قبول وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی اتباع خارجه در کشور ایران،امور حقوقی ( مدنی) کیفری ( جزایی) ، امورحقوقی شرکتهای داخلی و خارجی ،امور قراردادهای داخلی و بین المللی

وکیل پایه یک دادگستری ، وکیل کیفری ( جزایی ) ، وکیل حقوقی ( مدنی ) ، وکیل خانوادگی (طلاق و ازدواج ) ، وکیل ملکی ، وکیل دیوان عدالت اداری ، وکیل مهاجرتی ، وکیل مهاجرین و اتباع خارجه ، وکیل ثبت احوال ، وکیل داوری وصلح و سازش ، وکیل ایرانیان مقیم خارجه از کشور ، وکیل دادگاه تجدید نظر ، وکیل وصول مطالبات ، وکیل بانکی ، وکیل ارزی ، وکیل بازرگانی ، وکیل تصادفات و خسارات بیمه ای ، وکیل ثبتی ، وکیل اخذ نمایندگی و ایزو ، وکیل امور قراردادها
برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید 
   www.yasnahome.com
www.yasnasa.com
 www.yasnairan.com
www.yasnalawyer.com
www.yasnamigration.com
 (نقش وکیل و مشاورخوب این است که احتمال خطاها را کم کند و در تصمیم گیری درست شما را یاری نماید )

 

موسسه حقوقی معتبرجهت انجام مشاوره مهاجرت وسرمایه گذاری درایران
موسسه حقوقی و بین المللی سپند آفرین یسنا ، بابهره گیری ازتوان وکلای پایه یک دادگستری وآشنا به امور سرمایه گذاری خارجی وهمچنین قبول وکالت ایرانیان خارج ازکشور وایرانیان داخل کشور وهمچنین قبول وکالت سرمایه گذاران خارجی درایران، بااستفاده از تیم تحقیقاتی، متخصص ومعتبر، همه مسایل وموضوعات مربوط به راههای مهاجرت به ایران، سرمایه گذاری درایران، تحصیل درایران و ازدواج درایران وشرایط اخذ اقامت وتابعیت ایران برای اتباع خارجی، با وکیل پایه یک دادگستری افتخار خدمات گسترده حقوقی درسطح ایران وبین الملل رادارد.
و نیز  موسسه حقوقی و بین المللی سپند آفرین یسنا ،  با داشتن علم و تخصص و تجربه لازم و کافی از قوانین و رویه های قضایی و همچنین شناخت و ارتباط موثر و به روز با مراجع و مراکز قضایی با تأکید بر اخلاق حرفه ای به حفظ حقوق موکلین و دفاع از منافع آنان می پردازد و همچنین با  داشتن تجربه و تخصص لازم و آشنایی با  حقوق و قوانین و مقررات اتباع خارجه در کشور جمهوری اسلامی ایران آمادگی ارائه خدمات تخصصی حقوقی را دارد.
و همچنین موسسه حقوقی و بین المللی سپند آفرین یسنا  ، یاکی از بهترین موسسات ، در زمینه مشاوره حقوقی در زمینهای  سرمایه گذاری، اخذ اقامت ، خدمات بانکی و ارزی ، ثبت شرکت و گرفتن شریک تجاری ، خرید املاک و مستغلات، امور قراردادها ، امور بازرگانی ، امور بیمه ای و غیره  آماده خدمت رسانی به شما عزیزان اتباع خارجه از هر کشوری از دنیا می باشیم .
 روشهای گرفتن اقامت کشور جمهوری اسلامی ایران
1- اقامت کشور ایران از  طریق سرمایه گذاری
2- اقامت کشور ایران از طریق ثبت شرکت و گرفتن شریک تجاری
3- گرفتن اقامت کشور ایران از طریق ثبت شعبه خارجی
4- گرفتن اقامت ایران از طریق ازدواج
5- گرفتن اقامت ایران از طریق ویزای کار
نگاهي به برخي از حقوق اساسي اتباع خارجي در ايران
کنوانسيون‌ها و ميثاق‌هاي بين‌المللي برخي حقوق را به عنوان حقوق اوليه و مورد نياز اتباع خارجي، اعم از مهاجران و پناهندگان مورد توجه قرار داده‌اند. برخي از اين حقوق عبارتند از : حق رعايت احوال شخصيه، آزادي ورود، اقامت و خروج، تملک اموال منقول و غير منقول، مراجعه به دادگاه و حق اشتغال با مزد. پيش از پرداختن به وضعيت اين حقوق در ايران بايد نکته‌اي را يادآور شويم و آن اين است که : هرآنچه را در باب حقوق اتباع خارجي در قوانين کشور ما مورد تأييد قرار گرفته‌است، تنها زماني برقرار خواهد شد که يا فرد مهاجر از طريق مجاري قانوني و با عنايت به قوانين موضوعه کشور، وارد ايران شده باشد و يا شرايط و وضعيت او تابع تعريف قانوني از پناهندگي و آوارگي باشد.
 مشاوره حقوقی و وکیل سرمایه گذاری خارجی: قانون و مقررات اجرایی سرمایه گذاری خارجی در ایران
افراد بسیاری وجود دارند که تابعیت کشورهای دیگر جهان را دارند و به هر دلیل مایلند در ایران اقامت داشته باشند. بهترین راهی که میتوان به این افراد پیشنهاد داد ویزای سرمایه گذاری است. دولت جمهوري اسلامي ايران ضمن استقبال از سرمايه گذاري خارجي در ايران از كليه سرمايه گذاران خارجي درخواست مينمايد كه قانون تشويق و حمايت سرمايه گذاري خارجي (قانون) و آئين نامه اجرايي آن را (آئين نامه ) با دقت و توجه كافي مطالعه فرمايند تا ضمن آشنايي با حقوق خود، تسهيلات و حمايت هـاي ناشي از سرمايه گذاري در چـارچوب ايـن قـانون از تعهدات و الزامات قانوني خود در چارچوب قانون تشويق و حمايت سرمايه گذاري خارجي نيز مطلع شوند.
1- پیگیری و حل مشکلات حقوقی سرمایه گذاران خارجی در ایران
2- مشاوره حقوقی به سرمایه گذاران خارجی در ایران
3- وکالت در پرونده های سرمایه گذاری
4- تنظیم، مشاوره و نظارت بر قراردادهای سرمایه گذاری
5- داوری قراردادهای سرمایه گذاری
6- و تسهیل و انجام کلیه امور مربوطه به سرمایه گذاری خارجی در ایران
مهاجرت به کشور جمهوری اسلامی  ایران
کشور جمهوری اسلامی ایران، با جغرافیایی کم نظیر در دنیا، و با داشتن همه چهار فصل به صورت همزمان، یکی از مقاصد، گردشگران اروپایی و سایر کشورها، می باشد.ایران مهد عظیم ترین تمدن های بشری است و تاریخ کهن سرزمین ایران، در طول تاریخ پرفراز و نشیب کشورهای منطقه، برتری و امتیاز خاصی داشته و دارد.وجود آثار تاریخی و بقایای تمدن های بزرگ آریایی در شهرهایی چون شیراز، اصفهان، تهران، مشهد و شوش، که معروفیت جهانی دارند، نوع غذای ایرانی، ظرفیت بالای سرمایه گذاری در ایران و سایر جاذبه های کشور عزیزمان ایران، همیشه مورد توجه سرمایه گذاران خارجی و افرادی است، که خواهان مهاجرت به ایران می باشند.
سیستم اعطاء تابعیت ایران
قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران، جهت اعطاء تابعیت اصلی، سیستم خون را پذیرفته است.هر شخصی که در هر کجای دنیا، متولد شود و پدر وی ایرانی باشد، می تواند، تابعیت ایران را داشته باشد.سیستم اعطاء تابعیت ایران از طریق خون یا اصل خون، حاکمیت مطلق دارد ولی در بعضی از موارد و به صورت فرعی و استثنایی، اعطاء تابعیت از طریق خاک، در ایران پذیرفته شده است.البته پذیرش تابعیت کودک متولد شده که پدر وی ایرانی است، به شرطی قابل پذیرش در ایران است که نسبت کودک در رابطه با پدر، مشروع باشد، و اصل بر مشروعیت و طهارت مولد طفل است، مگرآنکه خلاف آن ثابت شود.
استثنائات اصل خون در ایران
با توجه به اینکه هر طفلی در ایران یا خارج از ایران متولد می شود و لازم است که فقط از طریق پدر، تابعیت ایران را اخذ نماید، طفل متولد شده از مادر ایرانی و یا طفل متولد شده از پدر و مادر خارجی در ایران، به شرح زیر، امکان اخذ تابعیت ایرانی را بدون داشتن نسب ایرانی از سوی پدر، دارند:
1-  کودک متولد شده در ایران، که پدر و مادر وی معلوم و مشخص نباشد
2- کودک متولد شده در ایران از پدر و مادر خارجی که یکی از آنها، متولد ایران باشند، به شرط اینکه، بعد از سن 18 سالگی، درخواست تابعیت ایران نماید
3- هر زنی که با تبعه ایرانی ازدواج کند، تابعیت ایرانی را کسب می نماید، اما ازدواج زن ایرانی با تبعه خارجی، موجب اخذ تابعیت ایرانی برای شوهر وی نمی باشد.مگر با رعایت شرایط مقرر در قانون
شرایط تحصیل تابعیت ایران
1-  رسیدن به سن هجده سالگی تمام، یعنی ورود به نوزده سال
2- داشتن سابقه اقامت در ایران به مدت پنج سال که می تواند به صورت متداول یا متناوب باشد
3- عدم ترک خدمت نظامی و فراری نبودن از خدمت نظام وظیفه
4- داشتن گواهی عدم سوء پیشینه و عدم محکومیت به جنایت و جرائم مهم
اعطاء تابعیت ایرانی، بدون رعایت شرط اقامت در ایران
1- افرادی که در خارج از ایران، در خدمت دولت ایران باشتد، در حکم افراد مقیم ایران هستند
2- اشخاصی که به امور عام المنفعه ایران خدمات قابل توجهی داشته و موجب رشد و پیشرفت کشور شده باشند
3- اشخاصی که دارای زن ایرانی هستند و دارای فرزند از وی می باشند
مزایای تحصیل تابعیت ایرانی و محرومیت از تصدی در برخی مشاغل
الف:مزایا
1- برخورداری از کلیه حقوقی که افراد تابع ایران دارند
2- حق برخورداری از شغل، تحصیل و سرمایه گذاری
3- حق مالکیت اموال غیر منقول
4- حق برخورداری از امکانات رفاهی و بانکی در ایران
ب: محرومیت های تابعیت اکتسابی ایران
1-  عدم انتخاب به عنوان رئیس جمهور یا معاونین رئیس جمهور
2-  عدم عضومیت در فقهای شورای نگهبان و ریاست قوه قضائیه
3-  عدم امکان عضویت در مجلس شورای اسلامی، فرمانداری، وزارت، کفالت وزارت و استانداری و همچنین عدم امکان عضویت در شورای اسلامی، شهر، استان و شهرستان
4- عدم امکان استخدام در مشاغل وزارت خارجه، قضاوت، سمت های امنیتی و اطلاعاتی و نیروی انتظامی، ارتش و سپاه
آیا دریافت تابعیت ایران، توسط سرپرست خانواده، به همسر و فرزتدان نیز سرایت می کند؟
در صورت اخذ تابعیت ایرانی، توسط سرپرست خانوار، همسر و فرزندان زیر 18 سال وی نیز مشمول این تابعیت شده ولی فرزندان بالای 18 سال، به هیچ وجه از این امتیاز، نمی توانند استفاده نمایند.
ترک تابعیت ایران
اتباع ایران، فقط با شرایط ذیل، می توانند تابعیت ایرانی خود را ترک نمایند:
1- رسیدن به سن 25 سال تمام
2- اخذ مجوز ترک تابعیت از هیأت دولت
3- تعهد مبنی بر انتقال حقوق اموال غیر منقول خود، ظرف یک سال پس از ترک تابعیت
4- انجام خدمت وظیفه عمومی برای آقایان
5-  تعهد به ترک ایران ظرف مدت سه ماه از تاریخ ترک تابعیت. درصورت عدم ترک ایران ظرف سه ماه پس ازصدورمجوز ترک تابعیت، فرد ازایران، اخراج می شود.
امکان کاریابی اتباع خارجه درایران
تمامی اتباع کشورهای خارجی، که به تخصص وخدمات آنها، نیاز باشد، امکان کاریابی واشتغال درایران رادارند، به شرطی که درموضوع کاراتباع خارجی، فرد ایرانی واجد شرایط استخدام درآن شغل، موجود نباشد.اتباع افغانی، درایران، باداشتن کارت اقامت موقت ومجوز کار، درایران اشتغال به کاردارند.
کشور ایران، عضو کنوانسیون ژنو می باشد وپناهنده های بسیاری ازکشورهای افغانستان، سوریه، لبنان وعراق، درایران پناهنده شده ومشغول به زندگی درایران هستند.
درخواست بازگشت به تابعیت ایرانی
در صورتی که هریک ار اتباع ایرانی، که خود و یا پدرش، ترک تابعیت کرده است، خواهان بازگشت به تابعیت ایرانی خود باشد، این درخواست، به محض وصول، قابل پذیرش می باشد، مگراینکه دولت جمهوری اسلامی ایران، بازگشت وی به تابعیت ایرانی را به صلاح نداند.
 بدین منظور و در جهت برآورده کردن نیاز فوق ، موسسه حقوقی و بین المللی سپند آفرین یسنا   متشکل از وکلای باتجربه  این زمینه را فراهم کرده است تا بتوانید تنها از طریق تماس تلفنی از سراسر کشور از مشاوره تخصصی وکلا  در زمینه های مختلف حقوقی بهره مند شوید.
بنابراین بهتر است قبل از هرگونه اقدام که درآینده بار حقوقی خواهد داشت با یک وکیل متخصص (همانند کاری که افراد در کشورهای پیشرفته انجام می دهند) مشورت نمائیم تا جلوی خسارات آتی را بگیریم و در صورت بروز اختلافات قبل از اقدام حقوقی حتما با یک وکیل مشورت کنیم که چه بسی یک مشورت ساده و صرف هزینه ای اندک جلوی خسارات و راه های طولانی دادگاهها و اطاله وقت مان را بگیرد .
موسسه حقوقي بین المللی یسنا هميار و پشتيبان شماست.
در اين همياري چتر امنيت و اطمينان خاطر بر كليه روابط تجاري شما سايه انداز خواهد بود. ما با ارائه خدمات مشاوره اي و حقوقي تخصصي به شما همواره حقوق شما را تضمين كرده و به شما اين اطمينان خاطر را مي دهيم كه حق را مي شود محافظت نموده و در جريان رسيدگي آنرا احقاق نمود.