بلغارستان، مهاجرت ، وکالت ، اقامت ، ثبت شرکت ، تحصیلی ، اخذ نمایندگی ، خرید و اجاره ملک ، سرمایه گذاری ، بازرگانی ، خدمات بانکی ، خدمات ارزی ، خدمات بیمه ای ، وقت سفارت ، گرفتن پاسپورت

اخذ اقامت بلغارستان (اروپا ،شینگن ) ، اخذ ویزای بلغارستان (اروپا ،شینگن) ، قبول وکالت بلغارستان (اروپا ،شینگن) ، مهاجرت بلغارستان (اروپا ،شینگن) ، گرفتن پاسپورت بلغارستان (اروپا ،شینگن) ، ثبت شرکت بلغارستان (اروپا ،شینگن) ، گرفتن شریک تجاری بلغارستان (اروپا ،شینگن) ، اخذ نمایندگی بین المللی بلغارستان (اروپا ،شینگن) ، سرمایه گذاری بلغارستان (اروپا ،شینگن) ، خرید و اجاره ملک بلغارستان (اروپا ،شینگن) ، ویزای تحصیلی بلغارستان (اروپا ،شینگن) ، ویزای کاری بلغارستان (اروپا ،شینگن) ، امور بازرگانی بلغارستان (اروپا ،شینگن) ، صادرات و واردات بلغارستان (اروپا ،شینگن) ، خدمات بانکی و ارزی بلغارستان (اروپا ،شینگن) ، نقل و انتقالات مالی ارزی بلغارستان (اروپا ،شینگن) ، خدمات بیمه ای بلغارستان (اروپا ،شینگن) ، رفع دیپورتی بلغارستان (اروپا ،شینگن) ، رفع ریجکتی بلغارستان (اروپا ،شینگن) ، گرفتن وقت سفارت کشور بلغارستان(شهرهای صوفیه، پلوودیو، وارنا، بورگاس، روسه، استارا زاگورا و غیره )
برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید 
   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com
 (نقش وکیل و مشاورخوب این است که احتمال خطاها را کم کند و در تصمیم گیری درست شما را یاری نماید )

 موسسه حقوقی بین المللی سپند آفرین   یسنا آمادگی پیگیری تمامی امور حقوقی ایرانیان در کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  را دارد .خدمات حقوقی ( گرفتن وکیل و مشاور ) از آن جهت ضروری می باشد که در حال حاضر تعداد  زیادی از ایرانیان به دلایل مختلف  در کشور  بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  زندگی می کنند و به دلیل تعلق مادی و معنوی نیازمند دریافت خدمات حقوقی و پیگیری امور در مراجع قضایی و اداری هستند.

 خدماتی این  موسسه حقوقی و بین المللی یسنا قادر به انجام آن در کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  می باشد به شر ذیل می باشد :

1- پذیرش  وکالت و مشاوره در اخذ انواع ویزای و گرفتن وقت سفارت کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
2- پذیرش  وکالت و مشاوره در اخذ اقامت کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
3- پذیرش  وکالت و مشاوره در رفع ریجکتی ( ریجکت شدن ) از سفارت کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
4- پذیرش  وکالت و مشاوره در رفع اخراج شدن ( دیپورت ) کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
5- پذیرش  وکالت و مشاوره در ثبت شرکت در کشور  بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
6- پذیرش  وکالت و مشاوره در ثبت شعبه در کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
7- پذیرش  وکالت و مشاوره در گرفتن شریک تجاری در کشور  بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
8- پذیرش  وکالت و مشاوره در امور بازرگانی و تجاری ( صادرات و واردات ، حمل و نقل بین المللی ، امور گمرکی و ترخیص کالا ، تنظیم قراردادهای بین المللی ) در کشور  بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
9- پذیرش  وکالت و مشاوره خرید و پیش خرید و اجاره املاک و مستغلات  مسکونی و اداری و تجاری در کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
10- پذیرش  وکالت و مشاوره در کلیه خدمات بانکی و نقل و انتقالات ارزی در کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
11- پذیرش  وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی و جزایی در کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
 عدم آگاهی اشخاص از مسائل مهاجرتی ، قضایی و حقوقی در زندگی روز مره که موجب تشکیل پرونده‌های قضایی غیرضروری، سردرگمی در محاکم قضایی و در نهایت افزایش ضرر و زیان و حتی ورشکستگی آنان میشود ، برای ارتقای آگاهی‌های حقوقی و صرفه جویی در وقت و هزینه و انجام کلیه معاملات با مراجعه با موسسه  حقوقی بین المللی  یسنا می توانید با خیال آسوده به نتیجه دلخواه خود برسند.
 موسسه حقوقی بین المللی حقوقی و بین المللی سپند آفرین  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص کلیه دعاوی حقوقی و کیفری ( جزائی ) و دفاع از جرائم  ارتکابی و همچنین امور ( مهاجرت واخذ اقامت موقت و اخذ تابعیت مضاعف ، معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خدمات تسهیلاتی و بانکی، امور بازرگانی و غیره ) در کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  پذیرا می باشد.

  پذیرش   وکالت و مشاوره در اخذ  اقامت کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  ( گرفتن پاسپورت )

موسسه حقوقی بین المللی سپند آفرین  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت در کشور  بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  پذیرا می باشد.

  روش های اخذ اقامت بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  عبارتند از :

 1- اخذ اقامت  بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  از طریق سرمایه گذاری
2- اخذ اقامت بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  از طریق ثبت شرکت
3- اخذ اقامت بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  از طریق تمکن مالی
4- اخذ اقامت بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  از طریق خرید ملک
5- اخذ اقامت بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  از طریق کار
6-  اخذ اقامت بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  از طریق تحصیل
7- اخذ اقامت بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  از طریق ازدواج

 مزایای اقامت کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

1- توانایی کار، اقامت و تحصیل در این کشور و در 27 کشور دیگر اتحادیه اروپا (انگلستان، آلمان، سوئد و غیره) بدون نیاز به ویزا
2- امکانات بیشتری برای پیشبرد کار، در بسیاری از مشاغل و دیگر فرصت های حرفه ای برای اولین بار برای شهروندان اتحادیه اروپا ارائه شده است
3-  دسترسی به مزایای پزشکی، از جمله بهداشت و درمان رایگان
4-  دسترسی به مزایای آموزشی، از جمله آموزش عالی رایگان
5- دسترسی به حقوق سرمایه گذاری مالی در دسترس تنها برای شهروندان اتحادیه اروپا
6- تکمیل آسان تر تمام نیازهای لازم برای خرید ملک در بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
7- توانایی انتقال تابعیت (بلغاری  و اتحادیه اروپا) به همه کودکان زیر 18 سال به صورت خودکار.

 پذیرش وکالت و مشاوره در اقامت کشور  بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  از طرق سرمایه گذاری ( گرفتن پاسپورت )

 

موسسه حقوقی بین المللی سپند آفرین   یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در کشور  بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” (شهرهای صوفیه، پلوودیو، وارنا، بورگاس، روسه، استارا زاگورا و غیره )  پذیرا می باشد.
 در برنامه سرمایه گذاری کشور بلغارستان، متقاضیان با پرداخت وجه سرمایه گذاری به مبلغ 170000 یورو (بدون برگشت) اقامت دائم کشور بلغارستان را برای خود و تمام خانواده اخذ میکنند. این مرحله از ابتدا تا پایان 6 تا 9 ماه بطول می انجامد. پس از پایان این مرحله متقاضیان به همراه خانواده و در صورت تمایل می توانند به بلغارستان رفته و در آنجا به کار، تحصیل و زندگی بپردازند.

 شرایط و مقررات استفاده از این برنامه سرمایه گذاری و کسب اقامت :

1- متقاضی نباید اقامت هیچیک از کشورهای عضو اتحادیه اروپا را داشته باشد.
2- داشتن گذرنامه معتبر.
3- ارزش خالص کل دارایی های متقاضی باید بیش از یک میلیون یورو 1,000,000€ باشد تا متقاضی بتواند از امکان سرمایه گذاری به همراه دریافت وام استفاده نماید. در صورت سرمایه گذاری کامل ارزش خالص کل داریی ها باید حداقل 511,292€ باشد
4- داشتن گواهی سرمایه گذاری و تٱیید سرمایه گذاری مستقیم خارجی برابر با 1,000,000 BGN معادل 511,292€ است. این سرمایه گذاری باید بر اساس روشهای قانونی، در اوراق ارزه دولتی تحت توافق نامه تضمین شده برای مدت ۵ سال باشد.
5- گواهی اثبات منبع درآمد برای دارایی ها و سرمایه های اعلام شده و.
6- تائید امضا وکالت نامه و توافق نامه سرمایه گذاری از طرف یکی از کنسول گری های دولت بلغارستان.
7-  پرداخت هزینه درخواست توسط متقاضی.
این برنامه دارای تعداد زیادی از مزایای منحصر به فرد زیر میباشد:
1- شما مقیم و شهروند یکی از کشور های اتحادیه اروپا می شوید و میتوانید از امکانات بینظیر شهروندی در یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا لذت ببرید.
2- روند کسب اقامت فقط بین ۶ تا ۹ ماه بطول خواهد انجامید که به نوبه خود یکی ازسریعترین برنامه های موجود در حال حاضر میباشد.
3- معافیت ویژه از ضرورت اقامت فیزیکی در بلغارستان . این شرط میتواند مهاجرت به بلغارستان را برایآندسته از متقاضیان به اخذ اقامت در یکی از کشورهای عضواتحادیه اروپا تبدیل به یک ویزاء دائم نماید و در عین حال متقاضیان میتوانند علیرغم داشتن اقامت دائم کشور بلغارستان ,کسب و کار خود را نیز حفظ نموده و احتیاجی به حضور فیزیکی متقاضی در بلغارستان وجود ندارد.
4- سرمایه گذاری تٱیید شده دولت امکان دست رسی به تٱمینات مالی از طرف بانک ها را فراهم می سازد
5- کل مزایای منحصر به فرد مقیمان اتحادیه اروپا شامل شما و خانواده تان خواهد شد اعو از سفر آزادانه به تمامی کشورهای عضو اتحادیه و امکان استفاده از مدارس و دانشگاه دولتی.
6- استفاده از پایین ترین نرخ مالیاتی و رایگان بودن مالیات بر تجارت و بازرگانی در بین کشور های عضو اتحادیه اروپا .
شرايط مورد نيازبرای تابعیت بلغارستان
سرمايه گذاران خارجی، بايد شرايط اقامت دائم خود را به مدت حداقل ۵ سال قبل ازدرخواست تابعيّت حفظ کنند. بدين جهت، سرمايه گذار خارجی، از تاريخ پر کردن فرم درخواست تابعيّت، واجد شرايط ماده ۱۲ قانون تابعيّت که به شرح زير است ميباشد:
1- داشتن سن قانونی ۱۸ سال
2- هرگز محکوميّت جنايی و نيز هيچگاه اتّهامات قضايی ازطرف دادگاه های بلغاری نداشته باشد، مگر اينکه برای چنين اتّهامی، جرم خود را ادا کرده باشد
علاوه بر اين، سرمايه گذاران بايد پرونده درخواست تابعيّت را کامل کنند وبرای آن، نيازمند گذراندن آزمايشهای پزشکی وامتحان زبان بلغاری هستند. روند قانونی برای کسب تابعيّت، ۳ ماه می باشد.
 متقاضیان برای واجد شرایط شدن برای درخواست برای اقامت، باید شهروندی خارج از اتحادیه اروپا باشند و باید نیازمندی های یکی از گزینه های سرمایه گذاری برای اقامت دائم بلغارستان زیر را براورده سازند:
تعهدات اقامت : بدون نیاز به تعهدات اقامت جسمانی
مسیر سریع برای تابعیت : گزینه مسیر سریع به سرمایه گذاران این امکان را می دهد تا با دو برابر کردن سرمایه خود برای تابعیت درخواست بدهند.
 نیازمندی های این گزینه از قرار زیر هستند:
داشتن حداقل یک سال وضعیت اقامت دائمی
دو برابر کردن سرمایه با قرار دادن 512000 در اوراق قرضه دولتی یا شعبه مرکزی یک شرکت بلغاری که یک پروژه سرمایه گذاری اولویتی را انجام می دهد ( به شکلی که در قانون ارتقای سرمایه گذاری تعریف شده است. )
حفظ سرمایه گذاری ثانویه به مدت یک دوره دو ساله
گزینه های تامین اعتبار برای متقاضیان واجد شرایط مهیا هستند. متقاضیان تابعیت برای شرکت کنندگان در برنامه تابعیت مسیر هموار تحت یک فرآیند سریع بررسی می شوند.

 پذیرش وکالت و مشاوره در اقامت کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  از طریق ثبت شرکت ( گرفتن پاسپورت )

 

 موسسه حقوقی و بین المللی سپند آفرین یسنا با همکاری کارشناسان خبره و وکلای معتبر در حال فعالیت در کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  و نیز با داشتن سالها تجربه در زمینه ثبت شرکت و  گسترش فعالیت های تجاری و دریافت اقامت از کشورهای  اروپایی  و همچنین همکاری مستمر با شرکتها ، سازمانها و اتاق های بازرگانی  کشورها در سراسر دنیا ،  آمادگی خود را جهت انجام پروسه های ثبت شرکت در کشور در بلغارستان (شهرهای صوفیه، پلوودیو، وارنا، بورگاس، روسه، استارا زاگورا و غیره ) و   دریافت اقامت برای شما عزیزان اعلام میدارد.
با ثبت  شرکت بین المللی خود درکشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  میتوانید کسب وکار خود را در سطح جهانی با هویتی کاملا بین المللی گسترس داده و از مزایای آن جهت افزایش سود شرکت و اخذ اقامت کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  برخوردار شوید.
 ثبت شرکت در بلغارستان شامل چندین مرحله است که برای شروع کسب و کار واجب است. اول از همه، شما باید تصمیم بگیرید که چه نوع نهادی که می خواهید ایجاد کنید. آژانس ملی سرمایه گذاری خارجی توصیه می شود صاحبان کسب و کار کوچک / متوسط برای باز کردن شرکت های مسئولیت محدود، به عنوان مثال OOD. یک گزینه دیگر، مناسب برای کسب و کارهای بزرگ، ایجاد یک AD است، یعنی شرکت سهامی.

 انواع شرکت ها در بلغارستان

OOD بلغاری

یک شرکت با مسئولیت محدود (OOD) برای کسب و کارهای متوسط و کوچک مناسب است. مسئولیت اعضای آن صرفا مشارکت آنها در سرمایه شرکت را پوشش می دهد. OOD بلغارستان دارای مزیت های قابل توجهی نسبت به شرکت های محدود (LLCs) تحت اختیارات قانونی دیگر است، زیرا هیچ حداقل سرمایه برای ادغام وجود دارد. بیشتر خارجی ها شروع یک کسب و کار در بلغارستان یک شرکت OOD را انتخاب کنید.
اسناد لازم برای ثبت OOD عبارتند از: مقالات و یادداشت انجمن (AoA و MoA به ترتیب). این مورد در مورد یک سهامدار مورد نیاز است. چنین شرکت هایی توسط مدیران اداره می شوند که توسط مجمع عمومی سهامداران (افسران اصلی نهاد) تعیین می شود. این شرکت باید یک نام منحصر به فرد با اختصار OOD در پایان داشته باشد.

بلغارستان شرکت سهامی است

شرکت سهامی بلغاری (AD) برای کسب و کارهای بزرگ مناسب است و باید توسط حداقل دو نفر یا افراد قانونی ایجاد شود. این شرکت باید در انتهای یک نام منحصر به فرد با اختصار AD داشته باشد. در مقایسه با OOD، AD نیاز به سرمایه حداقل BGN 0.51 1 (AD بسته) یا BGN 100 000 (باز AD) را در سهام BGN 100 هر یک فراهم می کند. (توجه داشته باشید: BGN 000 = EUR 50)
هر AD توسط قوانین شرکت تعریف شده است که عبارتند از نام، آدرس رسمی، اهداف کسب و کار، جزئیات مربوط به سهام و سهام سهام، مزایا و مزایای آنها، مراحل تعیین هیئت مدیره و هیئت نظارت، و اقدامات در صورت تغییر یا انحلال نهاد عامل مهم تشخیص باز از فرم بسته AD است که سابق می تواند سهام در بازار ارز را به فروش برساند.

 مالکیت بلغاری تنها

در بلغارستان، شرکت خصوصی تنها برای کارآفرینان واحد مناسب است. صاحب کسب و کار مسئولیت کامل بدهی های شرکت را بر عهده دارد و از سود کامل خود بهره مند است. برای سرمایه گذاری این نهاد حداقل سرمایه لازم نیست. در صورت انحلال، دارایی های شخصی صاحب کسب و کار محافظت نمی شوند و می تواند به ادعای آنها منجر شود.

مشارکت عمومی بلغارستان(شهرهای صوفیه، پلوودیو، وارنا، بورگاس، روسه، استارا زاگورا و غیره )

مشارکت عمومی دارای حداقل دو عضو مسئولیت نامحدود است، تحت یک نام واحد و اهداف اقتصادی یکسان متحد است. شبیه به مالکیت فردی، هر گونه دارایی شخصی خود را می توان در مورد الزامات در صورت انحلال باشد. مبنای این نوع نهاد توسط مقررات آن (AoA) تعریف شده است. این سند شامل اسامی و آدرسهای تمام شرکا، نام مشارکت (از جمله نام شرکا و پایان دادن به SD)، ارزش سهم هر سهم و نحوه تقسیم سود و زیان بین شرکا است.

مشارکت محدود بلغارستان(شهرهای صوفیه، پلوودیو، وارنا، بورگاس، روسه، استارا زاگورا و غیره )

مشارکت محدود شبیه به عمومی است. این شامل حداقل دو شرکای است که یکی از آنها دارای وضعیت عمومی است (یعنی مسئولیت کل بدهی شرکت و نگهداری تمام امتیازات تصمیم گیری بدون هیچ گونه تعهدی برای ایجاد سهم ثابت در سرمایه شرکت) و دیگری دارای وضعیت سکوت (یعنی مسئولیت محدود به مشارکت فردی خود، بدون قدرت تصمیم گیری و با دارایی شخصی محافظت شده در صورت انحلال). این نوع نهاد همچنین توسط AoA تعریف شده است که جزئیات مشارکت را مشخص می کند. نام شرکت باید از نام یک یا چند عضو اصلی تشکیل شده و به اختصار “KD” پایان یابد.

روش ثبت شرکت در بلغارستان(شهرهای صوفیه، پلوودیو، وارنا، بورگاس، روسه، استارا زاگورا و غیره )

روند واقعی ثبت نام یک شرکت بلغاری شامل تحویل اسناد محرمانه اسناد، پیوستن به پرونده و گواهی بانکی برای تسویه سرمایه اولیه است. روند پیش نویس دفتر اسناد رسمی به ثبت شرکت در اتاق بازرگانی تقریبا روز کاری 4 طول می کشد. اتاق بازرگانی پس از ارسال آن، ثبت نام شرکت را در روزهای 3-2 منتشر خواهد کرد.
 گام بعدی ثبت شرکت در بلغارستان شامل ارسال درخواست برای شماره ثبت مالیاتی در آژانس درآمد ملی. این باید با عمل بنیاد، صورت حساب سپرده بانکی یا یک سند دیگر که ارزش سهم را تأیید می کند، و یک مرجع از اتاق بازرگانی برای صدور یک شماره مالیات بر ارزش افزوده اضافه شود. این روند بین روزهای کاری 10 و 5 طول می کشد.
یک شرکت حقوقی می تواند تمام مراحل را کامل کند مشارکت شرکت در بلغارستان در نیمی از زمان پس از ثبت نام، مالکیت شرکت باید خدمات یک حسابدار را استخدام کند. ما با توصیه کارشناسان متعدد در کشورهای عضو اتحادیه اروپا، می توانیم توصیه و ارائه حسابداران حرفه ای کنیم.

  پذیرش وکالت و مشاوره در اقامت کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  از طریق تمکن مالی

 شما تنها با اثبات تمکن مالی و درآمد خود می‌توانید از طریق موسسه حقوقی و بین المللی سپند آفرین یسنا در کمترین زمان ممکن و به سهولت به شرایط اقامت دائم برسید. ارائه یک فرصت استثنایی برای اخذ اقامت در یک کشور عضو اتحادیه اروپا و شنگن ( کشور  بلغارستان )  در جهت زندگی و یا اخذ مجوز سفر آزادانه در سراسر اروپا.
یکی از منحصر به فردترین مجوزهای اقامت در  کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  ، مجوز اقامت غیرکاری از طریق اثبات تمکن مالی است. در این نوع مجوز، متقاضیان با اثبات تمکن مالی در کشور خود، می توانند برای خود و همسر و فرزندان تحت تکفل، اقامت اروپای شنگن را از طریق هر یک از کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  پس از ارائه کامل مدارک، بدون ریسک دریافت کنند.

مزایای دریافت اقامت با استفاده از روش اثبات تمکن مالی در کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” 

1- عدم نیاز به راه اندازی تجارت
2- عدم نیاز به استخدام پرسنل
3- عدم محدودیت سنی
4- عدم نیاز به مدارک زبان انگلیسی
5- سهولت تمدید اقامت
6- معاف از پرداخت مالیات سالانه
7- منجر به اقامت دائم و دریافت مجوز کار
8- تحصیل رایگان فرزندان و حتی خودتان. چرا که نه !
9- داشتن حساب بانکی بین‌المللی جهت سهولت در جابجایی وجوه
10- نیاز نداشتن به حضور مستمر در کشور مقصد

 مدارک مورد نیاز:

1- گواهی بانک مبنی بر موجودی ذکر شده
2- گردش مالی سه ماهه آخر
3 – قرارداد مربوط به درآمد ماهیانه مانند اجاره، سود سپرده، سود سهام و …
4- گواهی عدم سوء پیشینه
5- اسناد مربوط به دارایی ملکی و یا شرکتی
6- بیمه پزشکی
7- تمدید اقامت بعد از دریافت اقامت یک ساله
8- خرید یا اجاره ملک محل سکونت
9- انجام بیمه پزشکی

پذیرش وکالت و مشاوره جهت اقامت بلغارستان از طریق کار

 

 
شخصی که علاقه مند به اخذ ویزای کار در بلغارستان است باید بداند که علم و تسلط او به زبان انگلیسی جز شرایط دریافت این ویزا است.و همچنین به شخص متقاضی قدرت و شانس بیشتری برای پیدا کردن کار می دهد. در کشور بلغارستان هر شخصی برای اینکه شغل و موقعیت اجتماعی خویش را حفظ کند بیشترین تلاش را در این جهت انجام می دهد. برای مثال شخصی که منشی یک شرکت تجاری است حتی برای تنظیم و چیدمان صندلی های جلسات سمینار دقت بسیار زیادی دارد. و حداقل حقوق برای یک ساعت در کشور بلغارستان ده یورو است. همچنین شخص متقاضی می تواند در صورت قبولی در آزمون استخدامی و مصاحبه های شغلی در شرکت هایی که معتبر هستند کار کند. شخصی که متقاضی ویزای کاردر بلغارستان است  اگر برای سه ماه می خواهد در این کشور بماند باید درخواست ویزای بلند مدت خود را به اداره ی کار در بلغارستان ارائه دهد تا نورد بررسی قرار گیرد.

پذیرش وکالت و مشاوره  در اخذ ویزای کشور  بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

موسسه حقوقی بین المللی سپند آفرین  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ انواع ویزا در کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  (شهرهای صوفیه، پلوودیو، وارنا، بورگاس، روسه، استارا زاگورا و غیره ) پذیرا می باشد.
کشور بلغارستان   عضو اتحادیه اروپا و پیمان شنگن می باشد و برای سفر به  بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  نیاز به ویزا شنگن دارید .

مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزا  کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

1- اصل پاسپورت با اعتبار حداقل 3 ماه بیشتز از تاریخ ویزا درخواستی  .
2- فرم درخواست ویزا ( از سایت سفارت دریافت نمائید ) .
3-کارت ملی و شناسنامه .
4- دو  قطعه عکس رنگی 6 در 4 رنگی با پس زمینه سفید بدون روتوش .
5- در صورتی که قبلا ویزا شنگن و یا ویزا کشور معتبر دیگری دریافت کرده اید کپی از آنها و مهر های ورود و خروج .
6- نامه تمکن مالی و گردش 6 ماه آخر سپرده بانکی .
7- گواهی اشتغال به کار که در آن تاریخ استخدام – سمت – میزان حقوق و مرخصی ذکر شده باشد به همراه فیش حقوقی . ( برای کارمنداگ و کارگران)
8- پروانه کسب و یا ثبت شرکت و یا کارت بازرگانی . ( برای صاحبان مشاغل )
9- گواهی بازنشستگی ( برای افراد بازنشسته )
10- گواهی اشتغال به تحصیل ( برای دانشجویان )
11- بیمه مسافرتی .
12- سند مالکیت ( در صورت وجود )
13- رزرو هتل و بلیط هواپیما .

 انواع ویزای شینگن

ویزای شنگن در ۴ نوع صادر می شود :
ویزای نوع A :ویزای ترانزیت است یعنی مسافر حق خروج از فرودگاه را ندارد و می تواند فقط در یکی از فرودگاههای شنگن پرواز خود را تعویض و راهی کشوری در خارج از شنگن گردد.
ویزای نوع BB : ویزای عبور است یعنی مسافر حق خروج از فرودگاه را دارد و میتواند از شنگن بعنوان منطقه عبوری استفاده نماید تا از طریق زمینی خود را به کشور دیگری غیر شنگن برساند.
ویزای نوع C : ویزای توریستی است که اکثر ایرانیان با آن وارد شنگن می شوند.
ویزای نوع D : ویزای بلندمدت است که معمولا تجار و بازرگانان ازآن استفاده می کنند تا بتوانند در طی سال بارها به شنگن وارد و از آن خارج شوند.

پذیرش وکالت و مشاوره  در اخذ ویزای تحصیلی کشور  بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

 

 
موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ ویزای تحصیلی در کشور  بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  (شهرهای صوفیه، پلوودیو، وارنا، بورگاس، روسه، استارا زاگورا و غیره ) پذیرا می باشد.
 دانشگاه های بلغارستان در تمامی حوزه های علمی به خصوص رشته هایی همچون پزشکی، ریاضیات، شیمی و زیست شناسی بسیار شناخته شده و معتبر می باشد. سطح آموزش و پرورش در دانشگاه های بلغارستان بسیار بالا می باشد و مدارک دانشگاهی آن در اغلب کشورهای دنیا تایید شده می باشد همچنین شرایط اخذ پذیرش دانشجو در دانشگاه های بلغارستان بسیار راحت تر از دیگر دانشگاه های اتحادیه اروپا می باشد. زندگی و تحصیل در بلغارستان دارای کیفیتی بالا و هزینه های پایین است.

شرایط اعزام دانشجو و تحصیل در بلغارستان

حدود 51 دانشگاه در بلغارستان وجود دارد که ارائه دهنده مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا با بهترین کیفیت آموزشی می باشد. سال تحصیلی در دانشگاه های بلغارستان از اوایل اکتبر شروع می شود و متشکل از دو ترم پاییز و بهار می باشد که حدود 30 هفته به طول می انجامد. کلاس های درسی در دانشگاه های بلغارستان معمولا یک بار در هفته و به مدت 75 دقیقه و یا دو دوره 45 دقیقه ای با 15 دقیقه استراحت برگذار می شوند.

مهاجرت تحصیلی به بلغارستان

تحصیل در بلغارستان در مقطع لیسانس حدود 4 سال به طول می انجامد و دانشجویان طیف وسیعی از رشته های دانشگاهی را پیش رو دارند. دانشجویان پس از پایان تحصیلات خود در مقطع لیسانس می توانند وارد بازار کار شوند و یا می توانند تحصیلات خود را در مقاطع بالاتر ادامه دهند و در رشته تحصیلی خود مهارت بیشتری را بدست آورده و همچنین آینده شغلی خود را تضمین نمایند.
تحصیل در بلغارستان در مقطع فوق لیسانس با کیفیت بسیار بالا و با رشته های بسیار متنوعی ارائه می شود. مقطع فوق لیسانس در دانشگاه های بلغارستان حدود 5 سال به طول می انجامد که دانشجویان می توانند این مقطع تحصیلی را به صورت تمام وقت، پاره وقت و یا به صورت تحصیل از راه دور به پایان برسانند.

تحصیل در مقطع فوق لیسانس یا ارشد در بلغارستان

تحصیل در بلغارستان در مقطع دکترا عموما 3 سال به طول می انجامد که دانشجویان می توانند این مقطع تحصیلی را به صورت تمام وقت یا پاره وقت سپری نمایند. دانشجویانی که به صورت تمام وقت مشغول تحصیل می شوند می توانند مقطع دکترا را طی 3 سال به پایان برسانند و آن دسته از دانشجویانی که به صورت پاره وقت مشغول تحصیل هستند طی 4 سال این مقطع تحصیلی را به پایان می رسانند. در صورت بالا بودن نمرات دانشجویان بورس تحصیلی به دانشجویان تعلق میگیرد.
زبان تدریس در دانشگاه های بلغارستان: دروس در دانشگاه های بلغارستان علاوه بر زبان بلغاری به سه زبان انگلیسی، فرانسوی  یا آلمانی ارائه می شود. از این رو آشنایی با زبان بلغاری و البته داشتن مدرک زبان انگلیسی برای دانشجویان خارجی الزامی می باشد؛ البته جای نگرانی نیست زیرا دانشگاه های بلغارستان برای آن دسته از دانشجویان خارجی که با زبان بلغاری آشنایی ندارند کلاس های آموزشی زبان بلغاری برگذار می نماید و برای دانشجویانی که متقاضی تحصیل به زبان انگلیسی هستند نیز دوره های آموزشی زبان انگلیسی نیز برگذار می شود. متقاضیان می توانند با شرکت در کلاس های آموزشی زبان موسسه در کوتاه ترین زمان و به صورت تضمینی مدرک زبان خود را اخذ نمایند.

دانشگاه های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی در بلغارستان

Universiteit Antwerpen – Faculty of Medicine
Vrije Universiteit Brussel – Faculty of Medicine and Pharmacy
Universiteit Gent – Faculty of Medicine and Health Sciences
Universiteit Hasselt – Faculty of Medicine
Katholieke Universiteit Leuven – Faculty of Medicine
Université Libre de Bruxelles – Faculty of Medicine
Facultés universitaires Notre-Dame de la Paix – Faculty of Medicine
Université Catholique de Louvain – Faculty of Medicine and dental sciences
Université de Liège – Faculty of Medicine
Université de Mons – Faculty of Medicine

وام های دانشجویی در بلغارستان

 طی سال های اخیر دانشگاه های بلغارستان با بانک های محلی بلغارستان همکاری هایی جهت اعطای وام های دانشجویی به دانشجویان دارند. دانشجویان در حال تحصیل در بلغارستان به خصوص دانشجویان رشته پزشکی می توانند از بانک های محلی بلغارستان وام های دانشجویی جهت کمک هزینه تحصیلی دریافت نمایند. دانشجویان در تمامی مقاطع تحصیلی می توانند درخواست وام بدهند البته دانشجویانی موفق به دریافت وام دانشجویی می شوند که متقاضی تحصیل تمام وقت باشند، صلاحیت آموزشی کافی را داشته باشند و نمرات تحصیلی بالایی نیز داشته باشند. دانشجویانی که موفق به اخذ وام دانشجویی می شوند پول وام به طور مستقیم از سوی بانک مربوطه در آغاز هر ترم تحصیلی به حساب دانشگاه واریز می شود. از مزایای وام دانشجویی در بلغارستان این است که دانشجویان 12 تا 24 ماه پس از فارغ التحصیلی می بایست اقساط وام را طی یک دوره 5 تا 7 ساله پرداخت نمایند که تعداد اقساط و مبلغ هر قسط از سوی بانک تعیین می شود.

خوابگاه دانشجویی در بلغارستان

اغلب دانشگاه های بلغارستان خوابگاه های دانشجویی با بهترین امکانات و هزینه هایی پایین در اختیار دانشجویان قرار می دهند. هزینه اقامت در خوابگاه های دانشجویی دانشگاه های بلغارستان در هر ماه حدود 35 تا 70 یورو می باشد. با وجود اینکه هزینه اقامت در خوابگاه های دانشجویی بسیار ارزان است اما اغلب دانشجویان بین المللی ترجیح می دهند یک آپارتمان یا اتاق خصوصی نزدیک دانشگاه اجاره کنند که اجاره بهای آپارتمان از 150 تا 300 یورو در ماه می باشد که برخی از دانشجویان برای کاهش هزینه به صورت گروهی یک آپارتمان را اجاره می کنند.

مدارک لازم جهت اخذ ویزای تحصیلی بلغارستان

آخرین مدرک تحصیلی به همراه ریز نمرات
کپی و اصل گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار
ارائه گواهی سلامت پزشکی
معرفی یک حساب بانکی معتبر جهت اثبات پشتوانه مالی
عکس رنگی
تایید مدارک توسط سفارت

 پذیرش وکالت و مشاوره در خرید و اجاره املاک و مستغلات در کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

(شهرهای صوفیه، پلوودیو، وارنا، بورگاس، روسه، استارا زاگورا و غیره )

  یکی راههای کمک به اخذ اقامت کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  (شهرهای صوفیه، پلوودیو، وارنا، بورگاس، روسه، استارا زاگورا و غیره ) خرید املاک و مستغلات مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی ، کشاورزی برای زندگی و همچنین دفتر کار برای ثبت شرکت و شریک تجاری است.
موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز مشاوره و وکالت در  خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط در بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  می باشد .  و همچنین این موسسه  تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور  بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” (شهرهای صوفیه، پلوودیو، وارنا، بورگاس، روسه، استارا زاگورا و غیره )  برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد .

 وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” (شهرهای صوفیه، پلوودیو، وارنا، بورگاس، روسه، استارا زاگورا و غیره )

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرش وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور  بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  .
2- پذیرش وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  و بلعکس .
3- پذیرش وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  به ایران و بلعکس .
4- پذیرش وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  .
5- پذیرش وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور  بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  برای ایرانیان .

پذیرش وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “(شهرهای صوفیه، پلوودیو، وارنا، بورگاس، روسه، استارا زاگورا و غیره )

موسسه حقوقی بین المللی سپند آفرین  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرش و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  .
2- پذیرش وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”     .
3- پذیرش وکالت و مشاوره در صدور ( LC ) ضمانت نامه بانکی در کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  .
4- پذیرش وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” .
5- پذیرش وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” .

هزینه های زندگی در بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  (شهرهای صوفیه، پلوودیو، وارنا، بورگاس، روسه، استارا زاگورا و غیره )

  هزینه های تحصیل در بلغارستان با توجه به رشته تحصیلی و دانشگاه متفاوت می باشد اما به طور تقریبی می توان گفت هزینه تحصیل در بلغارستان در سال حدود 2500 تا 8000 یورو می باشد که البته این هزینه در هر سال متغیر می باشد البته هزینه تحصیل به زبان بلغاری بسیار ارزان تر از تحصیل به زبان انگلیسی می باشد. دوره های آموزشی زبان بلغاری برای دانشجویان بین المللی حدود 1500 تا 4000 یورو در سال می باشد. هزینه های زندگی در بلغارستان نسبت به دیگر کشورهای اروپایی بسیار ارزان تر است. هزینه های زندگی در بلغارستان که شامل مسکن، خوراک، رفت و آمد و… می شود حدود 17000 یورو در سال می شود که این هزینه با توجه به نحوه زندگی هر فرد متفاوت است. دانشگاههای محدودی در بلغارستان رایگان می باشند و اکثر دانشگاهها در بلغارستان دارای شهریه هستند.

  اتحادیه اروپا ( شینگن )  یک اتحادیه اقتصادی و سیاسی است که از 28 کشور اروپایی تشکیل شده است:

1- آلمان پایتخت برلین 2- فرانسه پایتخت پاریس 3- ایتالیا پایتخت رم 4- اسپانیا پایتخت مادرید 5- بلژیک پایتخت بروکسل 6- بلغارستان پایتخت صوفیه 7- قبرس پایتخت نیکوزیا 8- جمهوری چک پایتخت کپنهاک 9- استوانی پایتخت تالین 10- فنلاند پایتخت هلسینکی 11- یونان پایتخت آتن 12- مجارستان پایتخت بوداپست 13- جمهوری ایرلند پایتخت دوبلین 14- لتونی پایتخت ریگا 15- لیتوانی پایتخت ویلنیوس 16- لوکزامبورگ پایتخت لوکزامبورگ 17- مالت پایتخت والتا 18- هلند پایتخت آمستردام 19- لهستان پایتخت ورشو 20- پرتغال پایتخت لیسبون 21- رومانی پایتخت بخارست 22- اسلواکی براتیسلاوا 23- اسلوونی پایتخت لیوبلیانا 24- سوئد پایتخت استکهلم 25- کرواسی زاگرب

  خدمات موسسه حقوقی و بین المللی سپند آفرین یسنا  در کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” (شهرهای صوفیه، پلوودیو، وارنا، بورگاس، روسه، استارا زاگورا و غیره )   شامل موارد زیر می شود:

1- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
2- اخذ گواهی بانکی در کشور جمهوری بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
3- افتتاح حساب بانکی بنام شرکت  بلغاری   ثبت شده در کلیه مناطق کشور  بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
4- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
5-  اخذ بیمه سلامت کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
6-  اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده  بلغاری در کلیه مناطق کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
7- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت بلغاری   در کلیه مناطق کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
8- اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  برای اشخاص حقیقی و حقوقی
9- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
10- خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور جمهوری بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
11- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  توسط سرمایه گذار
12-آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
13- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  به اشخاص حقیقی و حقوقی
14- نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و  شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
15- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
16- درخواست بیمه اجتماعی کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
17- تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
18- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
19- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
20- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
21- دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
22- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
23- دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
24- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
25- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  در تهران ( کشور جمهوری اسلامی ایران )
26-امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
27- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
28- ساپورت و کمک خریدار به مدت 90 روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور  بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
29- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
30- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب، برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
31- اخذ ویزا ( اتحادیه اروپا شینگن ) ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.