هنگ کنگ،مهاجرت ، وکالت ، اقامت ، ثبت شرکت ، تحصیلی ، اخذ نمایندگی ، خرید و اجاره ملک ، سرمایه گذاری ، بازرگانی ، خدمات بانکی ، خدمات ارزی ، خدمات بیمه ای ، وقت سفارت ، گرفتن پاسپورت

اخذ اقامت هنگ کنگ ، اخذ ویزای هنگ کنگ ، قبول وکالت هنگ کنگ ،مهاجرت هنگ کنگ ، گرفتن پاسپورت هنگ کنگ ، ثبت شرکت هنگ کنگ ، گرفتن شریک تجاری هنگ کنگ ، اخذ نمایندگی بین المللی هنگ کنگ ، سرمایه گذاری هنگ کنگ ، خرید و اجاره ملک هنگ کنگ ، ویزای تحصیلی هنگ کنگ ، ویزای کاری هنگ کنگ ، امور بازرگانی هنگ کنگ ، صادرات و واردات هنگ کنگ ، خدمات بانکی و ارزی هنگ کنگ ، نقل و انتقالات مالی ارزی هنگ کنگ ، خدمات بیمه ای هنگ کنگ ، رفع دیپورتی هنگ کنگ ، رفع ریجکتی هنگ کنگ ، گرفتن وقت سفارت کشور هنگ کنگ
برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید 
   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com
 (نقش وکیل و مشاورخوب این است که احتمال خطاها را کم کند و در تصمیم گیری درست شما را یاری نماید )
موسسه حقوقی بین المللی سپند آفرین   یسنا آمادگی پیگیری تمامی امور حقوقی ایرانیان در کشور هنگ کنگ  را دارد .خدمات حقوقی ( گرفتن وکیل و مشاور ) از آن جهت ضروری می باشد که در حال حاضر تعداد  زیادی از ایرانیان به دلایل مختلف  در کشور  هنگ کنگ  زندگی می کنند و به دلیل تعلق مادی و معنوی نیازمند دریافت خدمات حقوقی و پیگیری امور در مراجع قضایی و اداری هستند.

خدماتی این موسسه حقوقی و بین المللی سپند آفرین یسنا قادر به انجام آن در کشور  هنگ کنگ می باشد به شر ذیل می باشد :

1- پذیرش  وکالت و مشاوره در اخذ انواع ویزای و گرفتن وقت سفارت کشور  هنگ کنگ
2- پذیرش  وکالت و مشاوره در اخذ اقامت کشور هنگ کنگ
3- پذیرش  وکالت و مشاوره در رفع ریجکتی ( ریجکت شدن ) از سفارت کشور هنگ کنگ
4- پذیرش  وکالت و مشاوره در رفع اخراج شدن ( دیپورت ) کشور هنگ کنگ
5- پذیرش  وکالت و مشاوره در ثبت شرکت در کشور هنگ کنگ
6- پذیرش  وکالت و مشاوره در ثبت شعبه در کشور هنگ کنگ
7- پذیرش  وکالت و مشاوره در گرفتن شریک تجاری در کشور هنگ کنگ
8- پذیرش  وکالت و مشاوره در امور بازرگانی و تجاری ( صادرات و واردات ، حمل و نقل بین المللی ، امور گمرکی و ترخیص کالا ، تنظیم قراردادهای بین المللی ) در کشور هنگ کنگ
9- پذیرش  وکالت و مشاوره خرید و پیش خرید و اجاره املاک و مستغلات  مسکونی و اداری و تجاری در کشور هنگ کنگ
10- پذیرش  وکالت و مشاوره در کلیه خدمات بانکی و نقل و انتقالات ارزی در کشور هنگ کنگ
11- پذیرش  وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی و جزایی در کشور هنگ کنگ

عدم آگاهی اشخاص از مسائل مهاجرتی ، قضایی و حقوقی در زندگی روز مره که موجب تشکیل پرونده‌های قضایی غیرضروری، سردرگمی در محاکم قضایی و در نهایت افزایش ضرر و زیان و حتی ورشکستگی آنان میشود ، برای ارتقای آگاهی‌های حقوقی و صرفه جویی در وقت و هزینه و انجام کلیه معاملات با مراجعه با موسسه حقوقی بین المللی سپند آفرین  یسنا می توانید با خیال آسوده به نتیجه دلخواه خود برسند.
موسسه حقوقی بین المللی سپند آفرین  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص کلیه دعاوی حقوقی و کیفری ( جزائی ) و دفاع از جرائم  ارتکابی و همچنین امور ( مهاجرت واخذ اقامت موقت و اخذ تابعیت مضاعف ، معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خدمات تسهیلاتی و بانکی، امور بازرگانی و غیره ) در کشور هنگ کنگ ، اروپا پذیرا می باشد.

پذیرش  وکالت و مشاوره در اخذ اقامت کشور هنگ کنگ ( گرفتن پاسپورت )

موسسه حقوقی بین المللی سپند آفرین  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت در کشور   هنگ گنگ  پذیرا می باشد.
سرمایه گذاری و  تاسیس شرکت تجاری در کشور  هنگ کنگ   یکی از راههای سریع و آسان اخذ اقامت در این کشور می باشد. شخص اقدام کننده می تواند به همراه کلیه اعضای خانواده خود برای این اقامت اقدام نماید.
کشور هنگ کنگ دارای اقتصاد شکوفا و دومین اقتصاد بزرگ در سراسر جهان می باشد . هنگ کنگ سرانه تولید ناخالص داخلی آن  38.871 دلار، و  در جایگاه بالاتر از ژاپن، کره، تایوان و چین قرار دارد. با نرخ بیکاری بسیار پایین 3/3 درصدی بوده در نتیجه این کشور نقش ورود به داروازه چین را دارد و همچنین  و حقوق عوارض گمرکی و تعرفه واردات برای اکثر کالاها صفر است. مالیات بر درآمد شخصی کم و به میزان 15٪  می باشد  و مالیات بر درآمد شرکت تنها 5/16 درصد است.
اکثر مردم در هنگ کنگ انگلیسی صحبت می کنند و انگلیسی زبان تدریس برای دانش آموزان پس از دوره متوسطه است.  به عنوان جامعه ای که همه در آن در برابر قانون مساوی هستند، این کشور از سیستم حقوقی انگلیس استفاده می کند. هنگ کنگ ایمن است، و نرخ جرم و جنایت پایینی  دارد و هیچ فسادی در بخش دولتی آن وجود ندارد. این باعث می شود هنگ کنگ برای مسافران و مهاجران انگلیسی زبان بسیار جذاب باشد. علاوه بر این، الزامات مورد نیاز برای مهاجرت و ویزا در این کشور به سختی کانادا یا آمریکا نیست.

از جمله مزایا برای کسانی که ویزای اقامت کشور هنگ کنگ  می گیرند ، عبارتند از :

1- آموزش عمومی ابتدایی و متوسطه رایگان
2- خدمات پزشکی رایگان

ما از طریق مشارکت با مشاوران هنگ کنگ می توانیم خدمات بسیاری از جمله خدمات زیر را ارائه دهیم:

1- مهاجرت به هنگ کنگ: شیوه متمایز پذیرش مهاجر، سرمایه گذاری به عنوان کارآفرین، ویزای راه اندازی کسب و کار.
2- ویزای موقت:ویزاهای دانشجویی، ویزای کار موقت، ویزای توریستی

پذیرش وکالت و مشاوره در اقامت کشور هنگ کنگ از طریق سرمایه گذاری ( گرفتن پاسپورت )

 

موسسه حقوقی بین المللی سپند آفرین  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در کشور   هنگ کنگ پذیرا می باشد.

اخذ اقامت دائم در کشور هنگ کنگ در ازای پول

با سرمایه گذاری در بخش های مختلف از جمله شریک تجاری در کشور هنگ کنگ با استفاده از روشهای مختلف و اخذ اقامت آن کشور امکان پذیر است .

شرایط سرمایه گذاری در هنگ کنگ

1- سن سرمایه گذار نباید کمتر از 18 سال باشد .
2- سرمایه گذار می بایست میزان دارایی های خود را مشخص کند
3- عدم سوپیشینه

پذیرش وکالت و مشاوره در اقامت کشور هنگ کنگ از طریق ثبت شرکت ( گرفتن پاسپورت )

 

موسسه حقوقی و بین المللی سپند آفرین  یسنا با همکاری کارشناسان خبره و وکلای معتبر در حال فعالیت در  کشور هنگ کنگ  و با داشتن سالها تجربه در زمینه ثبت شرکت در کشور هنگ کنگ و گسترش فعالیت های تجاری و دریافت اقامت هنگ کنگ و همکاری مستمر با شرکتها ، سازمانها و اتاق های بازرگانی در  کشور هنگ کنگ  و به عنوان نماینده برخی از آژانسهای جذب سرمایه گذاری در  هنگ کنگ جهت ثبت شرکت در کشور هنگ کنگ و همچنین دریافت اقامت بر مبنای ثبت شرکت در کشور هنگ کنگ برای شما عزیزان آمادگی خود را جهت انجام پروسه های ثبت شرکت در کشور هنگ کنگ و همچنین  دریافت اقامت برای شما عزیزان اعلام میدارد.
با ثبت  شرکت بین المللی خود درکشور هنگ گنگ  میتوانید کسب وکار خود را در سطح جهانی با هویتی کاملا بین المللی گسترس داده و از مزایای آن جهت افزایش سود شرکت و اخذ اقامت کشور هنگ کنگ برخوردار شوید.
ثبت شرکت در هنگ کنگ : يكي از مناطق تجاري مدرن امروز شرق آسيا شبه جزاير هنگ كنگ ميباشد كه با تلاش و برنامه ريزي بسيار در حال پيشرفت در زمينه تجاري است. هنگ كنگ اگرچه از ديرباز بعنوان يك محل تبادل تجاري محسوب میشده است اما امروز با رويكرد مدرن، خود را بعنوان يكي از مراكز مهم تجاري از لحاظ مسائل ترانزيت و بانكي قرار داده است.
كليه شركتها در هنگ كنگ مي بايد از حداقل يك سهامدار و يك مدير و يك دبير تشكيل شوند. البته يك شخص خود ميتواند هم سهامدار و دبير و مدير باشد.
شركتهاي هنگ کنگي قادر به ورود و خروج هر ميزان وجوه ميباشند. براي ثبت شرکت در هنگ کنگ، شركت متقاضي نبايد نامي برابر و يا تا حدودي مشابه ساير شركتهاي موجود اختيار كند. همچنين اسامي كه جنبه دولتي دارند قابل اختيار نيست و براي وجود كلمات نظير بانك و بيمه، متقاضي مي بايد كسب مجوز نمايد.
هنگ كنگ اگرچه كشوري مناسب در جهت تجارت و كسب درآمد بين المللي است اما بايد به خاطر داشت كه دولت هنگ کنگ در حدود ١٦ درصد از درآمد شركتهايي را كه به خاك هنگ كنگ وارد شده باشد را به عنوان ماليات اخذ مي كند. با اين وجود، با يك حسابرسي حرفه اي ميتوان گفت كه در صورتي كه شركت شما در داخل خاك هنگ كنگ مراودات مالي را نداشته باشد. شما مالياتي پرداخت نخواهيد كرد.

سهامداران برای ثبت شرکت در هنگ کنگ

فقط با یک سهامدار هم میتوان شرکت ثبت نمود، جلسات هیئت رئیسه میتواند در هنگ کنگ نباشد.

مدیران برای ثبت شرکت در هنگ کنگ

فقط به یک مدیر نیاز است و محدودیتی در ملیت، تابعیت یا اقامت مدیر وجود ندارد.

مدارک لازم برای ثبت شرکت در هنگ کنگ

1-  نام شرکت، به زبان انگلیسی یا چینی یا هردو
2-  کپی پاسپورت تمامی سهامداران به علاوه آدرس آنها
3-  کپی پاسپورت مدیر عامل به علاوه آدرس

سرمایه ثبت شرکت در هنگ کنگ

استاندارد سرمایه شرکت در هنگ کنگ 10000 دلار هنگ کنگ است اما شما میتوانید با مبلغ 1 دلار هنگ کنگ هم ثبت سرمایه کنید.

نکات کلی ثبت شرکت مسئولیت محدود در کشور هنگ کنگ

1-  مدیر شرکت میتواند از هر ملیتی باشد.
2-  با یک مدیر میتوان شروع به کار نمود.
3-  سهامداران و مدیران میتوانند مقیم هنگ کنگ نباشند.
4-  شرکت ها نیاز به یک نماینده دارند.
5- مالیات بر درآمد در هنگ کنگ برای فروش کالا و خدمات خارج از هنگ کنگ صفر است.

مزایای ثبت شرکت در کشور هنگ کنگ

عدم پرداخت مالیات در منطقه ویژه اقتصادیدارا بودن بزرگترین اتاق بازرگانی جهان که صاحبان شرکت میتوانند به عضویت آن دربیایند. تمام کشورهای جهان با هنگ کنگ مراوده تجاری دارند و از نظر بنادر، کشتیرانی و قوانین گمرکی در شرایط ایده آل قرار داردتسهیلات ویژه ما برای شما به این شرح میباشد: هزینه وکیل هنگ کنگی، سکرتری و اجاره دفتر بر عهده ما خواهد بود.

پذیرش وکالت و مشاوره در اخذ ویزای کشور هنگ کنگ

موسسه حقوقی بین المللی سپند آفرین  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ انواع ویزا در کشور  هنگ کنگ پذیرا می باشد.
در زیر به طور کامل شرح داده شده است . هموطنان عزیزی که قصد سفر به کشور هنگ کنگ را دارند باید قبل از سفر اقدام به دریافت ویزا این کشور نمایند ، شخص مسافر و یا وکیل و نماینده  مسافر می توانند جهت اخذ ویزا هنگ کنگ با در دست داشتن مدارکی که در زیر آمده است اقدام به اخذ ویزا این کشور نمایند.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزا هنگ کنگ

1- پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار .
2- گواهی تمکن مالی با حداقل موجودی 20 میلیون تومان و گردش 3 ماه آخر حساب بانکی به انگلیسی .
3- گواهی اشتغال به کار با ذکر سمت و میزان حقوق و مدت اشتغال در شغل و یا جواز کسب با ترجمه رسمی به انگلیسی .
4- دو  قطعه عکس 6 در 4 رنگی با زمینه سفید .
5- رزرو هتل و پرواز .
6- چک ضمانت به مبلغ 15 تا 20 میلیون تومان .

انواع ویزای کشور هنگ کنگ

1- ویزای عادی توریستی ( 2 بار ورود )
2- ویزای عادی توریستی ( 3 بار ورود )
3- ویزای مولتی 6 ماه هنگ کنگ
4- ویزای تجاری هنگ کنگ

نکاتی در مورد ویزای کشور هنگ کنگ

ویزا های عادی توریستی هنگ کنگ 3 ماه اعتبار دارند و بنا به نوع ویزا شما امکان 2 یا 3 بار ورود به کشور هنگ کنگ را در این 3 ماه دارید و پس از هر بار ورود 14 روز اجازه اقامت در این کشور را داردید .
ویزا هنگ کنگ فقط به صورت عادی می باشد و حداقل 45 روز کاری زمان می برد .

پذیرش  وکالت و مشاوره در اخذ ویزای تحصیلی کشور هنگ کنگ

 

موسسه حقوقی بین المللی سپند آفرین  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ ویزای تحصیلی در کشور   هنگ کنگ  پذیرا می باشد.
تحصیل در هنگ کنگ ؛ در دنیای امروز بسیاری از افراد و به خصوص جوانان تمایل به مهاجرت و ادامه تحصیل در کشورهای بسیار پیشرفته و مدرن دارند. یکی از ایده آل ترین کشورهای آسیایی برای متقاضیان تحصیل در خارج از کشور، هنگ کنگ می باشد که جزء 10 کشور برتر دنیا جهت ادامه تحصیل می باشد.
هنگ کنگ دارای چندین دانشگاه معتبر در سطح بین المللی می باشد از این رو همه ساله افراد بسیاری از سراسر جهان به این کشور زیبا و پیشرفته مهاجرت می نمایند. در این مقاله به بررسی برخی شرایط اعزام دانشجو و تحصیل در هنگ کنگ پرداخته شده است.

شرایط اعزام دانشجو و تحصیل در هنگ کنگ

مهاجرت به هنگ کنگ برای تحصیل و زندگی متقاضیان بسیاری از سراسر دنیا دارد به طوریکه هنگ کنگ مملوء از افراد با ملیت ها و فرهنگ های مختلف می باشد از این رو فرهنگ و میراث چیزی است که هنگ کنگ را از بقیه آسیا جدا می کند، در واقع هنگ کنگ تلفیقی منحصر به فرد از فرهنگ شرقی و غربی می باشد.
تحصیل در هنگ کنگ برابر با تضمین آینده شغلی دانشجویان می باشد زیرا فرصت های شغلی فوق العاده ای در هنگ کنگ وجود دارد و فارغ التحصیلان دانشگاه هنگ کنگ فرصت و موقعیت فراهم سازی یک شغل و کسب و کار بسیار عالی در هنگ کنگ دارند.
تحصیل در هنگ کنگ در مقطع لیسانس 3 تا 4 سال به طول می انجامد و دانشجویان طیف گسترده ای از رشته های دانشگاهی را پیش رو دارند و می توانند در رشته مورد علاقه خود ادامه تحصیل بدهند. جهت اخذ پذیرش از دانشگاه های هنگ کنگ در مقطع لیسانس داشتن مدرک دیپلم متوسطه الزامی می باشد.
دانشجویانی که مقطع لیسانس را در دانشگاه های هنگ کنگ سپری می کنند باید بتوانند توانایی خود را در مواردی همچون: ارائه کار کتبی و شفاهی به مخاطبان متنوع در هنگ کنگ، تجزیه و تحلیل مسائل علمی، ارزیابی اطلاعات متنوع، بیان نظرات آگاهانه در مورد مسائل علمی، حرفه ای و اجتماعی و نشان دادن درکی پیچیده از تاثیر منطقه ای و جهانی در هنگ کنگ.
تحصیل در هنگ کنگ در مقطع فوق لیسانس حدود 1 تا 2 سال به طول می انجامد. دانشگاه های هنگ کنگ برنامه های کارشناسی ارشد را به دو صورت ارائه می دهند که عبارتند از:
کارشناسی ارشد بر اساس تدریس: اغلب دوره ها در برنامه کارشناسی ارشد بر پایه تدریس از طریق سخنرانی ها، سمینارها، آموزش و بحث گروهی ارائه می شود و برخی برنامه ها ممکن است نیاز به انجام پروژه های گروهی و ارائه مقالات و پایان نامه دارند. برای ارزیابی دانشجویان در این دوره امتحانات پایان دوره برگذار می شود.
کارشناسی ارشد بر پایه پژوهش: در برنامه کارشناسی ارشد بر پایه پژوهش بیشترین تمرکز بر روی انجام کارهای تحقیقاتی می باشد و متقاضیان این دوره میبایست یک پیش زمینه خوب در رابطه با کارهای پژوهشی و تحقیقی داشته باشند. دانشگاه های هنگ کنگ طیف گسترده ای از برنامه های کارشناسی ارشد بر پایه پژوهش را در هر دو زمینه مهندسی و علوم انسانی ارائه می دهد و دانشجویان تحقیقات خود را زیر نظر اساتید و دانشمندان برجسته در سطح جهانی انجام می دهند. دانشجویان ملزم به ارائه یک پایان نامه بر اساس تحقیقات خود و دفاع شفاهی از آن می باشند.
تحصیل در هنگ کنگ در مقطع دکترا 3 یا 4 سال به طول می انجامد. دانشجویانی که مدرک لیسانس با نمرات عالی و یا فوق لیسانس بر پایه تدریس را گذرانده اند برنامه دکترا را 4 ساله به پایان می رسانند و آن دسته از دانشجویانی که مدرک فوق لیسانس بر پایه تحقیقات را دارند مقطع دکترا را طی یک برنامه 3 ساله به پایان می رسانند.

هزینه زندگی و شهریه و تحصیل در هنگ کنگ

اغلب افراد تصور می کنند زندگی در یک کلان شهر شلوغ همچون هنگ کنگ ارزان نیست اما این طور نیست زیرا هزینه های تحصیل، خوراک، پوشاک، حمل و نقل، بهداشت و درمان و سایر هزینه ها بسیار ارزان تر از کشورهای اروپایی و شمال آمریکا می باشد علاوه بر این به دانشجویان نیز کارت های تخفیفی نیز داده می شود که هزینه ها کاهش می دهد. هزینه هایی همچون: مواد غذایی، تفریح، حمل و نقل، پوشاک و…. در ماه مبلغی حدود 6500 دلار در بر دارد که این مبلغ با توجه نحوه زندگی هر فرد ممکن است کمتر یا بیشتر شود و هزینه اقامت نیز اگر دانشجویان خوابگاه های دانشگاه را برای اقامت انتخاب کنند میبایست در هر ترم مبلغی حدود 650 دلار پرداخت نمایند و اگر تمایل به اجاره منزلی مستقل داشته باشند در ماه مبلغی حدود 2000 دلار باید پرداخت نمایند که این هزینه با توجه به ساختمان و محله متفاوت می باشد.

مدارک لازم جهت اخذ ویزای تحصیلی هنگ کنگ عبارتند از :

1- کارت شناسایی
2- گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار
3-آخرین مدرک تحصیلی به همراه ریز نمرات
4- معرفی یک حساب بانکی با موجودی برابر با هزینه یکسال اقامت در هنگ کنگ
5- گواهی پزشکی سلامت
6- گواهی عدم سوء پیشینه
تایید مدارک توسط سفارت

پذیرش  وکالت و مشاوره در خرید و اجاره املاک و مستغلات در کشور هنگ کنگ

 

یکی راههای کمک به اخذ اقامت کشور هنگ کنگ  خرید املاک و مستغلات مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی ، کشاورزی برای زندگی و همچنین دفتر کار برای ثبت شرکت و شریک تجاری است.
موسسه حقوقی و بین المللی سپند آفرین  یسنا مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز مشاوره و وکالت در  خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط در کشور هنگ کنگ  می باشد .  و همچنین این موسسه  تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور   هنگ کنگ  برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد.

پذیرش  وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور هنگ کنگ

موسسه حقوقی بین المللی سپند آفرین یسنا   با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور   هنگ کنگ  به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرش وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور  هنگ کنگ  .
2- پذیرش وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور هنگ کنگ  و بلعکس .
3- پذیرش وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از هنگ کنگ    به ایران و بلعکس .
4- پذیرش وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور هنگ کنگ  .
5- پذیرش وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور هنگ کنگ  برای ایرانیان .

پذیرش  و کالت و مشاوره در خدمات بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در کشور هنگ کنگ

موسسه حقوقی بین المللی سپند آفرین  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور هنگ کنگ  به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرش و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور هنگ کنگ .
2- پذیرش وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور هنگ کنگ  .
3- پذیرش وکالت و مشاوره در صدور ( LC ) ضمانت نامه بانکی در کشور هنگ کنگ  .
4- پذیرش وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور هنگ کنگ .
5- پذیرش وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و هنگ کنگ  .

خدمات موسسه حقوقی و بین المللی سپند آفرین یسنا در کشور هنگ کنگ شامل موارد زیر می شود:

1- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور  هنگ کنگ .
2- اخذ گواهی بانکی در کشور  هنگ کنگ.
3- افتتاح حساب بانکی بنام شرکت هنگ کنگی ثبت شده در کلیه مناطق کشور هنگ کنگ .
4- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور  هنگ کنگ .
5- اخذ بیمه سلامت کشور هنگ کنگ .
6- اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده هنگ کنگی  در کلیه مناطق کشور هنگ کنگ .
7- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت  هنگ کنگی در کلیه مناطق کشور   هنگ کنگ .
8- اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور  هنگ کنگ برای اشخاص حقیقی و حقوقی
9- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور  هنگ کنگ .
10- – خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور  هنگ کنگ .
11- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در کشور هنگ کنگ  توسط سرمایه گذار
12- آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در  کشور هنگ کنگ .
13- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور  هنگ کنگ (اتحادیه اروپا ، شینگن ) به اشخاص حقیقی و حقوقی
14- نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور هنگ کنگ .
15- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور هنگ کنگ .
16- درخواست بیمه اجتماعی کشور هنگ کنگ .
17–تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور هنگ کنگ .
18- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور هنگ کنگ .
19- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور هنگ کنگ .
20- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور هنگ کنگ .
21- دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور هنگ کنگ .
22- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور هنگ کنگ .
23- دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور هنگ کنگ .
24- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور هنگ کنگ .
25- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور هنگ کنگ  در تهران ( کشور جمهوری اسلامی ایران )
26- امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور هنگ کنگ .
27- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای هنگ کنگ .
28- ساپورت و کمک خریدار به مدت 90 روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور هنگ کنگ .
29- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور هنگ کنگ .
30- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب،برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور هنگ کنگ .
31- اخذ ویزا ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور هنگ کنگ .
موسسه حقوقی بین المللی سپند آفرین  یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.