پشتیبانی قضایی ، وکیل وصول مطالبات ، وکیل خانوادگی ( طلاق و ازدواج ، وکیل اتباع خارجه

وکیل پایه یک دادگستری ، وکیل کیفری ( جزایی ) ، وکیل حقوقی ( مدنی ) ، وکیل خانوادگی (طلاق و ازدواج ) ، وکیل ملکی ، وکیل دیوان عدالت اداری ، وکیل مهاجرتی ، وکیل مهاجرین و اتباع خارجه ، وکیل ثبت احوال ، وکیل داوری وصلح و سازش ، وکیل ایرانیان مقیم خارجه از کشور ، وکیل دادگاه تجدید نظر ، وکیل وصول مطالبات ، وکیل بانکی ، وکیل ارزی ، وکیل بازرگانی ، وکیل تصادفات و خسارات بیمه ای ، وکیل ثبتی ، وکیل اخذ نمایندگی و ایزو ، وکیل امور قراردادها
برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید 
   www.yasnahome.com
www.yasnasa.com
 www.yasnairan.com
www.yasnalawyer.com
www.yasnamigration.com
 (نقش وکیل و مشاورخوب این است که احتمال خطاها را کم کند و در تصمیم گیری درست شما را یاری نماید )

 

پشتیبانی پرونده های قضایی حقوقی ( مدنی ) توسط وکیل متخصص و پایه یک دادگستری، پشتیبانی پرونده های قضایی کیفری ( جزایی ) توسط وکیل متخصص و پایه یک دادگستری، پشتیبانی پرونده های قضایی ملکی ( املاک و مستغلات ) توسط وکیل متخصص و پایه یک دادگستری، پشتیبانی پرونده های قضایی  خانوادگی توسط وکیل متخصص و پایه یک دادگستری، پشتیبانی پرونده های قضایی بانکی توسط وکیل متخصص و پایه یک دادگستری، پشتیبانی پرونده های قضایی تجاری و بازرگانی  توسط وکیل متخصص و پایه یک دادگستری، پشتیبانی پرونده های قضایی بیمه ای توسط وکیل متخصص و پایه یک دادگستری و غیره
پشتیبانی پرونده های قضایی توسط وکیل متخصص و پایه یک دادگستری
وکلا و مشاوران حقوقی به دلیل تعهداتی که دارند قسمتی از زمان خود را برای مشاوره حقوقی  قرار می‌دهند .یک وکیل خوب وکیلی است که همواره در دسترس باشد و به موکلین ارائه مشاوره حقوقی دهد و اشخاص در هر زمانی می‌توانند با مراجعه به وکیل و مشاوران حقوقی متعهد و کارآمد پاسخ تمام سؤالات و مشکلات خود را بگیرند .البته باید در نظر گرفت موضوعات و پرونده های پیچیده نیاز به بررسی پرونده و ارائه راهکار به صورت تعیین وقت مشاوره و ارائه مشاوره حقوقی می‌باشد.
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  دارای پشتیبانی ۲۴ ساعته توسط وکلای پایه یک این امکان را ایجاد کرده است که موکلین و افراد بتوانند در هر زمان از مشاوره حقوقی با وکیل بهره مند شوند . با تماس تلفنی با وکیل دادگستری فوراً به شما مشاوره داده می‌شود و راهکار های لازم به شما ارائه می‌شود . تا با دیدی باز بتوانید تعاملات خود را انجام دهید .سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  سامانه ای است ۲۴ ساعته که در کنار موکلین خود ارائه خدمات حقوقی در زمینه‌های مختلف توسط وکیل چک ،  چک برگشتی ، وکیل مهریه و خانوادگی و طلاق و قرارداد ها و سایر مسایل حقوقی توسط وکیل متخصص و پایه یک دادگستری  ارائه می نماید .
انتخاب وکیل  پایه یک دادگستری از طریق موسسه حقوقی
با تماس با موسسه حقوقی دادگان می‌توانید درخواست وکیل برای انجام امور حقوقی خود را داشته باشید،
در ابتدا در یک جلسه حضوری مدارک شما توسط وکیل پایه یک دادگستری که بعضاً از قضات بازنشته دادگستری هستند مطالعه شده و اگر پرونده شما راه‌حلی داشته باشد به شما اعلام و وکالت پرونده شما به وکیل پایه یک دادگستری سپرده می‌شود.
وکیل پایه یک دادگستری با استفاده از تجارب و دانش حقوقی که در پرونده‌های مختلف به دست آورده است شما را در رسیدن به حق خود در دعاوی قضایی یاری رساند. با انتخاب وکیل پایه یک دادگستری خوب می‌توانید به راحتی از حقوق سیانت کنید.
 فهرست عناوین مقاله انتخاب وکیل دادگستری:
1- چگونه یک وکیل دادگستری مجرب برای پرونده خود انتخاب کنید؟
2- چرا باید برای جستجوی وکیل با ما تماس بگیرید؟
3- حق الوکاله وکیل بر چه اساسی تعیین میشود؟
4- تخصص و تجربه در قبول پرونده های خصوصی چقدر میباشد؟
5- حق الوکاله وکیل بر چه اساسی تعیین میشود؟
6- اهمیت گرفتن وکیل در دعاوی ملکی
7- مزایای گرفتن وکیل در دعاوی کیفری
8-  چگونه یک وکیل دادگستری مجرب برای پرونده خود انتخاب کنید؟
اگر شما درگیر پله‌های ناتمام دادگاه ها شده‌اید و دیگر امیدی به موفقیت و رسیدن به حق و حقوق خود ندارید و در جستجوی وکیل پایه یک دادگستری متخصص هستید، بهتر است بدانید که میتوانید از طریق وکیل دادگستری با تجربه و کاردان که با تمام قوانین حقوقی بروز آشنایی کامل دارد و می تواند انواع پرونده‌های حقوقی و حقیقی شما را در کوتاه‌ترین زمان و کمترین هزینه با موفقیت به سرانجام برساند، آشنا شوید و برای رفع انواع مشکلات قانونی خود از ایشان کمک بگیریدو بصورت تمام وقت شما را در حل مشکلات با موضوعات مختلف پشتیبانی می‌کند .
مهمترین وصفی که موکل برای انتخاب وکیل باید به آن توجه کند اعتماد و امانت داری وکیل است .
از طریق تماس با موسسه حقوقی و بین المللی یسنا می‌توانید درخواست وکیل برای انجام امور حقوقی خود را داشته باشید .
در ابتدا در یک جلسه حضوری مدارک شما توسط وکیل پایه یک دادگستری که بعضاً از قضات بازنشته دادگستری هستند مطالعه شده و اگر پرونده شما راه‌حلی داشته باشد به شما اعلام وکالت پرونده شما به وکیل پایه یک دادگستری سپرده می‌شود .
وکیل پایه یک دادگستری با استفاده از تجارب و دانش حقوقی که در پرونده‌های مختلف به دست آورده است شما را در رسیدن به حق خود در دعاوی قضایی یاری می رساند . با انتخاب وکیل دادگستری به خوبی وبا اطمینان خاطر میتوانید از حقوق خود سیانت کنید .
 چرا باید برای جستجوی وکیل با ما تماس بگیرید؟
زیرا موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مجموعه‌ای است که دارای این ویژگی میباشد به این صورت که شامل گروهی از وکلا است که هر یک حسب تخصص خود وکالت پرونده‌های حقوقی را بر عهده میگیرند . شامل وکلای پایه یک دادگستری که در حوزه خانواده، کیفری، ملکی، وصول مطالبات، انحار وراثت و مسائل مربوط به دیوان عدالت اداری فعال و به صورت تخصصی اعلام وکالت میکنند .
مهم‌ترین ویژگی یک وکیل خوب مورد اعتماد بودن وی می باشد . این امر مستلزم وجود صداقت، امانت و مسئولیت پذیری وکیل میباشد .
وکیل پایه یک دادگستری که از نظر اخلاقی تمام محاسن را دارا باشد اما فاقد تخصص و علم کافی باشد، نمی تواند به نحو مقتضی از حقوق موکل خود دفاع کند . بنابراین وکیل دادگستری را می توان مورد تایید قرارداد که هم از نظر سلامت اخلاقی مورد وثوق باشد و هم تخصص کافی در اموری که به وی سپرده می شود را کسب کرده باشد .
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  سالیان زیادی است که در حال انجام خدمات حقوقی به افراد و موسسات مختلف میباشد و با مسئولیت پذیری که دارد در کوتاهترین زمان ممکن و با بهترین عملکرد پرونده های حقوقی را به اتمام رسانده است .
در صورتیکه توانایی مالی برای گرفتن وکیل را هم نداشتید، می‌توانید با گرفتن وقت مشاوره حقوقی حضوری در خصوص روند پرونده خود راهنمایی های لازم را دریافت کنید .
حق الوکاله وکیل بر چه اساسی تعیین میشود؟
بعد ازانتخاب و تایید توانایی وکیل، نوبت به انعقاد قرارداد با وی میرسد، آنچه که در این خصوص ملاک عمل خواهد بود توافقی است
که بین وکیل و موکل صورت می گیرد . به این ترتیب که، این توافق می تواند بیشتر، کمتر یا برابر تعرفهای باشد که در آیین نامه پیش بینی شده است .
به طور کلی حق الوکاله وکیل صرفا بر اساس توافق میان وکیل و موکل میباشد .
هزینه هایی هم وجود دارند که شامل حق الوکاله نمی باشد و موکل ملزم به پرداخت آن میباشد مانند هزینه های مربوط به ثبت دادخواست و اوراق و حق الزحمه مربوط به کارشناسی و …. .
تخصص و تجربه در قبول پرونده های خصوصی چقدر میباشد؟
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با بهره گیری از وکلای پایه یک دادگستری و حقوقدانان و کارشناسان متبحر و با تجربه که همگی تخصص لازم و کافی در پرونده های خانواده، ملکی، کیفری، وصول مطالبات و … را دارند میتوانند ضمن قبول دعاوی و کلیه پرونده های حقوقی، اطمینان خاطر در جهت پیروزی پرونده را به موکلین خود به پشتوانه چندین سال تجربه در خصوص پرونده های حقوقی
بدهند و این امید راوکیل پایه یک دادگستری موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  در دل موکل خود زنده کنند که قطعا به حقشان خواهند رسید .
پرونده هایی که توسط اشخاص و وکلای دیگر در اکثر مواقع بی نتیجه مانده است توسط وکلای پایه یک دادگستری باتجربه موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  به راحتی مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته و در نهایت به نتیجه مطلوب میرسد . پس جای هیچگونه نگرانی نمیباشد و فقط کافی است که باما تماس گرفته و یک وقت مشاوره حضوری با وکیل متخصص بگیرید .
سپس ضمن حضور در موسسه و ادای توضیحات در خصوص پرونده و دادن وکالت به وکیل، دیگر نیازی به حضور موکل در هیچ مرحله نخواهد بود و موکل میتواند فقط منتظر حکم قطعی به نفع خود باشد .
پرونده هایی در زمینه خانواده که بهتر است آن را بر عهده وکیل بگذارید تا سریع تر به نتیجه برسید :
در طلاق توافقی اگر زن و مرد وکیل بگیرند در کمترین زمان ممکن ( یه هفته ) انجام خواهد شد و دیگر نیازی به حضور زن و مرد نیست .
در دعاوی مهریه و نفقه وکیل میتواند از طریق بهترین و مطمئن ترین راه ممکن و در کوتاه ترین زمان ممکن مانند توقیف اموال و مانع شدن از انتقال اموال به غیر و در صورت لزوم صوری اعلام کردن معاملات به منظور فرار از دین و همچنین اگر مرد خواستار طلاق باشد دریافت حقوق کامل زن مانند نصف اموال زوج که در دوران زوجیت بدست اورده و اجرت المثل دوران زندگی زناشویی و … .
اهمیت گرفتن وکیل در دعاوی ملکی :
دعاوی ملکی عنوان کلی است برای مجموعه ای از دعاوی حقوقی و کیفری که به موضوع املاک مربوط میشوند در این مجموعه موضوعات بسیار متنوعی یافت میشود از جمله دعوای الزام به تنظیم سند رسمی الزام به ایفای تعهد الزام به اخذ پایان کار الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی تقسیم و افراز املاک مشاع خلع ید و فروش مال غیر کلاهبرداری جعل سند تصرف عدوانی وبا توجه به گسترده بودن قوانین وآیین نامه مربوط املاک ثبت و ماده 100 کمیسیون شهرداری و … راهنمایی و حضوروکیل در کنار شما باعث سریع تر به نتیجه رسیدن در کوتاه ترین زمان و با مطلوب ترین نتیجه به نفع موکل میباشد .
 مزایای گرفتن وکیل در دعاوی کیفری :
در دعاوی کیفری 2 موضوع مهم است که شاکی در مرحله اول یعنی نحوه ی نگارش دادخواست ( شکوائیه ) و انتخاب عنوان مجرمانه که در قانون جرم انگاری شده است با توجه به مدارک و شواهد اگر بدون مهارت کافی این شکوائیه تنظیم شود میتواند ادعای اعاده حیثیت را از طرف متشاکی به همراه داشته باشد و نکته مهم دیگردر مورد لایحه نویسی و دفاع در دادگاه میباشد که شخص میتواند با مشاوره و همراهی وکیل پایه یک دادگستری در محاکم میتوانید روند و نتیجه ی محاکم را به نفع خودتان پیش ببرید زیرا که نحوه نگارش لایحه و یک دفاع مثبت در دادگاه احتیاج به دانش حقوقی و تجربه کافی نسبت به این موضوع دارد .
 بنابراین بهتر است قبل از هرگونه اقدام که درآینده بار حقوقی خواهد داشت با یک وکیل متخصص (همانند کاری که افراد در کشورهای پیشرفته انجام می دهند) مشورت نمائیم تا جلوی خسارات آتی را بگیریم و در صورت بروز اختلافات قبل از اقدام حقوقی حتما با یک وکیل مشورت کنیم که چه بسی یک مشورت ساده و صرف هزینه ای اندک جلوی خسارات و راه های طولانی دادگاهها و اطاله وقت مان را بگیرد .
موسسه حقوقي بین المللی یسنا هميار و پشتيبان شماست.
در اين همياري چتر امنيت و اطمينان خاطر بر كليه روابط تجاري شما سايه انداز خواهد بود. ما با ارائه خدمات مشاوره اي و حقوقي تخصصي به شما همواره حقوق شما را تضمين كرده و به شما اين اطمينان خاطر را مي دهيم كه حق را مي شود محافظت نموده و در جريان رسيدگي آنرا احقاق نمود.