا در صورت ارائه تمام مدارک ضروری

1- ثبت دوباره دولتی شخصیت های حقوقی که کسب و کار کوچک فرض می گردند و همچنین برای شخصیت های حقوقی که کسب و کار متوسط و بزرگ تلقی می گردند و تجارت خود را بر اساس اساسنامه استاندارد انجام می دهند
2- ثبت حساب های شعبات و دفاتر نمایندگی آنها

کمتر از هفت روز کاری پس از روز تقاضا در صورت ارائه تمام مدارک ضروری

3- ثبت دولتی یا ثبت دوباره شخصیت های حقوقی که کسب و کار کوچک تلقی می گردند و نیز آن شخصیت های حقوقی که متوسط و بزگ تلقی می گردند و تجارتشان بر اساس اساسنامه غیر استاندارد انجام می پذیرد
4- ثبت سوابق و ثبت دوباره شعبات و دفاتر نمایندگی آنها
5- فرجه رها سازی مدارک برای ثبت

در همان زمان، و در کمتر از پنج روز کاری از زمان تسلیم تقاضانامه در صورت ارائه تمام مدارک ضروری

1- کسب و کار های کوچک
2- کسب و کارهای متوسط و بزرگی که تجارتشان بر اساس اساسنامه استاندارد می باشد
3- ثبت حساب های شعبات و دفاتر نمایندگی آنها

در کمتر از یازده روز کاری از زمان تسلیم تقاضانامه در صورت ارائه تمام مدارک ضروری

کسب و کار های متوسط و بزرگی که تجارتشان بر اساس اساسنامه غیر استاندارد باشد، برای شعبات و دفاتر نماینگی آنها

پس از تصویب و ثبت گردیدن بوسیله سازمان دولتی:

1- این مدارک ارائه می گردند: گواهینامه ثبت دولتی، کارت آمار، و یک گواهی ثبت مالیاتی از طرف مقامات مالیاتی
3- شخصیت حقوقی می تواند مهر خود را سفارش داده و افتتاح حساب بانکی نماید.
سرمایه گذاران موظفند که در قالب مقررات بانکی جمهوری قزاقستان به پول ملی و یا ارز خارجی افتتاح حساب نمایند. شعبات و دفاتر نمایندگی موظفند از طریق حساب خارجی فعالیت نمایند.
شرکتی که در یک کشور دیگر ثبت گردیده است مجاز به فعالیت در خاک قزاقستان نیز می باشد. به این منظور شرکت مذکور می بایست بار دیگر در محل تازه فعالیتش ثبت مالیاتی گردد یعنی در محلی که دفتر مرکزی و یا دارائی هایش قرار دارند.

پذیرش  وکالت و مشاوره  در اخذ ویزای کشور قزاقستان

 

موسسه حقوقی بین المللی  سپند آفرین یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ انواع ویزا در کشور قزاقستان پذیرا می باشد.

ویزای قزاقستان به شکل سینگل ارائه میگردد که انواع آن در مدت زمان های مختلف در زیر اشاره شده است :

ضمنا برای رفع هر گونه ابهام و کسب اطلاعات بیشتر در جهت صدور ویزای آنلاین کلیک نمایید.
نوع ویزا : 1 ماهه توریستی عادی
کشور : قزاقستان
مدت اقامت : 30 روز
مدت اعتبار ویزای قزاقستان : طبق تاریخ پرواز
مدت اخذ ویزای قزاقستان : 13 روز کاری
مدارک مورد نیاز : اصل گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار (از تاریخ پرواز)
یک قطعه عکس رنگی 6×4
نوع ویزا : 1 ماهه توریستی فوری
کشور : قزاقستان
مدت اقامت : 30 روز
مدت اعتبار ویزای قزاقستان : طبق تاریخ پرواز
مدت اخذ ویزای قزاقستان : 8 روز کاری
مدارک مورد نیاز : اصل گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار (از تاریخ پرواز)
یک قطعه عکس رنگی 6×4
نوع ویزا : 2 ماهه توریستی دبل عادی
کشور : قزاقستان
 مدت اقامت : 60 روز
مدت اعتبار ویزای قزاقستان : طبق تاریخ پرواز
مدت اخذ ویزای قزاقستان : 13 روز کاری
مدارک مورد نیاز : اصل گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار (از تاریخ پرواز) یک قطع عکس

پذیرش  وکالت و مشاوره  در اخذ ویزای تحصیلی کشور قزاقستان

 

 موسسه حقوقی بین المللی  سپند آفرین یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ ویزای تحصیلی در کشور  قزاقستان  پذیرا می باشد.
قزاقستان یکی از کشورهای بزرگ و ثروتمند خواهد بود که نام مستعار Stans را به خود گرفته است. قزاستان یکی از متنوع ترین کشورها از جهت نژاد ( بر اساس آمارگیری های سال 2009 ) می باشد، کشوری که 63 درصد از مقیمان آن مردمان بومی قزاقستان می باشند. این عناصر بین المللی به عنوان خصوصیات کلیدی این کشور در نظر گرفته می شوند. وجود بخش های آموزش عالی، همکاری های جهانی، مبادلات، پذیرا بودن دانشگاه های قزاقستان جهت جذب دانشجویان بین المللی و وجود آکادمی های آموزشی بسیار عالی در این کشور، از دلایل شهرت قزاقستان خواهد بود.

شرایط اعزام دانشجو و تحصیل در قزاقستان

بسیاری افراد جهت مهاجرت به قزاقستان معمولا از طریق تحصیل در قزاقستان اقدام می کنند، به طور کلی میتوان پس از اخذ اقامت تحصیلی و اخذ پذیرش تحصیلی در قزاقستان نسبت به اخذ شهروندی یا تابعیت قزاقستان میتوانند اقدام کنند، البته این روش یکی از روش های مهاجرت به قزاقستان می باشد روش های دیگر نظیر ویزای کار در قزاقستان و سرمایه گذاری در قزاقستان نیز وجود دارند . تابعیت قزاقستان از طریق تولد فرزند در قزاقستان جزو این روش ها نمی باشد و مورد پذیرش قزاقستان نیست.

دانشگاه های قزاقستان

به طور معمول حدود 150 دانشگاه در کشور قزاقستان وجود دارد که بسیاری از آنان در پایتخت قبلی ( Almaty ) و برخی از آنان در پایتخت فعلی ( Astana ) واقع شده اند. تعداد 9 تا از دانشگاه های قزاقستان خصوصیات رتبه بندی دانشگاه های QS ( در سال 15/2014 ) را به خود گرفتند. از دانشگاه هایی که بیشترین میزان ورود را داشته اند دانشگاه هایی نظیر : Al-Farabi، دانشگاه ملی قزاقستان ( KazNU )، دانشگاه ملی L.N Gumilyov Eurasian، دانشگاه فنی بریتانیایی – قزاقستانی و دانشگاه ایالت جنوب قزاقستان خواهند بود. دانشگاه های قزاقستان سه نوع مدرک با عناوین کارشناسی ( چهار سال تحصیل )، کارشناسی ارشد ( دو سال ) و دکتری ( پنج سال ) را در اختیار افراد قرار می دهند. ناگفته نماند که این کشور در سال 2011 با موسسه آموزش عالی اروپا در ارتباط بود. همچنین این کشور با بلغارستان در جهت استاندارد سازی مبحث آموزش عالی و به کارگیری اصول بسیار مهم همکاری هایی داشته است.
به کسانی که قصد تحصیل در قزاقستان را در سر دارند پیشنهاد می شود که نگاهی اجمالی به دانشگاه های ملی ( رتبه بالا ) قزاقستان بیاندازند :

دانشگاه ملی Al-Farabi ( KazNU )

این دانشگاه یکی از قدیمی ترین و بزرگترین دانشگاه های قزاقستان خواهد بود، دانشگاهی که در پایتخت قبلی کشور قزاقستان واقع شده است و در حال حاضر 20000 دانشجو ( مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ) را در خود جای داده است. دانشگاه Kazgugrad بزرگترین محوطه دانشگاهی در این کشور خواهد بود، دانشگاهی که مساحت آن 100 هکتار می باشد و 14 دانشکده و 98 ساختمان را در خود جای داده است. تعداد دانشجویان بین المللی وارد شده به این دانشگاه 4000 نفر خواهد بود، دانشجویانی که از 80 کشور مختلف جهان به این دانشگاه راه پیدا کرده اند.
KazNU  در رتبه 300 دانشگاه برتر جهان قرار دارد، دانشگاهی که در سال 14/2013 در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS قرار گرفت.

دانشگاه ملی آسیایی – اروپایی L.N Gumilyov ( ENU )

این دانشگاه یکی از دانشگاه های قدیمی در قزاقستان خواهد بود. دانشگاه ملی آسیایی – اروپایی L.N Gumilyov ( ENU ) دومین دانشگاه از نظر بیش ترین ورود می باشد، دانشگاهی که در سال 14/2013 در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS قرار گرفت. این دانشگاه در سال 1996 در پایتخت فعلی قزاقستان ( Astana) تاسیس گشت، دانشگاه ENU حدود 13000 دانشجو را در خود جای داده است. دوره های برگزار شده برای دانشجویان به زبان قزاقستانی، روسی، انگلیسی، فرانسوی، چینی، آلمانی و ترکی خواهد بود. باید بدانید که امکان تحقیق و آموزش دیدن در منطقه آسیایی – اروپایی برای شما وجود خواهد داشت. چرا که در حال حاضر دانشگاه ENU حدود 26 موسسه علمی نظیر : موسسه تحقیقات، آزمایشگاه ها و مراکز علمی را در خود جای داده است.

دانشگاه فنی بریتانیایی – قزاقستانی

این دانشگاه ارتباط نزدیکی با انجمن آموزشی بریتانیا و دیگر دانشگاه های مشهور در انگلستان خواهد داشت. دانشگاه فنی بریتانیایی – قزاقستانی ( KBTU ) در پایتخت قدیمی کشور قزاقستان شهر Almaty و در سال 2000 تاسیس گشت. از اهداف اصلی این دانشگاه فعالیت دانشجویان در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی خواهد بود. این دانشگاه به عنوان سومین دانشگاه از نظر بیشترین تعداد ورودی در نظر گرفته می شود. این بسیار مهم است که بدانید که دانشگاه KBTU از نظر مطرح کردن گرایش هایی نظیر : مهندسی پتروشیمی، مهندسی شیمی، علوم زمین شناسی، فناوری اطلاعات، اقتصاد، امور مالی و مدیریت سر آمد خواهد بود.
دانشگاه های پزشکی و دندانپزشکی قزاقستان در حال حاضر مورد تایید وزارت بهداشت ایران نمی باشد.

  پذیرش  وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور قزاقستان  ( شهرهای آستانه ، آلماتي، كاراگاندا، چيمكنت، سمي پالاتنيسك، تركستان و بندر آكتائو از )

 

 موسسه حقوقی و  بین المللی  سپند آفرین یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور قزاقستان  ( شهرهای آستانه ، آلماتي، كاراگاندا، چيمكنت، سمي پالاتنيسك، تركستان و بندر آكتائو از )    به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرش  وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور  قزاقستان ( شهرهای آستانه ، آلماتي، كاراگاندا، چيمكنت، سمي پالاتنيسك، تركستان و بندر آكتائو از )     .
2- قبول وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور قزاقستان و بلعکس .
3- پذیرش  وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از قزاقستان به ایران و بلعکس .
4- پذیرش  وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور قزاقستان ( شهرهای آستانه ، آلماتي، كاراگاندا، چيمكنت، سمي پالاتنيسك، تركستان و بندر آكتائو از )   .
5- قبول وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور قزاقستان  برای ایرانیان .

پذیرش  وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در کشور قزاقستان ( شهرهای آستانه ، آلماتي، كاراگاندا، چيمكنت، سمي پالاتنيسك، تركستان و بندر آكتائو از )

موسسه حقوقی و بین المللی سپند آفرین   یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور گرجستان به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرش  و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور قزاقستان ( شهرهای آستانه ، آلماتي، كاراگاندا، چيمكنت، سمي پالاتنيسك، تركستان و بندر آكتائو از )  .
2- پذیرش  وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور قزاقستان ( شهرهای آستانه ، آلماتي، كاراگاندا، چيمكنت، سمي پالاتنيسك، تركستان و بندر آكتائو از )     .
3- پذیرش  وکالت و مشاوره در صدور ( LC  ) ضمانت نامه بانکی در کشور قزاقستان ( شهرهای آستانه ، آلماتي، كاراگاندا، چيمكنت، سمي پالاتنيسك، تركستان و بندر آكتائو از )     .
4- پذیرش  وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور قزاقستان ( شهرهای آستانه ، آلماتي، كاراگاندا، چيمكنت، سمي پالاتنيسك، تركستان و بندر آكتائو از )     .
5- پذیرش  وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و قزاقستان    .

هزینه زندگی در کشور قزاقستان ( شهرهای آستانه ، آلماتي، كاراگاندا، چيمكنت، سمي پالاتنيسك، تركستان و بندر آكتائو از )

هزینه های زندگی در قزاقستان    نسبت به ایران پایین تر می باشد. به طوری که هزینه های ماهیانه زندگی یک دانشجو در خوابگاه حدود ۲۰۰ دلار و اگر بیرون از خوابگاه و در خانه استیجاری باشد ماهیانه حدود ۴۰۰ دلار می باشد.

خدمات موسسه حقوقی و بین المللی سپند آفرین یسنا  در کشور قزاقستان ( شهرهای آستانه ، آلماتي، كاراگاندا، چيمكنت، سمي پالاتنيسك، تركستان و بندر آكتائو از )  شامل موارد زیر می شود:

1- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور  قزاقستان   ( شهرهای آستانه ، آلماتي، كاراگاندا، چيمكنت، سمي پالاتنيسك، تركستان و بندر آكتائو از ) .
2- اخذ گواهی بانکی در کشور  قزاقستان ( شهرهای آستانه ، آلماتي، كاراگاندا، چيمكنت، سمي پالاتنيسك، تركستان و بندر آكتائو از )      .
3-  افتتاح حساب بانکی بنام شرکت قزاقستانی  ثبت شده در کلیه مناطق کشور قزاقستان ( شهرهای آستانه ، آلماتي، كاراگاندا، چيمكنت، سمي پالاتنيسك، تركستان و بندر آكتائو از )     .
4- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور  قزاقستان ( شهرهای آستانه ، آلماتي، كاراگاندا، چيمكنت، سمي پالاتنيسك، تركستان و بندر آكتائو از )     .
5- اخذ بیمه سلامت کشور قزاقستان ( شهرهای آستانه ، آلماتي، كاراگاندا، چيمكنت، سمي پالاتنيسك، تركستان و بندر آكتائو از )     .
6- اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده قزاقستانی  در کلیه مناطق کشور  قزقستان ( شهرهای آستانه ، آلماتي، كاراگاندا، چيمكنت، سمي پالاتنيسك، تركستان و بندر آكتائو از )    .
7- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت  قزاقستانی  در کلیه مناطق کشور  قزاقستان ( شهرهای آستانه ، آلماتي، كاراگاندا، چيمكنت، سمي پالاتنيسك، تركستان و بندر آكتائو از )  .
8-  اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور  قزاقستان برای اشخاص حقیقی و حقوقی
9- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور قزاقستان ( شهرهای آستانه ، آلماتي، كاراگاندا، چيمكنت، سمي پالاتنيسك، تركستان و بندر آكتائو از )     .
10-  خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور  قزاقستان ( شهرهای آستانه ، آلماتي، كاراگاندا، چيمكنت، سمي پالاتنيسك، تركستان و بندر آكتائو از )  .
11- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در کشور قزاقستان توسط سرمایه گذار
12- آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در  کشور قزاقستان    ( شهرهای آستانه ، آلماتي، كاراگاندا، چيمكنت، سمي پالاتنيسك، تركستان و بندر آكتائو از )  .
13- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور  قزاقستان    به اشخاص حقیقی و حقوقی
14-  نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور قزاقستان ( شهرهای آستانه ، آلماتي، كاراگاندا، چيمكنت، سمي پالاتنيسك، تركستان و بندر آكتائو از )     .
15- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور قزاقستان ( شهرهای آستانه ، آلماتي، كاراگاندا، چيمكنت، سمي پالاتنيسك، تركستان و بندر آكتائو از )     .
16- درخواست بیمه اجتماعی کشور قزاقستان ( شهرهای آستانه ، آلماتي، كاراگاندا، چيمكنت، سمي پالاتنيسك، تركستان و بندر آكتائو از )     .
17- تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور قزاقستان ( شهرهای آستانه ، آلماتي، كاراگاندا، چيمكنت، سمي پالاتنيسك، تركستان و بندر آكتائو از )     .
18- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور قزاقستان ( شهرهای آستانه ، آلماتي، كاراگاندا، چيمكنت، سمي پالاتنيسك، تركستان و بندر آكتائو از )     .
19- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور قزاقستان ( شهرهای آستانه ، آلماتي، كاراگاندا، چيمكنت، سمي پالاتنيسك، تركستان و بندر آكتائو از )     .
20- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور قزاقستان ( شهرهای آستانه ، آلماتي، كاراگاندا، چيمكنت، سمي پالاتنيسك، تركستان و بندر آكتائو از )     .
21- دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور قزاقستان ( شهرهای آستانه ، آلماتي، كاراگاندا، چيمكنت، سمي پالاتنيسك، تركستان و بندر آكتائو از )     .
22- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور  قزاقستان ( شهرهای آستانه ، آلماتي، كاراگاندا، چيمكنت، سمي پالاتنيسك، تركستان و بندر آكتائو از )     .
23-  دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور قزاقستان ( شهرهای آستانه ، آلماتي، كاراگاندا، چيمكنت، سمي پالاتنيسك، تركستان و بندر آكتائو از )     .
24- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور قزاقستان    .   .
25- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور قزاقستان    در تهران ( کشور جمهوری اسلامی ایران )
26- امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور قزاقستان ( شهرهای آستانه ، آلماتي، كاراگاندا، چيمكنت، سمي پالاتنيسك، تركستان و بندر آكتائو از )     .
27- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای  قزاقستان    .
28- ساپورت و کمک خریدار به مدت 90 روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور قزاقستا ( شهرهای آستانه ، آلماتي، كاراگاندا، چيمكنت، سمي پالاتنيسك، تركستان و بندر آكتائو از ) ن    .
29- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور  قزاقستان ( شهرهای آستانه ، آلماتي، كاراگاندا، چيمكنت، سمي پالاتنيسك، تركستان و بندر آكتائو از )     .
30- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب،برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور  قزاقستان ( شهرهای آستانه ، آلماتي، كاراگاندا، چيمكنت، سمي پالاتنيسك، تركستان و بندر آكتائو از )     .
31- اخذ ویزا   ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور قزاقستان  ( شهرهای آستانه ، آلماتي، كاراگاندا، چيمكنت، سمي پالاتنيسك، تركستان و بندر آكتائو از ).
  موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.