قطر،مهاجرت ، وکالت ، اقامت ، ثبت شرکت ، تحصیلی ، اخذ نمایندگی ، خرید و اجاره ملک ، سرمایه گذاری ، بازرگانی ، خدمات بانکی ، خدمات ارزی ، خدمات بیمه ای

اخذ اقامت قطر ، اخذ ویزای قطر ، قبول وکالت قطر ، مهاجرت قطر ، ثبت شرکت قطر ، گرفتن شریک قطر ، اخذ نمایندگی بین المللی قطر ، سرمایه گذاری قطر ، خرید و اجاره ملک قطر ، ویزای تحصیلی قطر ، ویزای کاری قطر ، امور بازرگانی قطر ، صادرات و واردات قطر ، خدمات بانکی و ارزی قطر ، نقل و انتقالات مالی ارزی قطر ، خدمات بیمه ای قطر ، رفع دیپورتی قطر ، رفع ریجکتی قطر ( شهرهای دوحه ،  ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره )
برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید 
   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com
 (نقش وکیل و مشاورخوب این است که احتمال خطاها را کم کند و در تصمیم گیری درست شما را یاری نماید )

 موسسه حقوقی بین المللی سپند آفرین  یسنا آمادگی پیگیری تمامی امور حقوقی ایرانیان در  کشور  قطر ( شهرهای دوحه ،    ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره ) را دارد .خدمات حقوقی ( گرفتن وکیل و مشاور ) از آن جهت ضروری می باشد که در حال حاضر تعداد  زیادی از ایرانیان به دلایل مختلف  در کشور کشور  قطر ( شهرهای دوحه ،    ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره ) زندگی می کنند و به دلیل تعلق مادی و معنوی نیازمند دریافت خدمات حقوقی و پیگیری امور در مراجع قضایی و اداری هستند.

 خدماتی این  موسسه حقوقی و بین المللی سپند آفرین  یسنا قادر به انجام آن در کشور  قطر ( شهرهای دوحه ،    ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره )  می باشد به شر ذیل می باشد :

1- پذیرش  وکالت و مشاوره در اخذ انواع ویزای کشور  قطر
2- پذیرش  وکالت و مشاوره در اخذ اقامت کشور  قطر
3- پذیرش  وکالت و مشاوره در رفع ریجکتی ( ریجکت شدن ) از سفارت کشور کشور  قطر
4- پذیرش  وکالت و مشاوره در رفع اخراج شدن ( دیپورت ) کشور  قطر
5- پذیرش  وکالت و مشاوره در ثبت شرکت در کشور  قطر ( شهرهای دوحه ، ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره )
6- پذیرش  وکالت و مشاوره در ثبت شعبه در کشور  قطر ( شهرهای دوحه ، ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره )
7- پذیرش  وکالت و مشاوره در گرفتن شریک تجاری در کشور  قطر ( شهرهای دوحه ، ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره )
8- پذیرش  وکالت و مشاوره در امور بازرگانی و تجاری ( صادرات و واردات ، حمل و نقل بین المللی ، امور گمرکی و ترخیص کالا ، تنظیم قراردادهای بین المللی ) در کشور  قطر ( شهرهای دوحه ، ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره )
9- پذیرش  وکالت و مشاوره خرید و پیش خرید و اجاره املاک و مستغلات  مسکونی و اداری و تجاری در کشور  قطر ( شهرهای دوحه ، ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره )
10- پذیرش  وکالت و مشاوره در کلیه خدمات بانکی و نقل و انتقالات ارزی در کشور  قطر ( شهرهای دوحه ، ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره )
11- پذیرش  وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی و جزایی در کشور  قطر ( شهرهای دوحه ، ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره )
عدم آگاهی اشخاص از مسائل مهاجرتی ، قضایی و حقوقی در زندگی روز مره که موجب تشکیل پرونده‌های قضایی غیرضروری، سردرگمی در محاکم قضایی و در نهایت افزایش ضرر و زیان و حتی ورشکستگی آنان میشود ، برای ارتقای آگاهی‌های حقوقی و صرفه جویی در وقت و هزینه و انجام کلیه معاملات با مراجعه با موسسه  حقوقی بین المللی  سپند آفرین یسنا می توانید با خیال آسوده به نتیجه دلخواه خود برسند.
موسسه حقوقی بین المللی سپند آفرین  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص کلیه دعاوی حقوقی و کیفری ( جزائی ) و دفاع از جرائم  ارتکابی و همچنین امور ( مهاجرت واخذ اقامت موقت و اخذ تابعیت مضاعف ، معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خدمات تسهیلاتی و بانکی، امور بازرگانی و غیره ) در کشور  قطر ( شهرهای دوحه ، ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره ) پذیرا می باشد.

پذیرش  وکالت و مشاوره در اخذ  اقامت کشور  قطر ( شهرهای دوحه ،ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره )

موسسه حقوقی بین المللی سپند آفرین  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت در کشور  قطر ( شهرهای دوحه ،    ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره )  پذیرا می باشد.
سرمایه گذاری و  تاسیس شرکت تجاری در کشور  کشور  قطر ( شهرهای دوحه ،    ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره ) یکی از راههای سریع و آسان اخذ اقامت در این کشور می باشد. شخص اقدام کننده می تواند به همراه کلیه اعضای خانواده خود برای این اقامت اقدام نماید.

پذیرش وکالت و مشاوره در اخذ انواع اقامت در کشور  قطر ( شهرهای دوحه ،ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره )

روشهای گرفتن اقامت کشور قطر
1- اقامت کشور قطر بصورت سرمایه گزاری
2-اقامت کشور قطر از طریق ثبت شرکت و گرفتن شریک تجاری
3- اقامت کشور  قطراز طریق ازدواج
4-اقامت کشور  قطراز طریق خرید ملک
5- اقامت کشور قطربا استفاده از ویزای کار

پذیرش  وکالت و مشاوره در اقامت کشور  قطر   از طرق سرمایه گذاری

 

 موسسه حقوقی بین المللی سپند آفرین  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در کشور قطر پذیرا می باشد.
کشور قطر   بعنوان بزرگترین و پویا ترین قطب اقتصادی جهان  ، همیشه بعنوان یک مکان سرمایه گذاری بسیار مناسب برای سرمایه گذاران شخصی یا شرکت های بین المللی به حساب می آید
کشور قطر از ثروتمند ترین کشورها از نظر وجود مقدار قابل توجهی نفت، ذخایر، سیستم های زیر ساختی عالی و سیاست های به کار گرفته شده جهت دسترسی به بازارهای آزاد اقتصادی می باشد. کشور قطر از اعضای سازمان تجارت جهانی (WTO ) می باشد، دیگر سازمان های مالی در قطر بانک هایی با ساختار پیچیده و کامل را به سرمایه گذاران پیشنهاد می کنند. در سال های اخیر اقتصاد قطر رشد 10 درصدی قابل توجهی داشته است، قانون13 سرمایه گذاران خارجی در سال 2000 نقش مهمی در تحریک رشد اقتصادی ایفا کرد. چرا که این قانون مجوز 100% فعالیت در بخش های کشاورزی، تولید، سلامت، آموزش و گردشگری را به سرمایه داران داد، همچنین این قانون انگیزه های قابل توجهی مانند: آزادی در بازگشت تمام سود به کشور مادری، را در افراد ایجاد کرد.
حکومت امیر نشین قطر، اقتصادی کاملا وابسته به گاز طبیعی دارد؛ و بزرگترین صادر کننده گاز طبیعی (LNG) به جهان است و به دلیل پیش دستی در بهره برداری از میدان گازی پارس جنوبی و استفاده از ابزارآلات پیشرفته استخراج، استفاده بیشتری از این منبع نموده و به رشد سریع اقتصادی دست یابد.
در مقابل، تولیدات نفتی قطر، بسیار کمتر از ایران بوده و روزی تنها حدود نیم میلیون بشکه نفت تولید میکند که عمده فروش آن نیز به کشورهای آسیایی مانند ژاپن می باشد.
سایر تولیدات قطر بیشتر در حوزه صنایع میباشند، به طوری که 81 درصد تجارت قطر در حوزه صنعت، حدود 8 درصد  در زمینه خدمات و 2 درصد باقی در بخش کشاورزی میباشد و این به این معنی است که قطر سالانه حجم کلانی از محصولات کشاورزی و مواد غذایی مورد نیاز خود را از کشورهای مختلف وارد می‌کند. نیمی از مواد خوراکی مصرفی قطر از مرزهای زمینی این کشور با عربستان وارد می‌شود.
  به طور کلی حجم مبادلات تجاریبین ایران و قطر  نیز خیلی زیاد نیست و به کمی بیشتر از 100 میلیون دلار می رسد که البته در این میان سهم ایران از صادرات بسیار بیشتر از واردات است.
عمده صادرات ایران به قطر را محصولات معدنی، انواع کفپوش، زعفران و پسته تشکیل می دهد و البته بخشی از این صادرات نیز مربوط به حیوانات زنده است که در مجموع حجم صادرات در سال گذشته به کشور قطر به بیش از 89 میلیون دلار رسیده است.
از سوی دیگر میزان واردات از قطر در همین مدت نیز حدود 18 میلیون دلار بوده که مهم ترین کالاهای وارداتی از این کشور محصولات خونی و مکمل های دارویی بوده است. از طرف دیگر این وضعیت می‌تواند برای قطر یک فرصت تلقی شود، چراکه این کشور با عربستان رقابت اقتصادی دارد و ایران می تواند با استفاده از این فرصت، صادرات خود را به قطر گسترش دهد.

پذیرش وکالت و مشاوره در اقامت کشور قطر از طریق ثبت شرکت

 

 موسسه حقوقی و بین المللی سپند آفرین  یسنا با همکاری کارشناسان خبره و وکلای معتبر در حال فعالیت در  کشور  قطر   و با داشتن سالها تجربه در زمینه ثبث شرکت در کشور قطر  و گسترش فعالیت های تجاری و دریافت اقامت کشور قطر  و همکاری مستمر با شرکتها ، سازمانها و اتاق های بازرگانی در قطر و به عنوان نماینده برخی از آژانسهای جذب سرمایه گذاری  برای شما عزیزان آمادگی خود را اعلام می دارد .

شرایط اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در قطر ( شهرهای دوحه ، ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره )

 ثبت شرکت در قطر دارای مزایای بسیار زیادی می باشد از افتتاح حساب بانکی بین المللی گرفته تا اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در قطر ، همگی امکان پذیر می باشد.

 مزایای ثبت شرکت در قطر ( شهرهای دوحه ،ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره )

1- پرداخت هیچگونه مالیات بر درآمد یا کسری های قابل پرداخت به تامین اجتماعی در خصوص اخذ دستمزد و یا حقوق
2- پرداخت هیچگونه مالیات برای امر صادرات و واردات و یا پرداخت مالیات 5 درصدی.
3- به سرمایه گذاران خارجی مجوز کامل برگشت سود و سرمایه در خارج از کشور به ارز خارجی را می دهد.
4- مالیات بر همکاری های خارجی شرکت ها 10 درصد می باشد. ( با توجه به قانون تصویب شده در 1 ژانویه 2010 ).
5- فعالیت های زیر ساختی در حال توسعه
6- هنر ایجاد فعالیت های زیر ساختی مانند ارتباطات از راه دور
7- نمایشگاه های بین المللی عالی و سالن های کنفرانس بسیار زیبا
8- ایجاد اداره ها و مکان های اقامتی با کیفیت بسیار عالی
9- نیروی کار ارزان و فرایند استخدام بسیار راحت
10- وجود هتل، بیمارستان های مجلل، مدارس و مراکز خرید
 برای اشخاص حقوقی و حقیقی  که قصد حضور بازرگانی در قطر را دارند، گزینه های انتخابی بسیاری مانند تاسیس شرکت با مسئولیت محدود (LLC) در نظر گرفته شده است، وجود یک یا چند شریک ملی، کسانی که مقدار سرمایه آنان نبایستی کمتر از 51 در صد باشد برای تاسیس این شرکت الزامی می باشد. توجه داشته باشید که نیازی نیست که سود حاصل از شراکت به صورت یکسان منعکس شود. لذا سرمایه گذارن خارجی که قصد راه اندازی تجارت در قطر را دارند میبایست در شورای KMD که برای راه حل های خاص طراحی شده است و کمک بسیاری در راه اندازی تجارت در کمتر از یک ماه به افراد می کند شرکت کنند.
راه حل های شورای KMD در خصوص همکاری با سرمایه داران محلی و شرکا و مشخصات شرکت های خارجی که به این خدمات نیاز دارند می باشد.

به طور کلی تمام گواهی ها توسط وزیر تجارت صادر می گردد. اگرچه گواهی صادر شده برای برخی از گروه ها به تایید وزیران خاص و یا دیگر مقامات نیاز دارد.

1- شرکت های صنعتی – میبایست تاییدیه از وزارت انرژی و صنعت را دست داشته باشند.
2- شرکت های حقوقی – میبایست تاییدیه از وزارت دادگستری را دست داشته باشند.
3- موسسات آموزشی – میبایست تاییدیه وزارت آموزش و پرورش را در دست داشته باشند.
4- سازمان های بهداشت و سلامت – میبایست تاییدیه وزارت بهداشت را در دست داشته باشند.
5- شرکت های گردشگری – میبایست تاییدیه از مقامات گردشگری قطر را در دست داشته باشند.

برای نوشتن بیزنس پلن یا برنامه تجاری برای ثبت شرکت در قطر باید موراد زیر را در نظر گرفت:

 

1- خلاصه ی کارهای اجرایی اولیه و اهداف کسب و کار
2- انتظاراتی که از محصولات و خدمات می رود
3- تعیین تیم مدیریت
4- نوع سهام شرکت و همچنین شرایط خرید سهام شرکت بایستی مشخص گردد.
5- برآوردهای مالی و هزینه ها:
6- هزینه ثبت شرکت
7- هزینه نگهداری سالانه شرکت
8- تمکن یا ساپورت مالی برای ثبت شرکت

 ساختارهای حقوقی برای راه اندازی تجارت در قطر

قانون قطر اظهار دارد که کل سهام برای فعالیت در شرکت های بازرگانی نبایستی کمتر از 51 درصد باشد که به معرفی هفت گروه از سازمان تجاری می پردازد، سازمان هایی که با توجه به قانون 13 تجارت در سال 2000 و یا قانون 1 تجارت در سال 2010 قابل تاسیس می باشند. سازمان هایی که برای تاسیس به سهامداران، مدیران، حداقل سرمایه ذکر شده و طی کردن مراحل حقوقی نیاز دارند. 7 گروه از سازمان های تجاری که توسط قانون تعریف شده اند عبارتند از :

شرکت مشارکتی ساده :

از اصلی ترین شکل توافقنامه تجاری می باشد که با همکاری دو یا چند فرد صورت می گیرد که هدف اصلی آن انجام فعالیت های تجاری در قطر می باشد. ناگفته نماند که مسئولیت شرکا محدود نمی باشد و نام تجاری شرکت می تواند بر اساس نام شرکا انتخاب گردد.

شرکت با همکاری مشترک :

این شرکت همانند شرکت های ساده می باشد، اگرچه شرکت با همکاری مشترک دو نوع شریک ذکر شده در زیر را در بر می گیرد : 1- شرکای شریک 2- شرکای امین ( مورد اعتماد )

شرکت با سرمایه گذاری مشترک :

 این نهاد از دو یا چند فرد برای همکاری در خصوص پیشبرد پروژه ها تشکیل شده است. شرکت با سرمایه گذاری مشترک، یک نهاد متحد و بدون اشخاص حقوقی می باشد.

شرکت سهامی عمومی :

شرکت سهامی عمومی با عنوان شرکت سهامی یا شرکت سهامی قطری شناخته می شود. این شرکت متغیرهای شناخته شده مختلفی مانند : 1- افتتاح شرکت سهامی عمومی 2- شرکت سهامی خصوصی یا شرکت با مسئولیت محدود را در بر می گیرد.

شرکت سهامی خاص با مسئولیت محدود :

این شرکت به وجود حداقل دو یا چند شریک یا حداقل چهار شریک مورد اعتماد نیاز دارد، حداقل سرمایه برای راه اندازی این شرکت 1000000 ریال ( ریال قطر ) می باشد.

شرکت  تضامنی :

شرکت تضامنی شرکتی است که امور تجارتی بین دو یا چند نفر با مسئولیت محدود تشکیل می شود.

شرکت با مسئولیت محدود در قطر :

این شرکت، یکی از رایج ترین نهاد های در حال فعالیت در قطر می باشد.

شرکت راه اندازی شده :

شرکت راه اندازی شده، شرکت های سهامی یا شرکت با مسئولیت محدود را در بر می گیرد، شرکتی که تسلط مالی و مدیریتی کامل بر شرکت هایی با حداقل 51 در صد سرمایه را دارد. حداقل سرمایه برای راه اندازی این شرکت 10 میلیون ریال ( ریال قطر ) می باشد.
علاوه بر 7 گروه ذکر شده در فوق، LLC های رایجی برای سرمایه گذاری های خارجی مورد استفاده واقع می شوند.

اقدام مهم برای ثبت شرکت در قطر عبارتند از :

1- شناسایی کامل ملت قطری به عنوان یک شریک، آماده کردن مدارک مورد نیاز و طی کردن مراحل در خواست مالکیت تجاری 100 درصدی در وزارت تجارت و معاملات
2- انتخاب نام قابل تایید برای راه اندازی شرکت جدید
3- مجوز فعالیت های تجاری شرکت جدید
4- افتتاح حساب بانکی با حداقل 200000 ریال ( ریال قطری) سرمایه

تهیه مقاله در خصوص همکاری های شرکت

1- ارائه مدارک مورد نیاز و در خواست گواهی فعالیت های تجاری از وزارت دادگستری
2- آماده کردن مدارک مورد نیاز و طی کردن مراحل درخواست ثبت شرکت توسط اتاق بازرگانی
3- آماده کردن مدارک و طی کردن مراحل درخواست ثبت شرکت توسط وزیر تجارت و معاملات
4- آماده کردن مدارک و طی کردن مراحل در خواست برای اخذ گواهی از شهرداری
5- آماده کردن مدارک و دادن درخواست برای اخذ کارت مهاجرت برای شرکت
زمانی که شرکت ثبت شد و مجوز ثبت تجارت صادر شد، سرمایه موجودی قابل انتشار به مدیران شرکت یا مدیران کلی با هدف راه اندازی شرکت می باشد.

پذیرش وکالت و مشاوره در اخذ ویزای کشور قطر

 

موسسه حقوقی بین المللی سپند آفرین  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ انواع ویزا در کشور قطر ( شهرهای دوحه ،    ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره )   پذیرا می باشد.

ویزای کار در کشور قطر( شهرهای دوحه ، ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره )

قطر کشوری عربی است که در جنوب غربی قاره  آسیا و در شرق شبه‌جزیره عربستان، در خاورمیانه و در بخش جنوبی خلیج فارس واقع شده‌است. قطر خود شبه‌جزیره‌ای کوچک‌تر واقع در شبه جزیره  عربستان است که خلیج فارس آن را از غرب و شمال و شرق در بر گرفته‌است. پایتخت این کشور دوحه است. قطر مرز مشترک زمینی با عربستان سعودی، و مرز دریایی با کشورهای بحرین و امارات متحده عربی دارد.

ویزای کار در کشور قطر ( شهرهای دوحه ، ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره )

متقاضیان کار در کشور قطر ( شهرهای دوحه ،    ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره ) حتی اگر بعنوان وابستگان فردی دیگر بخواهند در این کشور کار کنند باید حتما ویزای کار داشته باشند .برای شروع مراحل و ارائه درخواست نیاز به یک اسپانسر در کشور قطر خواهید داشت.بدلیل اینکه تمام مشاغل ملی در کشور قطر متعلق به ساکنین آن است شما باید کارفرمایی داشته باشید که برای اقامت کاریتان در این کشور بعنوان اسپانسرتان در نظر گرفته شود.شما باید این مراحل را قبل از ورود به کشور قطر انجام دهید.
بعد از یافتن اسپانسر و پیشنهاد شغلی مراحل ارائه درخواست اقامت شما آغاز می شود و بطور معمول دو تا شش هفته طول خواهد کشید.اگر در طول مدت اقامت این کشور را ترک نمایید مجددا باید این مراحل را انجام دهید و درخواست ویزا نمایید.اگر قبل از اقدام قصد بازدید از محیط کار و این کشور را دارید کارفرما برایتان یک ویزا با اعتبار دو هفته در نظر خواهد گرفت که به دو هفته دیگر نیز قابل تمدید است.

 ویزای کار در کشور قطر ( شهرهای دوحه ، ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره )

 اعتبار ویزای اقامت قطر به مدت دو سال است اما در بعضی مواقع ممکن است بطور شش ماهه باشد.هنگامی که هنوز اعتبار ویزای شما به پایان نرسیده است باید برای تمدید آن اقدام نمایید.بهتر است این کار در ماه آخر اعتبار ویزایتان انجام گردد.
فردی که دارای ویزای کار کشور قطر است می تواند اسپانسر همسر و فرزندانش برای اقامت در کشور شود.

 پذیرش  وکالت و مشاوره در خرید و اجاره املاک و مستغلات در کشور فرانسه  قطر ( شهرهای دوحه ، ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره )

 یکی راههای کمک به اخذ اقامت کشور ( شهرهای دوحه ،    ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره )خرید املاک و مستغلات مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی ، کشاورزی برای زندگی و همچنین دفتر کار برای ثبت شرکت و شریک تجاری است.
موسسه حقوقی و بین المللی سپند آفرین  یسنا مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز مشاوره و وکالت در  خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط در کشور قطر( شهرهای دوحه ،    ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره )   می باشد .  و همچنین این موسسه  تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور  قطر  ( شهرهای دوحه ،    ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره ) برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد.

پذیرش  وکالت و مشاوره  در اخذ ویزای تحصیلی کشور قطر

 موسسه حقوقی بین المللی سپند آفرین یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ ویزای تحصیلی در کشور   قطر پذیرا می باشد.

شرایط اعزام دانشجو و تحصیل در قطر

بسیاری افراد جهت مهاجرت به قطر معمولا از طریق تحصیل در قطر اقدام می کنند، که پس از اخذ اقامت تحصیلی و اخذ پذیرش تحصیل در قطر نسبت به اخذ تابعیت یا شهروندی قطر میتوانند اقدام کنند، البته شایان ذکر است این روش یکی از روش های مهاجرت به قطر می باشد روش های دیگر نظیر ویزای کار در قطر و سرمایه گذاری در قطر نیز وجود دارند. تابعیت قطر از طریق تولد فرزند در قطر از این قاعده در این کشور وجود ندارد.

 دانشگاه های قطر

با وجود اینکه دانشگاه های بسیاری جهت تحصیل در قطر وجود دارد اما تنها یکی از آنان خصوصیات رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS را به خود اختصاص داده اند. به علاوه این دانشگاه رتبه های بالایی را از نظر فعالیت های آموزشی در منطقه عرب بدست آورده است.
 علاوه بر تمامی موسساتی که در این منطقه وجود دارد، کشور قطر خانه بسیاری از دیگر شعب دانشگاهی و دیگر موسسات خواهد بود. این درحالیست که تمامی این دانشگاه ها در ” شهر آموزش ” تجمع یافته اند. باید بدانید که کشور قطر میزبان بسیاری از دانشگاه های آمریکایی نظیر : دانشگاه Weill Cornell، کالج پزشکی در شهر George قطر، مدرسه روزنامه نگاری و دانشگاه Medill در شمال غربی قطر، دانشگاه Carnegie Mellon در قطر، دانشگاه Virginia در قطر ( مدرسه هنر ) و دانشگاه تگزاس A&M در قطر خواهد بود.
دیگر موسسات آموزشی در شهرهای قطر مواردی نظیر : آکادمی قطر، مدرسه بین المللی مهندسین، شعب دانشگاه های کانادا ( دانشگاه Calgary ) در قطر، کالج شمال جزیره، مدارس تجاری ( HEC پاریس ) اروپایی و UCL انگلیسی را در بر خواهند گرفت.
 شهرهای آموزشی قطر نه تنها امکانات آموزشی بسیاری را در اختیار افراد قرار می دهند بلکه فرصت های بسیاری نظیر برقراری ارتباط با ساختمان های صنعتی و استفاده از دیگر امکانات آموزشی در قطر نظیر : پارک علم و فناوری و موسسه سیاست های قطر ( RAND ) را برای افراد فراهم می کنند. باید بدانید که مرکز تحقیقات ملی در قطر و شهرهای آن وجود خواهد داشت.
باید بدانید که اوج نوآوری های آموزشی جهان ( WISE ) توسط کشور قطر صورت گرفت. چرا که این کشور در سال 2009 به ساخت پایه های علوم، آموزش و توسعه انجمن های علمی مبادرت ورزید، به علاوه این کشور با هدف راه یافتن نوآوری به مناظر آکادمی و بحث در خصوص عناوین آموزشی در قطر و ماورای آن شروع به کار کرد.

دانشگاه های برتر قطر

این مسئله بسیار روشن است که قطر در رابطه با دراختیار قرار دادن فرصت های آموزشی هیچگونه کوتاهی نمی کند. این درحالیست که این منطقه دانشگاه های ارشد بسیاری را در خود جای داده است. رتبه بندی های اخیر دانشگاه های QS نشان می دهد که منطقه عرب رتبه 11 را در این منطقه بدست آورده است.
بسیاری از دانشگاه های قطر در شمال کشور قطر و به عبارتی دیگر در پایتخت قطر ( شهر دوحه ) واقع شده اند. باید بدانید که دانشگاه دولتی قطر حدود 16000 دانشجو را در خود جای داده است. برنامه های آموزشی این مدارس آکادمی برای گرایش هایی نظیر ( علوم طبیعی، مهندسی و تجارت ) به زبان انگلیسی و برای گرایش هایی نظیر : ( هنر، آموزش و علوم اجتماعی ) به زبان عربی خواهد بود. ناگفته نماند که دانشکده حقوق، علوم اسلامی، تجارت و اقتصاد، مهندسی، داروسازی و آموزش در این کشور یافت خواهد شد. امکانات آموزشی دانشگاه تحقیقاتی قطر مواردی نظیر : آزمایشگاه ها، تجهیزات فناوری، کتابخانه ها، نسخه های خطی کمیاب و گردشگری های علمی دریایی را در بر خواهد گرفت. بنابراین زبان تحصیل در قطر عربی و انگلیسی می باشد.
 در خصوص ساختار دانشجویی فعلی در قطر باید گفت که حدود 65 درصد از دانشجویان متعلق به ملت قطر و 35 درصد مهاجران مقیم در قطر خواهند بود. ناگفته نماند که جمعیت کثیری از آنان ( 70 درصد ) خانم می باشند. بورسیه تحصیلی به دانشجویان خارجی تعلق نمیگیرد بنابراین تحصیل در قطر رایگان نیست.

شهرهای دانشجویی قطر

باید بدانید که کشور قطر خانه بسیاری از شبکه های تلویزیونی و میزبان 2022 جام جهانی FiFA خواهد بود. لذا این جای تعجب نیست که این کشور کوچک مبحث بین المللی بودن را به خود اختصاص داده باشد.
این کشور کوچک یکی از سالم ترین GDP ها در سیاره را به خود اختصاص داده است. باید بدانید که ثروت عظیم کشور قطر به دلیل صادر کردن نفت خواهد بود، چرا که این تجارت سودمند به تنهایی حدود 30 درصد از کل تولید ناخالص داخلی را در بر می گیرد. این امر به معنای این است که کشور قطر یکی از بزرگترین خریداران نیرو در جهان می باشد این درحالیست که این کشور توسعه های اقتصادی خود را حتی در چین گسترانیده است.

 شرایط اخذ ویزای دانشجویی قطر

اگر شما قصد تحصیل در قطر در مدت زمان کوتاهی را در سر دارید، شما ملزم به اخذ ویزای گردشگری به محض رسیدن به فرودگاه دوحه خواهید بود. ناگفته نماند که این امر در خصوص دیگر کشورها نظیر : انگلستان، آمریکا، استرلیا، سنگاپور و هنگ کنگ نیز صدق می کند. شهروندان کشورهای خلیجی نظیر : عربستان صعودی، کویت، بحرین، عمان و امارات متحده عربی نیازی به اخذ ویزا جهت ورود به کشور قطر نخواهند داشت. هزینه ویزای گردشگری جهت اقامت 30 روزه حدود 105 ریال قطر ( 30 دلار آمریکا ) خواهد بود. این هزینه به محض ورود به قطر بایستی پرداخت گردد و پس از گذشت 30 روز قابل تمدید می باشد.

پذیرش  وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور قطر ( شهرهای دوحه ، ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره )

 

موسسه حقوقی و  بین المللی سپند آفرین  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  قطر ب( شهرهای دوحه ،    ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره )ه شرح ذیل می باشد:
1- پذیرش  وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور  قطر ( شهرهای دوحه ، ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره )
2- پذیرش  وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور قطر ( شهرهای دوحه ، ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره )و بلعکس .
3- پذیرش  وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از کشور قطر به ایران و بلعکس .
4- قبول وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور قطر ( شهرهای دوحه ،    ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره )
5- پذیرش  وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور قطر  برای ایرانیان .

پذیرش  وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در کشور قطر ( شهرهای دوحه ، ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره )

موسسه حقوقی بین المللی سپند آفرین  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور قطر  ( شهرهای دوحه ،  ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره ) به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرش و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور قطر ( شهرهای دوحه ، ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره )
2- پذیرش  وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور قطر ( شهرهای دوحه ،    ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره )
3- پذیرش  وکالت و مشاوره در صدور ( LC ) ضمانت نامه بانکی در کشور ( شهرهای دوحه ، ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره )
4- پذیرش وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور قطر ( شهرهای دوحه ، ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره )
5- پذیرش  وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و قطر ( شهرهای دوحه ،ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره )

مبلغ شهریه و هزینه های زندگی در قطر

به طور کلی مبلغ شهریه توسط هر موسسه آموزشی در قطر مشخص خواهد شد. اغلب اوقات دانشجویان بومی قطر و دانشجویان غیر قطری ملزم به پرداخت شهریه ای یکسان خواهند بود. در برخی از مدارس نظیر : شهر آموزشی شعبه تگزاس A&M دانشجویان تحت حمایت ملزم به پرداخت نصف شهریه در مقایسه با دانشجویانی که تحت حمایت نیستند خواهند بود. این درحالیست که کل مبلغ پرداختی حدود 72100 ریال قطر ( 19800 دلار آمریکا ) برای هر ترم تحصیلی خواهد بود. به طور کلی یک سال آکادمی شامل دو ترم تحصیلی ( پاییز و بهار ) خواهد بود.
اگر شما قصد تحصیل در قطر و در شهر آموزش را در سر دارید شما ملزم به تحصیل در میان دانشجویان ثبت نام شده خواهید بود. لذا از شما انتظار می رود که در دوره های اضافی که توسط موسسات تعیین می گردد شرکت نمایید.
برای مثال در کشور قطر دانشجویان مقطع کارشناسی ملزم به پرداخت 800 ریال قطر برای هر ساعت آموزش خواهند بود، مبلغی که معادل با 9600 ریال قطر ( 2650 دلار آمریکا ) برای هر ترم می باشد. این درحالیست که دانشجویان گرایش مهندسی ملزم به پرداخت 1000 ریال قطر برای هر ساعت آموزش و به طور کلی 12000 دلار قطر ( 3300 دلار آمریکا ) برای هر ترم خواهند بود. اگر شما یک دانشجوی پزشکی و مشغول تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در قطرهستید شما ملزم به پرداخت شهریه ای بیشتر خواهید بود این درحالیست که در ابتدا ( سال اول تحصیلی ) شما ملزم به پرداخت 60000 ریال قطر ( 16500 دلار آمریکا ) و در سال های بعد ( سال چهارم تحصیل ) 90000 ریال قطر ( 24700 دلار آمریکا ) و برای سال های پنجم و ششم ( آموزش بالینی ) حدود 120000 ریال قطر ( 33000 دلار آمریکا ) خواهید بود.

خدمات موسسه حقوقی و بین المللی سپند آفرین یسنا  شامل موارد زیر می شود:

1- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور قطر ( شهرهای دوحه ،ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره )
2- اخذ گواهی بانکی در کشور قطر ( شهرهای دوحه ،ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره )
3- افتتاح حساب بانکی بنام شرکت قطری  ثبت شده در کلیه مناطق کشور قطر ( شهرهای دوحه ،ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره )
4- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور قطر ( شهرهای دوحه ، ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره )
5- اخذ بیمه سلامت کشور قطر ( شهرهای دوحه ، ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره )
6- اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده فرانسوی در کلیه مناطق کشور قطر ( شهرهای دوحه ، ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره )
7- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت قطری  در کلیه مناطق کشور قطر ( شهرهای دوحه ، م سعید ، دوخان ، الخور و غیره )
8- اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور قطر ( شهرهای دوحه ، ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره ) برای اشخاص حقیقی و حقوقی
9- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور قطر ( شهرهای دوحه ،ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره )
10- خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور قطر ( شهرهای دوحه ،ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره )
11- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در کشور قطر ( شهرهای دوحه ،ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره ) توسط سرمایه گذار
12- آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در کشور قطر ( شهرهای دوحه ،ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره )
13- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور قطر ( شهرهای دوحه ،ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره ) به اشخاص حقیقی و حقوقی
14- نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور قطر ( شهرهای دوحه ، ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره )
15- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور قطر ( شهرهای دوحه ،ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره )
16- درخواست بیمه اجتماعی کشور فرانسه قطر ( شهرهای دوحه ،ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره )
17- تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور قطر ( شهرهای دوحه ،ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره )
18- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور  قطر ( شهرهای دوحه ، ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره )
19- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور  قطر ( شهرهای دوحه ، ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره )
20- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور قطر ( شهرهای دوحه ، ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره )
21 – دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور قطر ( شهرهای دوحه ، ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره )
22- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور قطر ( شهرهای دوحه ، ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره )
23- دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور قطر ( شهرهای دوحه ، ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره )
24- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور قطر ( شهرهای دوحه ، ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره )
25- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور قطر  در تهران ( کشور جمهوری اسلامی ایران )
26- امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور قطر ( شهرهای دوحه ، ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره )
27- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای کشور  قطر ( شهرهای دوحه ، ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره )
28- ساپورت و کمک خریدار به مدت 90 روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور قطر ( شهرهای دوحه ، ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره )
29 – همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور قطر ( شهرهای دوحه ، ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره )
30- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب،برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور قطر ( شهرهای دوحه ، ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره )
31- اخذ ویزا ( اتحادیه اروپا شینگن ) ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور قطر ( شهرهای دوحه ، ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره )
گروه حقوقی و بین المللی موسسه سپند آفرین  یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.